Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Futbal mladých

I. LIGA - ST. DORASTENCI

Žilina - Ružomberok 3:0 (2:0)

Hostia veľmi dobre začali a za desať minút si vypracovali tri čisté šance. Jednu mal Jendrišek a dve Ďurčo. Potom ale prišiel zlom, keď Žilinčania potrestali veľkú chybu súpera. Za necelú polhodinu domáci viedli 2:0, keď využili ďalšie zaváhanie ružomberskej obrany. Po zmene strán mal Jendrišek na kopačke kontaktný gól, avšak z „päťky“ netrafil medzi žrde. Keďže v ďalšom priebehu zápasu hostia už toho veľa neukázali, odišli s trojgólovou nádielkou. „Som veľmi sklamaný. Bol to náš najslabší výkon jari,“ nezakrýval značné rozčarovanie ružomberský tréner V. Hyravý.

I. LIGA - ML. DORASTENCI

Žilina - Ružomberok 0:1

(0:0), Baláž

Žilina, ktorá pred týmto kolom mala o osem bodov viac než Ružomberok, bola na domácom ihrisku jasným favoritom. Ružomberský tím jej ale neumožnil naplniť „papierové“ predpoklady. Hostia od začiatku až do konca udávali tempo a kontrolovali dianie na trávniku. Predviedli pekný kombinačný futbal, podložený hernou disciplínou. Vypracovali si tiež niekoľko sľubných šancí. Rozhodnutie padlo desať minút pred koncom po Balážovej strele. Domáci sa potom už na kontru nezmohli.

I. LIGA - STARŠÍ ŽIACI

Podbrezová - Ružomberok

3:2 (2:0)

„Opäť sme pykali za za nevyužité šance,“ povedal po zápase tréner ružomberského družstva D. Vierik. „Za štvrťhodinu sme mohli viesť 3:0. Celkove prvý polčas vyznel na „tutovky“

5:2 v náš prospech.“ Realita ale bola iná a Podbrezová po prvej polovici stretnutia viedla 2:0. Po zmene strán Ružomberok dokázal vyrovnať a mal príležitosti, aby rozhodol o výsledku. Tie opäť nevyužil, naopak v nadstavenom čase inkasoval tretí gól. Tréner Vierik mal ťažké srdce na arbitrov, ale v prvom rade chybu hľadal vo vlastných radoch. Góly Ružomberka: Nechaj a Paulíny.

I. LIGA - MLADŠÍ ŽIACI

1:2 (1:1)

„Bol to ťažký zápas. Dosť sme sa potrápili, ale víťazstvo je zaslúžené,“ uviedol tréner hostí I. Hvolka. Ružomberčania sa ujali vedenia, domáci potom z rýchleho brejku vyrovnali. Od 25. min, po vylúčení hráča Podbrezovej, hrali hostia až do konca presilovku. Počas nej už súpera nepustili k ničomu. Podbrezová sa stiahla k vlastnej bráne, kde číhala na nejaký rýchly brejk. Skôr ale iba odkopávala lopty. Góly Ružomberka: Almaský a Oravec. -svr-

1. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  7. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  8. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  9. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  1. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  3. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  4. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?

Koronavírus: Odberné miesta v obciach na Liptove

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v obciach na Liptove

Z novembrového testovania vo Vavrišove.

Koronavírus: Odberné miesta v Ružomberku

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Ružomberku.

Koronavírus: Odberné miesta v Liptovskom Mikuláši

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Liptovskom Mikuláši.

Medlovej tesne ušlo finále v Big Air

Slovenská reprezentantka v snowboardingu Klaudia Medlová skončila v prvom kole Svetového pohára v disciplíne Big Air na siedmom mieste.

Klaudia Medlová si doma zajazdila v hlbokom snehu.