Banská Bystrica – očnilo predminulú sobotu v B. Bystrici. Na pretekoch sa zúčastnili aj liptovskí pretekári zo Street prof L. Mikuláš, hoci nie v najsilnejšom zložení. Z aktuálnych troch majstrov sveta z Liptova chýbali v B. Bystrici až dvaja. Marián Kulizák sa podrobil operácii očí a do ringu sa nevráti minimálne mesiac a Peter Navrátil robil na pretekoch rozhodcu. Tretí majster sveta - Martin Navrátil potvrdil svoju slovenskú dominanciu a do 75 kg v kategórii light contact zvíťazil. Aj napriek značnému oslabeniu dokázali liptovskí pretekári v B. Bystrici bodovať.
U mužov obsadil do 75 kg v kategórii semi contact 3. miesto M. Havlíček. Jeho oddielový kolega P. Fiala v tej istej kategórii, ale do 80 kg 2. miesto. Medzi ženami zaznamenala svoj úspešný pretekársky debut manželka P. Navrátila. Miriam Navrátilová skončila v kategórii semi contact do 50 kg na 2. mieste. Ďalšia Liptáčka Veronika Křupková do 65 kg v tej istej kategórii 3. miesto.
Street prof L. Mikuláš reprezentovali aj tí najmenší pretekári. Všetci v kategórii semi contact: 2. I. Kulizáková (do 45 kg), 1. M. Vereb (do 25 kg), 1. T. Kulizák (do 30 kg), 3. R. Kulizák (do 45 kg). -mk-