HOKEJBAL EXTRALIGA

Žilina – L. Mikuláš 8:1 (1:0, 6:0, 1:1),

Gól L. Mikuláša: Trochta.

L. Mikuláš: Poliaček, Krúppa - Trochta, Škácha, Vrbka, Rajniak, Revaj, Valaštiak - Michálek, Kubík, Fialka, Teniak, Erhardt, Chovan

Tabuľkoví súperi začali súboj opatrne. Hostia nevyužili na začiatku dve presilovky, a tým súpera dostali na koňa. Ten to využil v prospech streleného gólu na konci prvej tretiny. V druhej tretine hostia z nepochopiteľných príčin poľavili a Žilina si urobila z ich bránky doslova strelnicu. Hosťom z Liptova nepomohol oddychový čas ani striedanie brankára. Táto tretina rozhodla o celom zápase. V záverečnej časti sa hráči L. Mikuláša pokúsili aspoň o skorigovanie výsledku. To sa im čiastočne podarilo v presilovke po strele Trochtu. Žilina v závere zápasu ešte experimentovala a dosiahla svoj posledný gól v hre bez brankára.

Ladislav Bača (tréner L. Mikuláša): „So Žilinou sme sa stretli vo vzájomnom treťom zápase a dvakrát sa nám podarilo nad nimi zvíťaziť. Táto skutočnosť ovplyvnila našu koncentráciu, kde sme v druhej tretine prepadli na celej čiare. Dve tretiny sme boli domácim vyrovnaným súperom, ale výsledok hovorí o rozdiele triedy.

HOKEJBAL LM

5. kolo - sobota 11. 10.: Cannons - Golden Stars 14:0 (3:0, 5:0, 6:0), góly: 4 Cibula, 2 Navrátil, 2 Balúch, 2 Kutlík, 2 Perončík, Psotka, Drugáč, Puma - Black Devils 9:9 (4:7, 3:0, 2:2), góly: 4 Hric, 2 Knapčík, 2 Bohurád, Hubka - 3 Mihajlo, 2 Hriadel, 2 Rusina, Lešťan, Záhradník, Old Stars - Plamene 2:9 (0:3, 1:4, 1:2), góly: 2 Mráz - 3 Rysuľa, 2 Zadkalík, 2 Ondrašík, Lukáč, Ševčík.

Nedeľa 12. 10: Dallas - Hammers 8:6 (3:2, 2:1, 3:3), góly: 2 Kováč L., 2 Kováč J., Halaj, Králik, Matejka, Dobrík - 2 Valaštiak, Rumanský, Laco, Korček, Staroň, Green Power – Titan Fitness B 8:4 (1:1, 2:0, 5:3), góly: 2 Kacian, 2 Erhardt, 2 Trochta, Sukel, Maslík - 2 Michálek, Labaj, Ondrejka,

Absinth - Klietka 4:4 (2:0, 1:2, 1:2), góly: 2 Milec I., Teniak, Cibuľa, - 2 Molek, Droppa, Jančuška.

HOKEJBAL RUŽOMBEROK

3. kolo – sobota 11. 10.: AC Baničné – Big Pack 5:5 (2:2, 3:1, 0:2), góly: Dorník D. 1, Janík R. 1, Kochlic 1, Benek 1, Bohúň A. 1 - Janky A. 3, Kubáň Ľ. 1, Švehla 1, asistencie: Dorník D. 3, Matejka 1, Bohúň A. 1 - Klačko 1, Osadský 1, Kubáň Ľ. 1, vylúčení na 2 min: 1–2, HK 101 – HBC Likavka 5:2 (2:1, 2:0, 1:1), góly: Sanny 2, Kubík R. 1, Grom 1, Konský 1 - Strnátka 1, Perďoch 1, asistencie: Konský 2, Sanny 1 - Horvát 1, Kudlička 1, vylúčení na 2 min: 0–4, vylúčený na 10 min: Matzenauer (Likavka), HbK Ruža – HbC Smotánka 2:6 (1:3, 1:1, 0:2), góly: Javorka Sl. 1, Urban 1 - Ďurčo 2, Banáš 1, Uhliar 1, Demko 1, Hric 1, asistencie: Javorka Sl. 1 - Makúch 3, Uhliar 2, Dzuriš 1, vylúčení na 2 min: 2–1, Matterhorn – Strelnica 5:0 (kontumačne).

HOKEJBAL ŽIACI 16U

5. kolo –12. 10.: HBC Baničné (Rbk) – HBC LM Medvede 5:0 (kontumačne), Vrbica Huskies – HBC Podbreziny 02 2:4 (0:1,2:2,0:1), góly: Oravec 2 – Staroň 2, Legerský, Zajden, asistencie: Zeleňák – Legerský 3, Staroň, vylúčenia: 0:4 -mk-