Z Liptákov bodovala iba Bešeňová

L. Hrádok – Dolný Kubín 1:3 (1:1)

Góly: 42. Sirotiak

L. Hrádok: Medľa – Matejko, Janek (46. Gálet), Brotka, Vadovický, Uličný, Kopernický, Kavský, Pajerchin (80. Štepita), Sirotiak, Bartek.

Do prvej sľubnej príležitosti sa dostal domáci Bartek, ktorý v 7. min prihral do šance Ilavskému, ale jeho strelu v poslednej chvíli zloboval obranca na roh. V 11. min Brotka zle rozohral loptu a Dzúrik v šanci prestrelil. Prvý gól zápasu padol v 39. min po chybnej rozohrávke domácich. O tri minúty Sirotiak po samostatnej akcii vyrovnal. Druhý polčas aktívnejšie začali hostia. V 51. min sa do gólovej šance dostal Melicharčík, ale v poslednej chvíli mu strelu zblokoval na roh Matejko. V 58. min išli Kubínčania do vedenia. Strelu Planča Medľa vyrazil na tyč a dorážku Dzúrik dal nekompromisne do siete. O 5 min už viedli hostia o dva góly. Po rohovom kope dal Melicherčík hlavou tretí gól. V 76. min Bartek prihral do šance Ilavskému, ale ten sám pred brankárom trafil len do jeho nôh. Bola to posledná šanca domácich na zvrátenie nepriaznivého stavu zápasu. -pf-

Lisková – Nižná n. Oravou 0:2

(0:2)

Lisková: Kačalka – Gejdoš, Demko, Vrtich, Mikulka, Juráš, Malenka (46. Lukáč), Baran (61. Beničiak), Rataj, Mihaľov, Fgrigmanský.

S nováčikom súťaže začali zápas lepšie domáci. Už v 5. min Juráš nevyužil gólovú šancu, keď namiesto prihrávky zvolil strelu, ale veľmi nepresnú. V 19. min opäť prestrelil bránku hostí Baran. Hostia podnikali nebezpečné protiútoky. V 25. min a v 39. min skórovali gólmi Žáka a Orču. V druhom polčase brankár Kačalka zneškodnil šancu hostí zvýšiť ich vedenie. Za domácich neskóroval ani Mikulka efektnými „nožničkami“. Efektivita domácich, hoci mali v druhom polčase viac z hry, nebola pretavená v gól. Hostia mali prevahu v početnom zastúpení vlastných divákov (asi 400). -nem-

Bešeňová – Stráňavy 2:2 (0:1)

Góly: Olos 2.

Bešeňová: Okál - Baran, Švidroň, Likavec (35. Protuš), Kováč, Milan, Šlachta (80. Milan), Madliak , Žihlavník, Záhradník (46. Kendera), Olos.

Hostia začali lepšie a zaslúžene išli do vedenia v 25. min gólom Jančiho. Bešeňová mohla vyrovnať ešte do polčasu, Likavec však nezakončil peknú akciu zálohy na jeden dotyk a Žihlavníkova strela len obtrela žrď hosťujúcej brány. Vyrovnal až Olos po prestávke. Hostia však vzápätí kontrovali po rýchlom protiútoku Kellom - 1:2. Olos opäť vyrovnal po prihrávke Kenderu. Do konca ostávalo 20 min a obe mužstvá sa snažili strhnúť víťazstvo na svoju stranu. Rýchly futbal priniesol šance na oboch stranách, skóre sa však už nezmenilo. -mad-