Bešeňová a Liptovský Hrádok bodovali

Námestovo – Lisková 5:2 (2:0)

Góly: 81. Mihaľov, 87. Frigmanský.

Lisková: Kačalka – Gejdoš, Švárny, Vrtich, Mikulka, Juráš, Surový, Rataj (63. Frigmanský), Plávka, Malenka (55. Baran).

Ani po dvoch predchádzajúcich prehrách sa hostia nevedeli spamätať ani v tomto zápase. Už v 17. min prehrávali 2:0. Herne mali boli lepší hostia, ale strelecky sa nepresadili. Hostia hrali a domáci dávali góly. V závere polčasu mohol Švárny a Plávka obrátiť stav zápasu, ale boli nepresní. V 53., 56. a 59. min strelili domáci ďalšie tri góly a rozhodli o zápase. Hosťom sa podarilo už iba znížiť a skorigovať výsledok v závere zápasu na konečných 5:2. -nem-

Bešeňová - Krásno n/K 1:0 (0:0)

Góly: 90. Vaňovec (vlastný).

Bešeňová: Okál - Baran, Švidroň, Likavec, Kováč, Milan (64. Protuš), Slušňák, Madliak, Žihlavník, Kendera, Antol (46. Olos).

Prvý polčas mali viac z hry hostia, avšak domáci boli pred súperovou bránou nebezpečnejší. Domáci niekoľkokrát pohrozili, najmä po štandardných situáciách, keď sa

z dobrých pozícií nepresadili Milan a Antol. Druhý polčas sa hra zrýchlila, útoky sa striedali na obidvoch stranách. Hostia mohli skórovať z niektorého z rýchlych brejkov, avšak obchádzalo ich strelecké šťastie. Na druhej strane mohli skórovať Olos a Likavec, mierili však len do tyčí. Nakoniec sa šťastie predsa len priklonilo na stranu domácich, keď v 90. min po hlavičke Kováča hosťujúci Vaňovec zmenil smer lopty a tá skončila

v sieti. -mad-

L. Hrádok – Diviaky 2:0 (0:0)

Góly: 69. Ilavský, 72. Kozub.

L. Hrádok: Medla – Brotka, Janek, Gálet, Štepita, Uličný, Kopernický, Ilavský, Kozub, Sirotiak, Bartek (87. Pribylinec).

Domáci začali náporom, už v 5. min Ilavského finálnu prihrávku obrana hostí v poslednej chvíli odvrátila. V 10. min dali Hrádočania gól Kozubom, ale pre ofsajd neplatil. V druhom polčase v 50. min Kopernický uvoľnil do šance Barteka, ktorý zle prebral loptu. V 55. min Kopernického strelu brankár chytil. O minútu sa Kozub ocitol v čistej gólovej šanci. Dlho váhal so strelou až ho obrana odzbrojila. Vzápätí Kopernický prsiami spracoval loptu a z voleja vystrelil ponad. Dlho očakávaný gól prišiel v 69. min. Sirotiak prihral Ilavskému do samostatného nájazdu a ten obišiel aj brankára. Druhý gól padol v 72. min keď strieľaný Kozubov center si Ďanovský usmernil do vlastnej siete.

O dve minúty prišla najkrajšia akcia domácich po osi Sirotiak – Kopernický – Sirotiak z 5 metrov trafil do brvna. Odrazenú loptu Bartek strelil do brankára. V 85. min po centri Kopernického voľný Bartek hlavičkoval vedľa. Hrádočania si za predvedený výkon víťazstvo plne zaslúžili. Pri lepšom využívaní gólových príležitostí mohlo byť aj vyššie. -pf-