I. LIGA - STARŠÍ DORAST

Ružomberok - Slovan Bratislava 1:4

(1:1)

Gól: Jurčo

Prvý polčas priniesol vyrovnanú partiu. „Belasí“ vyhrávali 1:0, avšak domáci gólom do šatne vyrovnali. Po zmene strán sa z krídelného priestoru zrodil rýchly gól Slovana. Keď vzápätí domáci Janík uviedl prísnu červenú kartu, viac - menej bolo po stretnutí. V ďalšom priebehu boli hostia lepší a Ružomberčanov prakticky do ničoho nepustili. Svoju prevahu Slovanisti vyjadrili aj gólmi. Domáci tréner V. Hyravý, aj napriek sklamaniu, priznal: „Bratislavčania majú veľmi kvalitný „mančaft“, a to dokázali aj u nás.“

I. LIGA - MLADŠÍ DORAST

(0:2)

Gól: Baláž.

„Akurát nás môže tešiť, že sme ako prví proti Slovanu skórovali. Viem však, že je to slabá útecha,“ dal sa počuť po stretnutí domáci kormidelník Š. Mojský. Slovan potvrdil úlohu favorita. Tréner Mojský vedel, že len enormná bojovnosť proti takémuto súperovi môže priniesť úspech. Tá ale jeho ustráchaným chlapcom v prvom polčase chýbala. Bolo vidieť, že zo súpera majú prílišný rešpekt. Po prestávke v ružomberských radoch nastalo určité zlepšenie, ale nestačilo na pribrzdenie hostí.

I. LIGA - STARŠÍ ŽIACI

Ružomberok - Podbrezová 12:0 (5:0)

Góly: Poleč 6, Paulíny a Trpiš po 2, Pinďura, Benko.

Výsledok hovorí za všetky komentáre. Domáci na slabšieho súpera spustili celozápasový uragán. Ten nestačil nielen herne, ale ani fyzicky. Po pekných kombinačných akciách padal jeden gól za druhým. A to Ružombersku chýbal doteraz najlepší strelec Páleš. Plnohodnotne ho ale nahradil Poleč, autor pol tucta gólov.

I. LIGA - MLADŠÍ ŽIACI

Ružomberok - Podbrezová 7:0 (4:0)

Góly: Kajan a Lovás po 2, Oravec, Gajdoš, Fain.

Domáci chlapci predvádzali pekný futbal, okorenený s častou streľbou. Pri väčšej sústredenosti v koncovke mohli svojho súpera ešte aj viac „rozbombardovať“. Podbrezová sa nedostala do žiadnej vážnejšej akcii a ani netrafila medzi žrde domácej brány. Pre jej hráčov už neriešiteľným rébusom sa stával prechod cez poliacu čiaru. -svr-

III. LIGA - STARŠÍ DORAST

Podlavice - L. Mikuláš 4:0 (1:0)

Hosťujúci starší dorastenci pokračovali aj v tomto stretnutí v slabšom výkone. Opäť si dokázali vypracovať šance na strelenie gólov, no tie nedokázali premeniť. Aj keď v prvom polčase predviedli matný výkon do kabín odchádzali len s jednogólovým mankom. V druhom polčase sa k slabšiemu výkonu pridali aj chyby v defenzívnej činnosti, ktoré dokázali domáci hráči potrestať ešte tromi gólmi. Hostia tak odchádzali z tohto zápasu s pomerne výraznou prehrou.

III. LIGA - MLADŠÍ DORAST

Podlavice - L. Mikuláš 1:2 (1:1)

Gól: M. Králik , L. Baxa,

Prvý polčas tohto stretnutia mal vyrovnaný priebeh. Hostia už v jeho priebehu potvrdili svoje kvality a aj skutočnosť, že sa formujú v kvalitný kolektív pod vedením trénera P. Labaja s perspektívou do budúcnosti. V prvom polčase udržali vyrovnaný priebeh. V druhom polčase hráči z L. Mikuláša ovládli hru a postupne si vypracovali aj gólové príležitosti. Do vedenia sa dostali gólom M. Králika. V závere stretnutia, keď dostali príležitosť aj hráči z lavičky, dokázali udržať vedenia a dotiahnuť zápas do úspešného konca a potvrdiť svoje dobré postavenie v tabuľke.

Podlavice – L. Mikuláš 4:2 (2:0)

Góly: M.Raček, P.Rezer

Domáci starší žiaci začali stretnutie veľkým náporom a už v 5. min stretnutia si vynútili pokutový kop za nedovolený zákrok v pokutovom území, ktorý aj úspešne realizovali. Hostia z L. Mikuláša mali podobnú šancu v 20. min no pokutový kop nepremenili. Domáci pokračovali v dobrej kombinačnej hre do konca prvého polčasu a zvýšili stav stretnutia na 2:0. Do druhého polčasu nastúpili hostia z L. Mikuláša s účelom eliminovať tlak domácich a pokúsiť sa otočiť vývoj zápasu. Toto predsavzatia začal úspešne plniť M. Raček, ktorý v 50. min znížil stav stretnutia na 2:1. Domáci však boli v tomto stretnutí lepším kolektívom a v druhom polčase pridali ešte dva góly. Hosťom sa podarilo už len skorigovať stav stretnutia na 4:2 Petrom Rezerom po úniku po pravom krídle.

Podlavice - L. Mikuláš 4:2 (2:1)

Góly: L. Chovan, J. Komár

Mladší žiaci z L. Mikuláša boli domácim vyrovnaným súperom, no aj tak prehrali pomerne výrazným rozdielom. Dobré kombinačné akcie sa v tomto stretnutí striedali na obidvoch stranách počas celého stretnutia. Domáci dotiahli úspešne akcie štyrikrát a hosťom sa podarilo dvakrát kontrovať. Prvýkrát krásnou strelou do šibenice L. Chovanom a na konečných 4:2 upravil J. Komár.