Bobrovec – V. Dubová 2:3 (0:2)

Góly: 60. Lisý, 64. Čáni - 12. Havčo, 15. Jantek, 50. Tulinský.

Bobrovec: Zich (Bella): P. Zich – Snovák, Odlevák, Spišiak, Janičina (Bučko), Lisý, Vraňák, Gomba, Benikovský, Volaj.

V. Dubová: Laco – Sršeň, Hlinka, Bruchalák, Holubčík (Chrmek), Tulinský, M. Jantek, Dittrich, Havčo, Brnoliak, V. Jantek (Krška).

V prvom polčase si domáci vypracovali viac šancí, ale neskórovali. Naopak, hostia sa dostali do vedenia po rýchlych protiútokoch. Druhý polčas bol vyrovnaný. Domáci si vypracovali tlak, ale pri ich najväčšej prevahe rozhodca vylúčil brankára Zicha v 64. min za hrubé výrazy na adresu rozhodcu. Domácim sa podarilo znížiť na rozdiel jedného gólu, ale to bolo z ich strany všetko. Hostia boli rýchlejší a dôraznejší, preto je ich výhra zaslúžená. -mor-

Hubová – Stankovany 3:4 (1:1)

Góly: 38. Zubaj, 60. M. Holík (11 m), 74. M. Dančo – 17. Ľ. Junas, 76. Kavický, 82. Čieško, 89. M. Zrník.

Hubová: Gejdoš – Šuša, S. Holík, V. Holík, Ondruš, J. Kútnik (76. Húska), M. Holík, P. Kútnik (60. Drdák), Zubaj, Gerec (86. Lelek), Dančo.

Stankovany: Galanka – R. Straka, I. Junas, Čieško, Gašper (63. P. Straka), J. Straka, F. Zrník, Kavický, Bražina, M. Zrník, Ľ. Junas (63. Demikát).

Domáci chceli uhrať tri body aj v domácom zápase. Zápas začli obe mužstvá v rýchlom tempe. Po chybe brankára domácich išli do vedenia hostia v 17. min po góle Ľ. Junasa. Domáci odpovedali zvýšeným tlakom a v 38. min vyrovnal Zubaj. Druhý polčas začali mužstvá s úmyslom strhnúť víťazstvo na svoju stranu. Domáci mali viac z hry a hrali iba v 16-tke hostí. Z ich tlaku vyplynul aj faul na Zubaja a pokutový kop premenil M. Holík. Na 3:1 zvyšoval v 74. min Dančo. Po tomto góle domáci „prestali“ hrať a hostia to využili. Pritvrdili hru a boli technicky lepší. V 74. min. znižoval Kavický a v 82. min vyrovnal na 3:3 Čieško. Domáci po vyrovnaní znervózneli a robili chyby v obrane. Jednu z nich využil hosťujúci Zrník a upravil na konečných 3:4. Domáci asi dodnes nevedia vysvetliť ako za stavu 3:1 14 minút pred koncom zápasu prehrali 3:4. -lch-

Likavka – Beňadiková 2:1 (0:0)

Góly: 80. M. Konfál, 90. Michal Timko – 70. Janek.

Likavka: Huba – J. Timko, D. Žitník, Lupták, Sýkora, Apolenár (80. Brtko), Haluška (80. Tkáč), Cheben (30. Michal Timko), P. Konfál, M. Konfál, L. Žitník.

Beňadiková: Perašín – Zawisza, Pavlovič, Miloš Račko, Marek Račko, Kello, Krčula (82. Kiss), Janek, Konvit (70. Marko), Konfál, Zlejší.

Domáci pokračovali v nevýraznej hre z predchádzajúceho zápasu z Vlách, keď sa prispôsobili hre posledného mužstva tabuľky. V prvom polčase sa prakticky nedostali do šance a boli to hostia, ktorí mohli ísť do vedenia. Aj v druhom polčase sa hral slabý zápas. Hostia sa ujali vedenia a vyzeralo to na veľké prekvapenie, ktoré domáci nakoniec zažehnali šťastnými gólmi v závere zápasu. -ach-

Kvačany – Vlachy 5:1 (1:1)

Góly: 8., 73. Florek, 75., 85. J. Burdel, 80. J. Ďuroň – 45. Matejovie.

Kvačany: Kmeť – Štefaniak, Chudoba, Chovan, Maslo, Sásik (86. Bella), J. Burdel, Kruták (82. P. Burdel), Alman (60. J. Ďuroň), V. Ďuroň, Florek.

Vlachy: Zigo – Klubica (46. Hazucha), Hric, A. Švec, J. Švec, Paulíny, Rybársky, Chamaj, Ferleťák, Marton (38. Bolibruch, 65. Stolár), Matejovie.

Začiatok zápasu sa vyznačoval prevahou domácich, ktorí sa už v 8. min ujali vedenia. Viac možností domáci nevyužili a hostia gólom do šatne vyrovnali. V druhom polčase hostia zlepšili hru, ale neskórovali. Domáci odpovedali zodpovednejším prístupom k hre. Postupne skórovali a zabezpečili si tri body. -jk-

Lúčky – L. Sliače 1:0 (0:0)

Gól: 30. Socháň.

Lúčky: Kuriš – Lesák, Socháň, Moravčík, Milan st., Vrzgula (65. Milan ml.), Karlík, Hrbček, Nemček, Volf, Turčok (75. Ťapko).

L. Sliače: Klačan – Polóni, Kelčík, Alman, Priesol, Lako, Ondrejka, Mrva, Šveda, Balážec, Gejdoš.

V prvom polčase bola spočiatku hra vyrovnaná. Obe mužstvá si vypracovali po jednej vyloženej šanci. Po miernej prevahe sa domáci ujali vedenia gólom Socháňa po štandardnej situácii. V druhom polčase sa obraz hry nezmenil. Domáci nevyužili niekoľko šancí a ani početnú prevahu po vylúčení hosťujúceho hráča v 72. min. -krš-

L. Štiavnica – L. Lúžna 2:1 (1:1)

Góly: Grebáč, Šida – Glemba.

L. Štiavnica: Ondrejka – Šefranko, Maslo, Karlík, Klimčík, Šida (Sálus), Čačo, Morava, Hlinka, Murín (Koreň), Grebáč.

L. Lúžna: Kutaj – Potkan, Husarčík, Targoš, Martoš, Glemba (Halama), Koštiaľ, Mydliar, Beláček, Pažítka, Veselovský.

Asi 300 divákov videlo v Štiavnici pekný futbal. V 2. min domáci strelili regulérny gól, ktorý rozhodca neuznal pre údajný ofsajd. Na oboch stranách sa hral útočný futbal, ale z toho vyplývajúce šance zostali nevyužité vďaka obidvom brankárom. Vedenia sa ujali hostia po rýchlej akcii. Do polčasu domáci vyrovnali a stav bol 1:1. V druhom polčase začali domáci tlakom, čoho výsledkom bol gól Šidu. Domáci si pripísali do tabuľky ďalšie tri body. -kme-

Ludrová – Švošov 2:2 (0:1)

Góly: 54. Novák, 56. Chovan – 43. M. Pukaj, 89. Hadváb (11 m).

Ludrová: Cárach – Hatala, Kučera, Ovad, Dutka, Tomčík (46. Novák), Macko, Kajan (93. Huba), Rázga, Chovan, Pšeno.

Švošov: R. Roštek – Dančo, J. Roštek, Švihorík, Hadváb, Babala, Široň, Pukaj, Drdák (65. B. Roštek), Olos (60. Volna), M. Roštek.

Domáci chceli zopakovať výkon z predchádzajúceho zápasu. Herne sa im to podarilo, ale výsledok hovorí o ich ďalšom smolnom zápase. Celý prvý polčas hralo iba jedno mužstvo. Aj napriek tomu domáci prehrávali po prvom polčase 1:0, keď zo šestnástich metrov skóroval M. Pukaj. Domáci chceli v druhom polčase výsledok otočiť a to sa im aj podarilo. V priebehu dvoch minút dvakrát skórovali. Domáci prišli o víťazstvo po chybe domáceho brankára, ktorý rozohral loptu na kopačku súpera a zabránil potom skórovaniu iba za cenu faulu. Za tento faul musel ísť predčasne pod sprchy. Nariadený pokutový kop musel preto chytať hráč domácich Rázga. Pokutový kop bezpečne premenil Hadváb. -pkm-