Kvačany – L. Sliače 3:1 (1:1)

Góly: 14, 88. Ďuroň, 50. Alman – 18. M. Kelčík.

Kvačany: Kojš – Štefaniak, M. Chovan, Maslo, P. Burdel, J. Burdel, Sásik (Bella), Alman (Šróba), Kruták, Ďuroň, Florek.

Sliače: Hadač – B. Kelčík, M. Kelčík, Alman, D. Klečík, Priesol, Ondrejka (Šveda), Šveda, Mrva, Balážec, Gejdoš.

Domáci sa v 14. min ujali vedenia. Hostia však zo štandardnej situácie o štyri minúty vyrovnali. V druhom polčase boli hostia technickejší, ale príležitosť na skórovanie si nevypracovali. Boli to domáci, ktorí sa ujali vedenia. V 50. min zvyšoval na 2:1 Alman technickou strelou. Na konečných 3:1 upravil v 80. min Ďuroň. -jk-

Švošov – Beňadiková 3:1 (1:0)

Góly: 18. Hatala, 47. Hadváb, 67. Široň – 57. Milan Krčula.

Švošov: Roštek – Hadváb, J. Dančo, P. Dančo, Babala, Ľ. Pukaj, Hatala (M. Pukaj), Široň, M. Pukaj, B. Roštek (Volna), Švihorík.

Beňadiková: Perašín – Marek Račko, Miroslav Krčula, Miloš Račko, Bielik (Kriška), Milan Krčula, S. Račko, Kozub, Macek, Martin Račko (Šimček), Zlejší.

Domáci sa pred zápasom rozlúčili s J. Bražinom, ktorý pre zranenie zanechal hráčsku kariéru. Po úvodnom hvizde v 3. min vystreli Široň, ale trafil len brankára hostí. V 12. min bol opäť nepresný Roštek. Úspešný nebol ani domáci Ľ. Pukaj. V 18. min poslal hatala po centrovanej lopte domácich do vedenia. Hostia odpovedali S. Račkom, ale jeho strela bola nepresná. Už v druhej minúte druhého polčasu zvyšoval Hadváb na 2:0 prudkou strelou z 18 metrov. Hostia sa nevzdávali a v 57. min po chybe Babala znižoval Milan Krčula. V 66. min po centri Ľ. Pukaja dal tretí gól domácich Široň a stretnutie sa dohralo v réžii domácich. -pj-

L. Lúžna – Stankovany

Ludrová – Jamník 3:2 (2:0)

Góly: 3., 8. Milan, 50. Chovan – 75. Bistiak, 89. Handr.

Ludrová: Cárach – Rázga, Kučera (Banáš), Hatala, Dutka, Macko, Pšeno, Milan, Kajan, Chovan, Apolenár (Králik).

Jamník: Krajčuška – Čatloš, Hollý, Števček, Peter Pavkovček, Trnka, Cibula, Porubän, Handrk, J. Pavkovček, Bistiak.

Zápas bol na dobrej úrovni. Domáci nastúpili na stretnutie s cieľom naplno bodovať. Výborne im vyšiel úvod stretnutia, keď už

v 8. min vyhrávali 2:0. Ďalšie šance však do konca polčasu nepremenili. Druhý polčas začali opäť domáci náporom a poistili svoje vedenie gólom Chovana. Po góle sa však uspokojili a iniciatívu prevzali hostia. Do konca zápasu však stačili len skorigovať výsledok. Víťazstvo domácich je zaslúžené. -rs-

Černová – Vlachy 3:1 (3:0)

Góly: 18., 27. Krivoš, 43. Chovanec – 81. Slačka.

Černová: Jančo – Veverica, Huba, Zemko, B. Kovalčík, Brezniak, Papúch (54. Bigoš), Moravčík, Žákovský (58. Tarač), Krivoš, Chovanec (70. Klimek).

Vlachy: Zigo – J. Bolibruch, Hric, Stolár, Švec, Paulíny, M. Bolibruch, Hazucha (80. Klubica), Ferleťák, Marton, Slačka.

Po 23 rokoch sa opäť vrátila do Černovej súťaž, ktorú si právom zaslúžila. Niet azda mužstva v oblastnej súťaži, ktoré by za posledné roky disponovalo takým kvalitným kádrom. Od úvodného hvizdu boli domáci na ihrisku pánmi a bolo len otázkou času, kedy dokážu potvrdiť prevahu gólmi. Polčasové skóre 3:0 úplne zodpovedalo dianiu na ihrisku. Aj druhý polčas sa niesol v réžii domácich, ale gól už nestrelili. Hosťom sa podarilo znížiť z ojedinelého protiútoku na

3:1. -mi-

Likavka – Hubová 3:3 (2:2)

Góly: 35. J. Timko, 45. Sýkora, 75. Baláž – 25. M. Lelek, 27. Húska, 46. M. Holík.

Likavka: Bažík – Lupták, Hlinka, J. Timko, Sýkora, Bartoš (45. L. Žitník), Baláž, Apolenár (45. D. Žitník), P. Konfál, Bobek (70. Tkáč), M. Konfál.

Hubová: Gejdoš – Moravčík, D. Lelek, Šuša, V. Holík, Húska, M. Lelek (45. Fabián), Kútnik, S. Holík, Gerec, M. Holík.

V Likavke videli diváci priemerný futbal. Domáci boli lepší, ale nevyužili ponúknuté šance. Naopak, súper využil dve zaváhania a v priebehu dvoch minút išiel do dvojgólového vedenia. Domáci sa potom spamätali a v závere polčasu dokázali otočiť skóre a vyrovnať. Druhý polčas bol podobný ako prvý. Hostia išli v jeho úvode do vedenia. Domáci potom pritlačili súpera, ale dokázali už len vyrovnať. -ach-

L. Lúžna – Stankovany 3:1 (0:0)

Góly: 47. Husarčík (11 m), 53. Veselovský, 75. Glemba – 57. Zrník (11 m).

L. Lúžna: Kutaj – Kollár (Glemba), Husarčík, Targoš, Potkan, Beláček, Martoš, P. Mydliar, M. Mydliar ml. (M. Mydliar st.), Veslovský, Kostúrik.

Stankovany: Schober – R. Straka, Junas, J. Straka, Bražina, Fúra, Laurinec, Gašper, Demikát, Zrník, Pečko.

Domáci diváci videli na konci sezóny pekný zápas s množstvom šancí domácich hráčov, ktorí ich však nevedeli využiť. Do druhého polčasu nastúpili s cieľom zvíťaziť a aj gólovo sa presadiť. Po faule na domáceho M. Mydliara v pokutovom území premenil nariadený kop Husarčík v 47. min. Po piatich minútach bolo už 2:0, keď domáci „vyšachovali„ obranu hostí. Autorom gólu bol Veselovský. Hostia sa nevzdávali a Zrník znížil z pokutového kopu. O víťazstve rozhodol Glemba a upravil na konečných 3:1.