L. Osada – Galovany 1:1 (0:1)
Góly: Škandel - M. Fiačan.
Zápas bol vyrovnaný. Hostia sa ujali vedenia 1:0 a takto skončil aj polčas. Domáci v druhom polčase boli lepší. Vyrovnali a len šťastie, ktoré stálo pri hosťoch zabránilo domáci vsietiť viac gólov. Konečný výsledok je však spravodlivý.
-hal-
Demänová – L. Štiavnica
2:2 (0:0)
Góly: Mikušík, Sklenár – Michalovič, Grebáč.
V prvom polčase predvádzali mužstvá pekný a kombinačný futbal. V 19. min zachránilo hostí brvno. V 24. min. opäť zabránila skórovaniu domácich spojnica brvna a žrde. Druhý polčas bol podobný prvému. Na začiatku polčasu skóroval Mikušík. V 65. min vyrovnal Michalovič. O päť minút zvyšoval hosťujúci Grebáč. Na 2:2 vyrovnal v 72. min Sklenár.
-tol-
L. Revúce – L. Ján 2:2 (2:1)
Góly: Gajdoš 2 – Brziak, Droppa.
Mužstvá zo stredu tabuľky predviedli v poslednom zápase tejto sezóny pekný a útočný futbal s množstvom gólových príležitostí a zahodených šancí. Mužstvá sa sústredili na hru a dokázali divákom, že aj v tejto súťaži sa dá hrať pekný futbal.
-kyt-
Smreč. Žiar – Podtureň 3:0 (1:0)
Góly: Labaška 2, Oško.
Zápas bol v znamení rozháranej hry. Domáci vyhrali zaslúžene aj napriek vylúčeniu Remeňa v 38. min. Hostia nastúpili nekompletne a na domácich svojím výkonom nestačili.
-mon-
Ondrašová – V. Dubová 1:3 (1:0)
Góly: Jantek, Havčo, Turinský (11 m).
Zápas začali lepšie hostia. Tí si vypracovali v prvom polčase viac šancí, ale premenili iba jednu. Z ojedinelého, ale pekného útoku sa domáci ujali vedenia. V druhom polčase hostia pridali na dôraze a vyrovnali stav zápasu. Na 1:2 zvyšoval z trestného kopu Havčo. Desať minút pred koncom z pokutového kopu, za ruku domáceho hráča, uzavrel stav skóre Turinský.
-lak-
P. Ľupča – Pribylina 1:1 (0:0)
Góly: Lacuška – Račko.
V P. Ľupči videli diváci v poslednom zápase tejto sezóny futbal slabej úrovne.
-ryb-