Futbalisti Liskovej na čele súťaže pred Martinom

Lisková – Valča 2:1 (1:0)

Góly: 11., 46. Surový.

Lisková: Kačalka – Mihaľov (86. R. Šiška), Švárny (46. Kubala), Vrtich, Mikulka, Surový, Gejdoš, Malenka, T. Šiška (46. Juráš), Plávka, Latiak.

Domáci od prvých minút zatlačili súpera a už v 11. min. po Latiakovom centri strelil Surový hlavou vedúci gól. V 29. min. gólovú strelu T. Šišku len reflexívne zneškodnil brankár hostí. Hostia mohli vyrovnať

v 37. min., ale Barčin minul bránu domácich. Z protiútoku podobnú šancu nepremenil Švárny. V 41. min. spravil hrubú chybu brankár hostí, ale Švárny ju nevyužil. Hneď po prestávke po Jurášovom centri zvýšil vedenie domácich opäť Surový. V 61. min. ideálne uvoľnil Kubala do gólovej šance Juráša, ale ten netrafil bránu súpera. V 69. min. mohol dosiahnuť hetrik Surový, ale trafil len žrď hosťujúcej brány. V 74. min. hostia znížili na 1:2 po chybe domáceho brankára. Víťazstvo domácich je zaslúžené. -nem-

L. Hrádok - Krásno nad Kysucou 1:1 (0:1)

Góly: 1. Novotný, 59. Vadovický

Liptovský Hrádok: Pozor - Štepita, Janek, Gálet, Vadovický, Uličný, Ilavský, Pajerchin (73. Brotka), Piovarči (83. Matejko), Sirotiak (80. Miškov), Bartek

Hosťom vyšiel dokonale úvod zápasu, keď sa vedenia ujali gólom Novotného. Rýchly gól ovplyvnil ďalší vývoj zápasu. V 13. min. po faule Uličného hostia pokutový kop netrafili. V 15. min. Bartek hlavičkoval vedľa a o 13 minút zahrával trestný kop, po ktorom Uličný hlavičkoval tesne vedľa. V závere polčasu hlavičku Janeka zastavila tyč. Do druhého polčasu išli domáci s úmyslom zvrátiť nepriaznivý stav. Nožničky Sirotiaka minuli bránku. Až v 59. min. vyrovnal Vadovický. Hrádočania naďalej útočili, ale s koncovkou sa nestretli. Hostia využívali rýchle protiútoky. Po jednom z nich, v 89. Kopásek minul centrovanú loptu v päťke. -pf-