Zástupcovia Liptova nebodovali

Kys. Lieskovec – L. Mikuláš 3:1 (1:1)

Góly: 3. Lokšík, 63. Matúš, 68. Stalmašek – 43. Žihlavník

L. Mikuláš: Šupej - Kováč, Žihlavník, Kandera , Olejár, Laco, Beňo, Blaščík, Móric (67. Pitoňák), Mrva, Urban.

Tatran nezachytil nástup domáceho mužstva a už v 1. minúte mohol prehrávať po strele Stalmašeka, ktorá však tesne minula Šupejovu bránu. O dve minúty neskôr sa situácia zopakovala a Lokšík strelil úvodný gól zápasu. Potom sa hra vyrovnala a útoky sa striedali na obidvoch stranách. V 20. min. prudko vypálenú strelu domáceho Mihaldu Šupej s námahou vytlačil na roh. Vyrovnanie skóre priniesla 43. min. Na Blaščikov rohový kop na prvú žrď si nabehol Žihlavník a hlavou poslal loptu do siete. Druhý polčas Tatran hral útočnejšie, dostával sa aj do dobrých šancí, ale chýbalo gólové zakončenie. Najväčšiu šancu nevyužil v 60. min. Blaščik zobral loptu Blahutovi a spolu s Mrvom a Móricom postupovali na jediného domáceho obrancu, ktorý Blaščikovu prihrávku stečoval na rohový kop. O výsledku zápasu domáci rozhodli v priebehu piatich minút. V 63. min. po prihrávke Lokšíka dal zblízka Matúš na 2:1 a v 68. min. po trestnom kope Matúš hlavou trafil brvno a odrazenú loptu vrátil do siete Stalmašek. Tatran podal slabší výkon ako v predchádzajúcich dvoch zápasoch a tak odchádzal z Kysúc bez bodového zisku. -jt-

Ľubochňa – Kremnička 0:1 (0:0)

Gól: 82. Kubát.

Ľubochňa: Mucha – Paluba, Mikuláš, Kucek, Ovšianik, Kobolka, Labaška, Božek (75. Sedlák), Bezák, Števko, Šándok (53. Bačík).

Domáci chceli potvrdiť dobrý výsledok zo štvrtkovej dohrávky, keď vyhrali v Podbrezovej. Hostia prišli v úlohe favorita, čo sa im v konečnom dôsledku aj podarilo a predĺžili tak svoje víťazné ťaženie. Vyrovnaný zápas, ktorý mal dobrú úroveň rozhodli vo svoj prospech skúsení hostia. Tí si vypracovali viac šancí, ale Mucha v bráne hostí inkasoval až v 82. min. Hneď v úvode zápasu Bezákov center neprešiel na Števka. V 15. min Mucha iba pádom pod nohy útočníka hostí zabránil gólu. V 32. min. Mucha bravúrne vyrazil loptu a hneď na to chytil strelu zo šestnástky. Potom sa dostali k slovu aj domáci. V 41. min. Kobolka strelil tesne nad a strelu Šándora, po akcii Števka, hosťujúci brankár chytil. V 50. min. ho však Števko obohral, ale spätná prihrávka už nenašla adresáta. Potom prišli opäť chvíle domáceho gólmana Muchu, ktorý kryl viacero príležitostí hostí. Inkasoval až v 82. min., keď domáci stratili v poli loptu a hostia to využili. Záverečný tlak domácich efekt nepriniesol.

Pavol Šimo (tréner Ľubochne): „Doplácame na neproduktívny útok. Tentokrát by však bola remíza spravodlivejšia. Mladým hráčom chýbajú skúsenosti.„

-vž-

1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  2. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  3. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  4. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  7. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  8. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  9. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  10. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  1. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  2. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  5. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  8. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  9. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?

Odišla jednotka, príležitosť pre Ivana Krajčírika

Brankára Macíka nahradil v MFK Ružomberok Krajčírik.

Ivan Krajčírik v zelenom

Koronavírus: Ako sa testuje na odbernom mieste v Demänovej

Rezervácie na antigénové testovanie sa takmer zaplnili v priebehu niekoľkých hodín. Zostávajú posledné voľné miesta.

Testovanie v Demänovej na záchytnom parkovisku je rýchle, bez čakania na výter aj na výsledok testu.

Koronavírus: Odberné miesta v obciach na Liptove

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v obciach na Liptove

Z novembrového testovania vo Vavrišove.

Koronavírus: Odberné miesta v Ružomberku

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Ružomberku.