Výsledky 2. kola nadstavbovej časti: skupina A
Pucov – HK 01 L. Mikuláš 3:10 (1:3, 0:4, 2:3)
Góly: V. Maretta, Ľ. Maretta, J. Povala - M. Gažo 4, N. Erhardt 2, V. Bella, M. Michálek, M. Neumann, P. Sukeľ, vylúčení: 5:8 na 2 min, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0. Rozhodovali: Mário Druska - Ján Kyseľ a Ján Bukový.
Skóre zápasu otvoril už vo 42. sek Peter Sukeľ (nie Zdeno, ako som minule omylom uviedol, za čo sa hráčovi Petrovi Sukeľovi týmto ospravedlňujem) po prihrávke Zdena Maslíka. Už v nasledujúcej minúte pridal druhý gól favorita strelec tohto zápasu Milan Gažo, ktorému asistoval Norbert Erhardt. Tretí gól zaznamenal Miroslav Michálek. Prvý gól Pucova strelil o dve minúty neskôr Jaroslav Povala. Druhá tretina mala jednoznačný priebeh a za zmienku stojí siedmy gól zápasu, ktorý zaznamenal v poslednej sekunde tejto časti Milan Gažo strelou z polovice ihriska.
Sokol Ružomberok – D. Kubín 2:6 (0:4, 1:1, 1:1)
Góly: R. Kotian, R. Škácha - R. Kráľ 3, J. Markovič 2, M. Ješko, vylúčení: 3:6 na 2 min a Ružomberok 2x 2+2min M. Krupa a R. Janky a Kubín 5min+OK L.Badík, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:2. Rozhodovali: Mário Druska - Ján Kyseľ a Ján Bukový.
Kubín mal veľmi dobrý nástup a Róbert Kráľ po prihrávke Michala Klučinca skóroval už po 29 sekundách. Druhý gól pridal v 11. min ten istý hráč po spolupráci s Róbertom Košťanom. Keď v 13.min po chybe brankára Jána Revaja strelil Jozef Markovič tretí gól, zobral si Ružomberok oddychový čas. Ani ten však nezabránil tomu, aby Martin Ješko, po prihrávke Emila Ďaďu, stanovil neočakávané skóre prvej tretiny. Keď v 27. min Jozef Markovič po spolupráci s Jánom Črepom, po opätovnej chybe brankára Revaja, zvýšil vedenie Kubínčanov na rozdiel piatich gólov, bolo o víťazovi prakticky rozhodnuté, lebo do konca stretnutia to už bol vyrovnaný hokej aj vďaka dobrému výkonu Petra Škuleca v bránke Dolného Kubína.
Výsledky 2. kola nadstavbovej časti: skupina B
Habovka – Or. Lesná 7:3 (2:0, 4:0, 1:3)
Góly: B. Juráň 2, J. Urban 2, Š. Zvara, M. Ištok, J. Pažický - J. Hablák, M. Olbert, Š. Svinčák, vylúčení: 3:2 na 2 min, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0. Rozhodovali: Mário Druska a Ján Kyseľ, obidvaja OZĽ.
Branislav Juráň po prihrávke Michala Juráňa zaznamenal prvý gól Habovky už v 3. min. Druhý gól prvej tretiny strelil Ján Urban po spolupráci s Mariánom Urbanom v 11.min. Prvá desaťminútovka druhej tretiny bola vyrovnaná, ale od 31. do 36. min sa postupne presadili Branislav Juráň, Juraj Pažický, Ján Urban a Štefan Zvara. V poslednej časti Habovčania za stavu 6:0 istí svojim víťazstvom poľavili a dovolili Jozefovi Hablákovi v 43. min, Marekovi Olbertovi v 47. min a Štefanovi Svinčákovi v 52. min korigovať konečný výsledok.
Liesek - MHK Ružomberok 3:9 (1:3, 0:3 2:3)
Góly: M. Furdek, F. Furdek, J. Medvecký - S. Javorka 4, J. Zubaj 2, Š. Rudinský, R. Holý, B. Javorka, vylúčení: 4:2 na 2 min a Roman Holý z Ružomberka 2+2min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:1. Rozhodovali: Ján Bukový a Bohuš Bartoš, obidvaja SZĽH.
Lepší úvod mali, kedže sa hralo na zimnom štadióne v Ružomberku, domáci Ružomberčania a Ján Zubaj po prihrávke Ondreja Budiaka zaznamenal prvý gól už v 2. min. Michal Furdek vyrovnal v 11. min. Avšak strelec tohto stretnutia Slavomír Javorka poslal Ružomberok do vedenia už o 34. sek, aby po ďalších 44 sekundách pridal tretí gól. V druhej tretine sa strelecky presadili iba Ružomberčania a posledná časť bola obojstranne vyrovnaná. Žiaľ, aj toto stretnutie bude mať dohru za zeleným stolom. -jb-