Góly: Švárny, Surový - Vráb.

Lisková: Kačalka, Lukáč, Švárny, Sučák, Kubala (46. Surový), Klačko, Ovad, Malenka (59. Dvorský), Šiška, Plávka, Latiak (77. Mihaľov).

Námestovo: Flontek - Pisarčík, Paško, Maniak, Valček, Babinský, Trnka, Vráb, Maruniak (53. Habľák, 69. Jadroň), Madleňák, Tropek.

Domáci sa po vysokej prehre

v Krásne nad Kysucou pustili sa do svojho súpera, už v 5. min. sólový prienik Latiaka od polovice ihriska zastavila len žrď bránky hostí. Hra sa potom vyrovnala na oboch stranách, gólové príležitosti si nevypracovalo ani jedno mužstvo. V záverečných minútach prvého polčasu mužstvo hostí ožilo a v 40. min. z trestného kopu sa ujalo vedenia gólom Vrába. Po nemastnej-neslanej hre sa domácim podarilo vyrovnať stav zápasu v 72. min. po peknej kombinácii

v šestnástke súpera Švárnym na

1:1. Obe mužstvá sa potom snažili strhnúť víťazstvo na svoju stranu, ale dobré príležitosti nevyužili. V závere zápasu predsa domáci strhli víťazstvo na svoju stranu, keď hlavičkou dal svoj premiérový gól odchovanec dorastu Surový.

Ľubomír Páleník (tréner Liskovej): „Úvod zápasu sme začali veľmi dobre, keď sme nastrelili žrď a ľahko sme sa dostávali do šancí. Do šatne sme inkasovali gól po zle postavenom múre. V druhom polčase sme zvýšili tlak, ale dobre organizovanú obranu hostí sme ťažko prekonávali. Nakoniec sme v závere dali vytúžený gól.„

Karol Polťák (tréner Námestova): „Nedodržali sme taktické pokyny a preto sme prehrali. Nezaslúžene, ale predsa prehrali. Som sklamaný.„

-nem-

L. Hrádok – Trebostovo 1:0

L. Hrádok: Soukup – Matejko, Pajerchin, Gálet, Nemec, Uličný, Kopernický, Ilavský (60. Miškov), Pribylinec, Brotka, Janek.

Trebostovo: Krupa, Bízik, Mackura, Žilla, Kováč, Ľ. Lukašík, Ruttkay, Móric, Marguš (86. Boďa), J. Lukašík, R. Lukašík.

V zápase dobrej úrovne začali aktívnejšie domáci. Už v 3. min. Ilavský v dobrej príležitosti zle prebral loptu a bolo po možnosti. V 10. min. Uličný váhal so zakončením až prišiel o loptu. Nemcovu tvrdú strelu brankár vyrazil. Hostia pohrozili v 25. min. ale Marguš samostatný nájazd zakončil strelou vedľa. V 30. min. Pribylincov center hlavičkoval Uličný do Krupu. O 5. min. Nemec z 5 m zakončoval hlavou ponad bránu. Úvod druhého polčasu vyšiel Hrádočanom

v 48. min. Pribylinec našiel prihrávku Pajerchina a ten strelou

z 16 m rozvlnil sieť. V 75. min. po kope z rohu mal na kopačke vyrovnanie Marguš. Z 3 m trafil vedľa brány keď Uličného strelu brankár vyrazil nohami a v závere zápasu vykopol obranca loptu z prázdnej brány. Na stave výsledku sa nič nezmenilo. -pf-