Lisková - Trebostovo 1:2 (0:1)

Góly: T. Šiška - Richard Lukášik 2.

Lisková: Kačalka - M. Šiška, Švárny, Mihaľov, Surový, Nemček, Latiak, Cheben, T. Šiška, Horváth, Karlík (65. Tomčík).

Trebostovo: Krupa, Bízik, Javorka, Žilla, J. Fľak, Ľ. Lukašík, Ruttkay, Thomka, Meliš (55. Smutný), J. Lukašík, R. Lukašík.

Úvod zápasu vyšiel lepšie hosťom, už v 5. min. brankár Kačalka so stopérom M. Šiškom zneškodnili gólovú šancu Ľ. Lukašíka. V 16. min. Cheben nebezpečne ohrozil bránku hostí, ale mieril tesne nad. V 20. min. Švárneho jedovatú strelu reflexívne vyrazil brankár. V 22. min. hostia spálili ďalšiu gólovú šancu Fľakom. Z protiútoku T. Šiška naservíroval loptu Švárnemu, ale ten jeho gólovú prihrávku nezužitkoval. Hostia po chybe domácej obrany a brankára otvorili skóre zápasu v 27. min. R. Lukašíkom. V závere polčasu spálil dve gólové tutovky Švárny. V druhom polčase domáci zatlačili svojho súpera v jeho šestnástke, ale v 57. min. Cheben z gólovej šance trafil len brankára. V 63. min. domáci

z priameho kopu strelili regulárny gól, ale rozhodca Valášek ho neuznal a navyše vylúčil strelca Latiaka. V 66. min. T. Šiška predsa len vyrovnal. Domáci pri oslabení o jedného hráča v 78. min. nevyužili ďalšiu gólovú šancu Švárneho, z protiútoku hostia strelili druhý gól. Autorom bol opäť R. Lukašík. V závere zápasu domáci i hostia nevyužili opäť gólové šance, navyše po vyloženom faule na Chebena v šestnástke súpera zostala píšťalka rozhodcu nemá. Zápas videlo asi 300 divákov. (nem)

L.Hrádok - Tvrdošín 2:0 (0:0)

Góly: 54. Pribylinec, 87. Miškov.

Liptovský Hrádok: Soukup - Matejko, Sirotiak, Gálet, Vadovický, Pajerchin (46. MIškov), Kopernický, Ilavský (46. Janek), Pribylinec, Brotka, Piovarči.

Tvrdošín: Kazík - Kliment, Nemček (72. Kubačka), Koleják, Sučak, Kurčinka, Pavčo, Pavelek, Repka, Callo, Pánik.

V prvom polčase chýbalo u obidvoch mužstiev väčšie nasadenie, bojovnosť, ochota viac behať. Za zmienku stojí len 4. min., keď Piovarči potiahol loptu v krídelnom priestore, dobre prihral Kopernickému, ten však z 15 metrov zakončoval vedľa. U hostí to bola 37. min. Pavčo pekne odcentroval, ale Pánik na loptu neodsiahol. Druhý polčas začali Hrádočania aktívnejšie, zlepšili pohyb. Vypracovali si niekoľko dobrých streleckých príležitostí. Už v 48. min. Vadovický uvoľnil Sirotiaka, jeho strela z 10 metrov išla tesne vedľa. O minútu Kopernického strelu z 20 metrov brankár Kazík chytil na dvakrát. V 54. min. dostal domácich do vedenia Pribylinec peknou strelou k tyči z trestného kopu. V 66. min. Sirotiak

z uhla strelil vedľa. V 76. min. obrana hostí faulovala v pokutovom území Sirotiaka. Nariadený pokutový kop strelil Pribylinec len do brvna. V 87. min. dal druhý gól Hrádočanov strelou k tyči z 20 metrov Miškov. Tvrdošín mohol v poslednej minúte skorigovať výsledok z trestného kopu Kurčinkom, ale jeho strelu Soukup vyrazil do brvna. (pf)

Stráňavy - Ľubochňa 3:2 (0:1)

Góly: R. Ondák, Janči 2 - Špánik, Olos.

Stráňavy: Mydlo - Berlák, Hreus (Cetera), Bukovčan, Melek, Belko, Kello, Ondák, Kampas (Barošinec), Janči.

Ľubochňa: Kubáň - Spišák, Hýravý, Vrtich, Had, Gallo (Oprchal), Kosmeľ, R. Žihlavník, Ľ. Žihlavník (Džubák), Špánik, Števko (Olos).

Hostia cestovali k súperovi potvrdiť postavenie v tabuľke, ako i postupové ambície. Od začiatku hrali dobrý futbal a už v 16. min. za faul na Kosmeľa kopal Špánik jedenástku a bolo 0:1. V 33. min. bol prísne vylúčený Vrtich a domáci hru čiastočne vyrovnali. Strela Šánika ostala v mláke na bránkovej čiare, na druhej strane sa vyznamenal Kubáň. Druhý polčas začali lepšie domáci a po zbytočnom faule Števka z jedenástky vyrovnali Ondákom. Hostia odpovedali po krásnej akcii Hýravý - Kosmeľ. Striedajúci Olos získal opäť hosťom vedenie. Zdalo sa, že hostia si pripíšu ďalšiu výhru, avšak v 80. a 83. min. po hrubých chybách v obrane im strelil Janči dva góly a body ostali doma.

Karol Hrnčiar (tréner Ľubochne): „Slabé nasadenie, najmä mladých hráčov, ktorí sa mohli presadiť. Nepremenené šance a hrubé chyby obrany rozhodli o prehre mužstva.“