Ľubochňa konečne skórovala a vyhrala

L. Mikuláš – Žiar nad Hronom 1:0 (1:0)

Gól: 7. Pitoňák (11 m)

L. Mikuláš: Kubáň – Juriga, Kandera (13. Kucek), Olejár, Laco, Blaščík, Pitoňák, Žihlavník, Kašpar (90. Balluch), Bezák (82. Šándor), Šafranko.
Asi 150 divákov videlo dobrý a bojovný futbal. V strede ihriska viazla kombinácia a preto sa hralo väčšinou po krídlach, čo využívali za domácich hlavne Juriga a Bezák. Už v úvode mali šance obe mužstvá, ale ani jeden hráč neskóroval. V 7. min prešiel pol ihriska Blaščík, ale v 16-tke súpera bol nedovolene zastavený. Nariadený pokutový kop premenil Pitoňák. Hostia hrozili po rýchlych protiútokoch, ale skórovať sa im nepodarilo. Šance domácich končili na hranici 16-tky a nepresne zakončovali Kašpar, Juriga i Bezák. Od 30. do 45. min mužstvá bojovali väčšinou v strede ihriska. V druhom polčase mali hostia miernu prevahu, ale nedokázali vsietiť vyrovnávajúci gól. Domáci hrali v pohode a ich hru umne dirigoval Šafranko. Skórovať mohli Bezák, Olejár, Kašpar a Žihlavník, ale ich strely boli nepresné. Hostia mali najväčšiu šancu na skórovanie v 77. min, ale zneškodnil ju domáci brankár Kubáň na rohový kop. Liptáci si šikovnou obrannou hrou na čele s Lacom víťazstvo nakoniec udržali. -zš-

Ružomberok B/Ľubochňa – Revúca 1:0 (0:0)

Gól: 62. Beloš.

Ľubochňa: Šavol – Bartko, Rúčka, Bédi, Ovšianik, Chrapčiak, Kvasničák, Sedlák, Beloš, Latiak, Capko.
Už v 1. min mohol skórovať domáci Latiak, ale nemieril presne. Najväčšiu šancu prvého polčasu nevyužil potom aj Beloš, keď hlavou netrafil z blízka prázdnu bránu. V 26. min kopali hostia trestný kop a lopta opečiatkovala žrď Šavolovej brány. V 33. min podržal domácich brankár, keď vyrazil strelu, ktorá mierila do šibenice. Brankár Šavol podržal mužstvo v závere prvého i na začiatku druhého polčasu. Domácim sa podarilo skórovať
v 62. min, keď dorastenec Beloš odcentroval loptu a hosťujúci hráč si ju vrazil do vlastnej siete. Potom mali ešte šance domáci Sedlák i Latiak, ale boli nepresní. Na druhej strane zachraňoval tesné víťazstvo domácich v pohode chytajúci Šavol. Domáci v posledných zápasoch dali jediný gól a ten stačil na plný bodový zisk. -vž-

V liptovskom derby zvíťazila Palúdzka v Černovej

Černová – Palúdzka 0:1 (0:1)

Gól: 20. Trnovský.

Černová: Krajník – Veverica, Kovalčík, Demko, Chovanec, Slovák, Krivoš, Brezniak (55. Žákovský), Moravčík, Bobek (46. Bigoš), Orolín (75. Olejník).
Palúdzka: Poproč (20. Károlyi) – Jurík, Valaštiak, Psotný, Guráň, Lovíšek, J. Kokavec (90. Psotka), Nízky, Pagáč, P. Kokavec, Trnovský (65. Devečka).
Domáci pokračovali v slabých jarných výkonoch, čo snaživejší hostia vďaka futbalovému šťastiu využili vo svoj prospech a vyhrali najtesnejším rozdielom.
Jozef Kmeť (tréner Černovej): „Zápas sa rozhodol už v prvom polčase, keď sme inkasovali. V druhom sme mali územnú prevahu, ale iba po 16-tku. Aj keď mužstvu nemôžem uprieť snahu, na víťazstvo to nestačilo.“
Roman Vavrovič (tréner Palúdzky): „Zostarol som o desať rokov. V rozháranom, ale z našej strany maximálne bojovnom zápase sme boli o gól lepší.“ -mi-

Podbiel - Dúbrava 0:1 (0:0)

Góly: 89. Ondruš.

Dúbrava: Oravec, Maťko , Kinik, Žuffa, P. Gejdoš (46. Macko), Paulíny, Pribylinec, Ondruš, Kacian, Chebeň (66. Haviar), Frič .
Dúbrava po nepresvedčivom výkone v predchádzajúcom kole necestovala do Podbiela prehrať, ale zabezpečiť si víťazstvom konečné druhé miesto v tabuľke. Počas celého zápasu sa hra väčšinou odvíjala v strede ihriska a tak obe mužstvá si vypracovali minimum gólových príležitostí. V 13. min zahrali domáci Káplánkom priamy kop, no lopta skončila na brvne. V 34 min sa pekným zákrokom prezentoval Oravec, ktorý odchytal celý zápas bez jedinej chyby. V 40. min sa mohli ujať vedenia hostia, ale Pribylinec z dobrej príležitosti hlavičkoval vedľa. Úvod druhého polčasu lepšie vyšiel Dúbrave. Dovtedy, najväčšiu šancu zápasu zahodil v 51. min Maťko, ktorý prestrelil z 5 metrov prázdnu bránku, keď sa lopta k nemu odrazila od žrde po peknej individuálnej akcii Friča. Keď sa zdalo, že sa zápas skončí nerozhodne, v 89. min. Paulíny ideálne prihral Ondrušovi a ten rozhodol o víťazstve v prospech Dúbravy.
Karol Hrnčiar (tréner Dúbravy): „Po hernej stránke to nebol futbal oku lahodiaci, no mužstvo bojovalo do poslednej minúty zápasu, za čo si víťazstvo zaslúžilo.“ -pm-

Jamník – Turčianska Štiavnička – Mužstvá zápas neodohrali pre nespôsobilí terén. Dohrávka je na programe v stredu 9. júna o 17.30 h. -r-

Dražkovce – Z. Poruba 4:2 (1:0)

Góly: Húska, Vyskočáni.

Z. Poruba: Hamaň – Debnár, Račko, Hrbek, Húska, Kováčik, Vyskočáni, Beťko, Kmeť (80. Mikita), Bocko, Hlušák (45. Hladký).
Hosťom chýbali viacerí hráči základnej zostavy. Už v 12. min prehrávali gólom Záborského. Hostia dvakrát ohrozili domácu bránu Kmeťom. V priemernom prvom polčase sa už stav nemenil, keď dvakrát dobre zasiahol Hamaň. Na začiatku druhého polčasu Z. Poruba otočila skóre, keď sa presadili Húska a Vyskočáni. Medzi tým zbytočne fauloval Bocko a po druhej červenej karte opustil ihrisko. Hostia, aj keď oslabení, boli súperovi vyrovnaní, ale o lepší výsledok ich pripravili hrubé chyby. Domáci otočili skóre v priebehu piatich minút dvoma gólmi. V závere ešte upravili domáci skóre na konečných 4:2.
Dušan Lehotský (tréner Z. Poruby): „O lepší výsledok sme sa pripravili sami zbytočným vylúčením a hrubými chybami.“ -jm-

Z Liptákov bodovala iba Lisková

D. Kubín – L. Hrádok 5:1 (2:0)

Gól: Šingliar.

L. Hrádok: Schober – Gálet, Brotka, Kopernický (38. Sýkora), Pajerchin, Ilavský, Janek, Bartek (36. Kozub), Sirotika, Šingliar, Vadovický.
Domáci mohli ísť do vedenia po chybe hosťujúcej obrany už v 3. min, ale zakončenie nebolo presné. Hra sa potom pohybovala väčšinou medzi 16-tkami. Obe mužstvá hrali nepresne a kazili veľa prihrávok. V 21. min Kopernický vysunul Janeka, ale jeho center Sirotiak z 8 metrov zakončil strelou do brvna. Z protiútoku išli do vedenia domáci.
V 26. min hosťujúci Janek strelou zo 16 metrov opečiatkoval opäť brvno domácej brány. Prakticky z protiútoku zvyšovali domáci na 2:0. V 54. min už bolo 3:0, keď si obrana hostí nedôsledne obsadila domácich hráčov. O dve minúty bolo po faule Schobera už 4:0. V 61. min znížil z ťažkého uhla Šingliar, ale posledné slovo mali v 88. min domáci, keď upravili na 5:1. -pf-

Nižná – Lisková 1:1 (1:0)

Gól: 65. Juráš (11 m).

Lisková: Kačalka – Tomčík, Švárny, Vrtich, Mikulka, Juráš, M. Gejdoš, Malenka, Kumor, Kubala, Baran (87. Stano).
Na ťažkom teréne sa stretli domáci, ktorí bojujú o postup a zostupom „namočená“ Lisková. Domáci začali náporom a mohli skórovať už v 10. min, ale gól nepadol. V 29. min sa domáci ujali vedenia, keď nekrytý hráč domácich skóroval. Hostia po góle ožili, ale do vyloženej šance sa dostal až v závere polčasu Juráš, keď mu naservíroval loptu Kubala, jeho strelu však vytlačil z brány domáci brankár. V druhom polčase boli hostia domácim viac ako vyrovnaným súperom, ale víťazstvo sa im nepodarilo strhnúť na svoju stranu. V 65. min faulovali v 16-tke Barana a Juráš premenil pokutový kop a vyrovnal na 1:1. V závere domáci chceli ešte skórovať, ale stav sa už nemenil. Záverečné minúty boli nervózne na oboch stranách a hosťujúci Mikulka videl aj červenú kartu. -nem-

Bodovo vyrovnané dno tabuľky

Najvyššia oblastná súťaž vo futbale 1. trieda pokračovala stretnutiami 24. kola. Vedúca L. Štiavnica rozdrvila V. Dubovú, keď im nastrieľala 8 gólov. Posledná Hubová prehrala v Lúčkach a Bobrovec iba remizoval so Sliačmi. Nedarilo sa ani Beňadikovej, ktorá vo Švošove inkasovala až 5 gólov. Vlachy prehrali tesne v L. Lúžnej a Likavka v Kvačanoch. V súťaži o najlepšieho strelca je na čele Grebáč z L. Štiavnice, ktorý nastrieľal 19 gólov.
V ďalšom kole sa 13. 6. o 17. h stretnú: Kvačany – Bobrovec, Likavka – Lúčky, Hubová – L. Štiavnica, V. Dubová – Ludrová, Stankovany – Švošov, Beňadiková –
L. Lúžna, Vlachy – L. Sliače.

Bobrovec – L. Sliače 1:1 (0:1)

Góly: 47. Janičina (11 m), 30. Du. Kelčík.

Bobrovec: Bella – Michalička, Snovák, Cárach, Janičina, Uhrín, Volaj, Gomba, Vraňák, Dunaj (J. Zich), Benikovský.
L. Sliače: V. Klačan – B. Kelčík, M. Kelčík, Alman, Da. Klečík, Priesol (S. Kelčík), Du. Klečík, Mrva, Šveda, Balážec, Gejdoš.
Zostupom ohrozené mužstvá predvádzali dobrý futbal. Útoky sa striedali na oboch stranách. Hostia zo zabezpečenej obrany vyrážali do rýchlych protiútokov. Avšak prvé šance mali domáci, ale Volaj, Dunaj a Gomba boli nepresní. V 30. min z rýchleho protiútoku otvoril skóre Dušan Kelčík. Domáci po góle zatlačili súper, ale bez gólového efektu. Druhý polčas hostia začali brániť, ale v 47. min faulovali v 16-tke Uhrína a z pokutového kopu vyrovnal Janičina. Celý druhý polčas domáci ohrozovali bránu hostí, ale gólovo sa už nepresadili. Remíza je spravodlivá. -mich-

L. Lúžna – Vlachy 2:1 (1:0)

Góly: Pažítka 2 – Madliak (11 m).

L. Lúžna: Čačo – M. Mydliar, Husarčík, Potkan, Martoš, J. Mydliar (J. Mydliar), Tišťan, Veselovský, Glemba (Halama), Pažítka, Targoš.
Vlachy: Chlebo – Motrinec, Hric, Paulíny, Švec, Protuš, Rybársky, Bolibruch, Ferleťák, Madliak, Matejovie.
Diváci videli kvalitné stretnutie zásluhou oboch mužstiev. Domáci sa ujali vedenia v 22. min Pažítkom. Hostia mohli o minútu vyrovnať, ale nastrelili len brvno. Domáci pridali v 63. min druhý gól, ktorého autorom bol opäť Pažítka, strelou do šibenice. Po tomto góle hostia pridali v útoku a vynútili si pokutový kop za faul na Matejovie. Pokutový kop premenil a znížil na konečných 2:1 Madliak. Potom sa útoky striedali na oboch stranách, ale skóre sa už nemenilo. -šk-

Švošov - Beňadiková 5:2 (3:1)

Góly: 7., 72. Drdák, 40. Olos, 43. Hatala, 60. Široň - 43. Janek, 51. Zlejší.

Švošov: R. Roštek - Dančo, Babec, Hadváb, Babala, Hatala (70. M. Roštek), Široň (72. Kútnik), Ľ. Pukaj, M. Pukaj, Olos (46. Grznár), Drdák.
Beňadiková: Perašín - Zawisza, Pavlovič, Mi. Račko, Marek Račko, Kello, S. Račko, Janek, Zlejší, Konfál, Martin Račko.
Domáci začali vo veľkom tempe. Už v 1. min sa mohli ujať vedenia, ale kvôli postaveniu mimo hry gól neplatil. Po viacerých pekných momentoch otvoril skóre po nádhernej kombinačnej situácií Drdák. Domáci korunovali svoju hernú prevahu v prvom polčase ešte dvoma gólmi, no hosťom sa však v jeho tesnom závere podarilo znížiť stav gólom Janeka. Začiatok druhého polčasu vyšiel hosťom. Tí znížili na 3:2 a po nevydarenej strele, ktorá tesne minula ľavú žrď, mohli dokonca vyrovnať a zvrátiť ďalší priebeh zápasu. V závere už boli lepší domáci a dvoma gólmi spečatili konečný stav stretnutia. -pu-

Ludrová – Stankovany 2:0 (1:0)

Góly: 40., 88. Hyravý.

Ludrová: Kmeť – Hatala, Kučera, Rázga, Kajan, Milan, Apolenár (30. Macko, 70. Meško), Hazucha, Hyravý, Pšeno (50. Chovan), Haspra.
Stankovany: Laurinec – P. Straka, Bražina, Čieško, Gašper, J. Straka, Matej Fúra (51. Kytas), Martin Fúra (65. Urban), Had (59. J. Pečko), Ľ. Junas, Ľ. Pečko.
Domáci nastúpili na zápas s cieľom vyhrať. Prvých 5 minút mali tri čisté šance, ale Hyravý, Haspra a Apolenár neskórovali. Domácim sa podarilo skórovať až v 40. min hlavičkou Hyravého. Druhý polčas mali domáci opäť množstvo šancí, ale nevedeli skórovať. To sa im mohlo stať osudným, ale hosťom v skórovaní zabránil brankár Kmeť. Víťazstvo Ludrovej spečatil v 88. min Hyravý. Za zmienku stojí nepremenený pokutový kop, ktorého autorom bol v 60. min domáci Hazucha. -pkm-

L. Štiavnica – V. Dubová 8:0 (5:0)

Góly: Grebáč 2, Hlinka 2, Morava 2, Čačo, Koreň.

L. Štiavnica: Ondrejka (Tulinský) – Frič (Šefranko), Maslo, Karlík, Klimčík, Čačo, Koreň, Morava, Huťka (Murín), Hlinka, Grebáč.
V. Dubová: Gregor – Sršeň, Huba, Gruchalák, Dubovský, Tulinský, M. Jantek, Dittrich, Holubčík, Brnoliak, V. Jantek.
Výborný vstup domácich do zápasu zaskočil súpera. V 6. min už domáci viedli 2:0. Hostia sa snažili skorigovať výsledok. Otvorili hru a to využili domáci, ktorý do prestávky ešte trikrát skórovali. V druhom polčase sa obraz hry nezmenil. Domáci pridali ešte tri góly a tak sa zrodil nečakaný hokejový výsledok. -kme-

Lúčky – Hubová 2:1 (1:0)

Góly: 35. Kútnik (11 m), 80. Socháň – 76. Gerec.

Lúčky: Kuriš – Ťapko, Socháň, Moravčík, Ľ. Milan st., Vrzgula (18. Ľ. Milan ml., 86. Pa. Zachar), Turčok, Čellár (46. Pe. Zachar), P. Milan, Krakovský, Kútnik.
Hubová: Rapoš – Š. Kútnik, Šuša, Ondruš, V. Holík, M. Holík, J. Kútnik, Húska, Drdák (67. Olos), Zubaj, Gerec.
Domáci začali zápas s veľkou chuťou, ale mladý P. Milan nedokázal premeniť ponúknuté šance. Do vedenia mohli ísť aj hostia, ale neskórovali. V 35. min po nevýraznej akcii domácich zle zareagoval hosťujúci brankár, fauloval v 16-tke Krakovského a pokutový kop premenil Kútnik. Hostia sa nevzdávali. Mohli už o tri minúty vyrovnať, ale neprekonali dobrého brankára domácich. Druhý polčas začali domáci nevýrazne. To využili hostia a v 76. min vyrovnali. O štyri minúty však už domáci opäť viedli po góle Socháňa. Záver zápasu bol nervózny, ale skóre sa už nemenilo. -mm-

Kvačany – Likavka 3:2 (1:1)

Góly: 10., 88. Florek, 55. Kruták – 42. Chorváth.

Kvačany: Kojš – Kmeť, Chovan, Kudzbel, Maslo, Bella, Burdel, Staš (65. Matúš), Kruták, Ďuroň, Florek.
Likavka: Huba – Fajta (74. Jarabák), Timko, Lupták (88. Hradský), Ondovčák, Bukový, Chorváth, Apolenár, Nemček (46. Janiga), Brtko, Bažík.
Domáci mali od začiatku zápasu prevahu, ktorá vyústila gólom Floreka v 10. min. Hostia vyrovnali v 42. min z ojedinelého protiútoku. V druhom polčase v 55. min sa opäť domáci ujali vedenia gólom Krutáka. V 80. min zvyšoval Florek vedenie po peknej finálnej prihrávke Burdela. Hostia v 88. min po teči domáceho hráča znížili na konečných 3:2. -jk-

Doma nebodovalo naplno iba Iľanovo

II. trieda pokračovala tiež 24. kolom. Vedúce Smreč.Žiar iba tesne porazili Hybe, ale na čele majú 7-bodový náskok pred P. Ľupčou, ktorá vyhrala s Podturňou. V tomto kole sa darilo domácim, keď iba Iľanovo nedokázalo využiť svoje prostredie a remizovalo s L. Jánom. V súťaži o najlepšieho strelca vedie Veťka z Demänovej, ktorý nastrieľal 12 gólov.
V ďalšom kole sa 13. 6.4 o 17. h stretnú: Pribylina – L. Revúce, Ľubeľa – P. Ľupča, Podtureň – Galovany, Ondrašová – Iľanovo, L. Ján – B. Potok, Vavrišovo – Smreč.Žiar, Hybe – Demänová.

L. Revúce – Demänová 3:0 – kontumačne
Hostia sa na zápas nedostavili.

Smreč.Žiar – Hybe 2:1 (1:1)

Góly: Labaška, Koreň – Mikuš.
V zápase dobrej úrovne otvorili skóre domáci po rýchlej kombinačnej akcii Labaškom. Hostia vyrovnali v 40. min z trestného kopu. Druhý polčas sa hral na polovici hostí. Víťazný gól zaznamenal Koreň a v poslednej minúte nepremenil pokutový kop Matejka. -jt-

B. Potok – Vavrišovo 5:1 (3:0)

Zápas bol celkom vyrovnaný. Domáci vyhrali vďaka tomu, že dokázali zakončovať svoje akcie. Naopak, hostia sa dostávali iba po 16-tku a v koncovke neboli presní. -pek-

Iľanovo – L. Ján 1:1 (1:0)

Domáci nepotvrdili stúpajúcu formu z predchádzajúcich zápasov. Podali iba priemerný výkon, ktorému chýbalo presné zakončenie. Domáci sa ujali vedenia v 32. min po góle J. Gejdoša. V druhom polčase sa často objavovali nepresnosti na oboch stranách. Hosťom sa v 54. min po zaváhaní domácej obrany podarilo vyrovnať. Posledných 20 minút domáci zatlačili súpera, ale ani po sérii trestných a rohových kopov neskórovali. -jb-

Galovany – L. Ondrašová 2:1 (0:1)

Góly: Chlepko 2 – Marušiak.

Priebeh hry zodpovedal postaveniu mužstiev v tabuľke. Po prestriedaní v druhom polčase domáci strhli víťazstvo na svoju stranu a získali tak dôležité tri body. -km-

P. Ľupča – Podtureň 2:1 (1:0)

Góly: M. Sokol, Durný – M. Vozárik.

Zápas bol iba priemernej úrovne. Hostia boli v strede ihriska lepší, ale domáci v pozmenenej zostave strhli víťazstvo na svoju stranu. Hostia si zaslúžili remízu. -ryb-

Pribylina – Ľubeľa 4:1 (2:0)

Góly: M. Jurík 2, Benko, O. Pačan – Feketík.

Na snaživého súpera stačilo domácim aj tréningové tempo. Domáci boli po všetkých stránkach lepším mužstvom, čo vyjadrili aj gólmi. Škoda len nervózneho konca zápasu. -ma-

L. Teplá „prevalcovala“ Gôtovany

III. A trieda pokračovala 16. kolom. Vedúca L.Teplá deklasovala Gôtovany a pred L. Štiavničkou má 8-bodový náskok a je už víťazom skupiny a postupujúcim do II. triedy. V domácom prostredí v tomto kole vyhrali len Ivachnová a L. Teplá, ostatné výsledky sa skončili remízou. V súťaži o najlepšieho strelca vedie Uram z Kalamien, keď nastrieľal 10 gólov.
V ďalšom kole sa 13. 6. o 17. h stretnú: Ivachnová – L. Teplá, L. Sielnica – Hrboltová, L. Štiavnička – Prosiek, Komjatná – L. Osada, Kalameny – Gôtovany.

L. Teplá – Gôtovany 7:0 (5:0)

Góly: T. Šiška 3, P. Hrbček 2, J. Turčok, Patrilák.

Domáci opäť potvrdili svoju suverenitu v tabuľke jednoznačným víťazstvom. Hostia bojovali, ale na domácich nestačili a odišli ešte s prijateľnou prehrou. -šim-

L. Osada – Kalameny 0:0

Zápas bol iba priemernej úrovne a zodpovedal postaveniu mužstiev v tabuľke. Mužstvá si vypracovali viac šancí, ktoré však nevyužili a preto zápas skončil bezgólovou remízou. -hal-

Prosiek – Komjatná 2:2 (0:1)
Prvý polčas domáci „stroskotali“ na výbornom brankárovi hostí. Hostia si vypracovali dve šance a dvakrát skórovali. Domácim sa podarilo vyrovnať, ale víťazstvo už na svoju stranu nestrhli. -vár-

Hrboltová – L. Štiavnička 1:1 (1:1)

Góly: S. Volna – R. Ružička.

Stretnutie bolo vyrovnané. Obidve mužstvá si vypracovali niekoľko šancí, ale premenili iba jednu z nich na každej strane. Výsledok zodpovedá dianiu na ihrisku. -chyl-

Ivachnová – L. Sielnica 2:1 (1:0)

Góly: Šipec 2.

Domáci si od začiatku vynútili prevahu a celý prvý polčas sa hral na polovičke hostí. Až v 41. min po úniku Vrticha Šipec otvoril skóre. Po zmene strán hostia vyrovnali hru i skóre, keď v 68. min útočiaci hráč prehodil vybiehajúceho brankára domácich z rohu 16-tky. Hostia mali aj ďalšie šance, ktoré však končili mimo brány. Domáci naopak ešte raz skórovali a rozhodli o svojom víťazstve. -čin-

Najrýchlejší gól padol v Lazisku

III. B trieda mala na programe 20. kolo. Vedúca Uh. Ves vyhrala doma s L. Ondrejom, ale vyhrala aj druhá Východná v Dovalove. Medzi týmito mužstvami sa rozhodne o víťazovi v skupine a o postupujúcom do II. triedy. Okrem Dovalova doma prehrali aj Jakubovany vysoko s L. Kokavou. Prekvapením je vysoké víťazstvo Laziska nad Ploštínom. V súťaži o najlepšieho strelca je suverénne vpredu Martin Zlejší z Uh.Vsi, keď nastrieľal 26 gólov.
V ďalšom kole sa 13. 6. o 17. h stretnú: V. Poruba – Lazisko, Východná – Uh. Ves, L. Ondrej – L. Trnovec, P. Lehota – Jakubovany, L. Kokava – Ploštín.

Lazisko – Ploštín 5:1 (3:0)

Góly: Promčák 2, J. Droppa, Tutura, M. Tomčík.

Hostia inkasovali už v 7 sekunde. Domáci mali počas celého zápasu prevahu a zaslúžene vyhrali. -kel-

Jakubovany – L. Kokava 0:4 (0:2)

Góly: Ľ. Porubän, J. Porubän, Bella, A. Porubän.

Hostia sa už v 1. min ujali vedenia gólom Ľ. Porubäna a prakticky celý zápas sa niesol v ich miernej prevahe. Rozhodca Jurák častokrát svojimi „zaujímavými“ verdiktami pobúril fanúšikov domácich Hostia aj napriek tomu zaslúžene vyhrali. -jan-

L. Trnovec – P. Lehota 1:0 (0:0)

Gól: J. Fiačan.

Stretnutie bolo väčšinou vyrovnané, ale domáci si vypracovali miernu prevahu. Z množstva šancí sa im podarilo iba jedenkrát skórovať a vyhrali najtesnejším rozdielom. -hoš-

Uh. Ves – L. Ondrej 2:0 (0:0)

Góly: J. Zlejší, P. Zlejší.

Domáci mali jednoznačnú prevahu a mohli vyhrať aj vyšším rozdielom. -mp-

Dovalovo – Východná 1:2 (0:1)

Góly: Bede – Mikuš, Stano.

Hostia z Východnej sa ukázali ako vyspelé mužstvo pred početnou diváckou kulisou (asi 250 divákov). Zaslúžene vyhrali, ale ich funkcionári sa vyjadrili na margo domácich, že hrali doposiaľ proti najlepšiemu mužstvu súťaže. -han-