Liptáci doma bodovali naplno

L. Mikuláš – Lučenec 3:0 (1:0)

Góly: 31. Kucek, 65. Blaščík, 71. Balúch.
L. Mikuláš: Kubáň (81. Hablák) – Juriga, Olejár, Laco, Labaška, Blaščík, Žihľavník (74. P. Budvesel), P. Kašpar (83. M. Dermek), Bezák, Kucek, Ballúch.
Zápas sa niesol vo vlažnom tempe a mužstvá v pozmenených zostavách predvádzali iba priemerný futbal. Hralo sa na polovici hostí, ale snaha domácich končila väčšinou pred pokutovým územím Lučenca. Skórovať mohli Labaška, Bezák i Ballúch, ale boli nepresní. Až v 31. min domáci otvorili skóre, keď centrovanú loptu poslal do siete hlavou Kucek. Priemerný futbal pokračoval aj v druhom polčase. Domáci sa dostávali do šancí, ale dobre hrajúci Ballúch, Labaška a Olejár neskórovali. Lučenec tiež pohrozil streleckými pokusmi, ale skóre sa nemenilo. V 65. min po chybe obrany hostí i brankára zvyšoval na 2:0 Blaščík a o šesť minút stanovil konečný výsledok Ballúch. Zvyšovať skóre mohol ešte v 90. min Bezák, avšak po ideálnej prihrávke Dermeka z 5 metrov netrafil prázdnu bránu hostí. Domáci vyhrali zaslúžene. -zš-

Ľubochňa – Tomášovce 3:1 (0:0)

Góly: 65. Baran, 66. Jurčo, 75. Pillár.
Ľubochňa: Šavol – Bielak, Kapláň, Bédi, Kvasničák, Pillár, Baran (79. Penksa), Sedlák, Varhaník, Jurčo, Capko (85. Válek).
Skúsení hostia narazili v stretnutí na dorastencov, ktorí potešili divákov výkonom i výsledkom. Celý zápas sa hral v svižnom tempe. V úvode pohrozili hostia, ale boli nepresní. Za domácich mohol skórovať Jurčo, ale hosťujúci brankár zachraňoval čisté konto pádom pod jeho nohy. Z protiútoku museli vykopávať domáci loptu z prázdnej brány, keď bol už Šavol prekonaný. V závere polčasu nastrelil ešte Capko žrď. V druhom polčase domáci zvýšili tempo. Varhaník a Capko ešte neskórovali, ale v 65. min už otvoril strelou po zemi skóre Baran. Už o minútu zvyšoval Jurčo, keď ho uvoľnil Pillár. Po najkrajšej akcii zápasu zvyšoval na 3:0 po „narážačke“ s Jurčom a Baranom Pillár. Hosťom sa už iba podarilo znížiť v závere zápasu na 3:1. -vž-

So súťažou sa lúčia Jamník i Černová

Zuberec - Černová 1:3 (1:1)

Góly: 2., 65., 82. Moravčík.
Černová: Jančo – Jančí, Kovalčík, Chovanec, Bigoš, Žákovský (65. Slovák), Krivoš, Kmeť, Moravčík, Bobek (83. Olejník), Orolín.
Hostia z Černovej sa s chuťou pustili do útočnej hry a už v 2. min išli do vedenia. Húževnatí domáci však o šesť minút vyrovnali a polčas skončil nerozhodne. Aj v druhom polčase obe mužstvá na dažďom rozmočenom teréne produkovali pekný futbal a vďaka strelecky disponovanému Moravčíkovi dotiahli hostia zápas do víťazného konca.
Jozef Kmeť (tréner Černovej): „Konečne zabojovalo celé mužstvo. Škoda len, že to asi nebude stačiť na záchranu v súťaži. Po vyrovnanom prvom polčase sme boli v druhom jednoznačne lepším mužstvom a zápas dotiahli do víťazného konca.“ -mi-

Vrútky – Palúdzka 2:4 (2:1)

Góly: J. Kokavec, Trnovský, Valaštiak, Devečka.
Palúdzka: Károlyi – Lovíšek, Nízky, Guráň, Jurík, J. Kokavec, Pagáč (60. Devečka), Valaštiak, Moravčík, Trnovský (80. Čefo), P. Kokavec.
Na ťažkom teréne sa nedal hrať pekný futbal. Už v 2. min hosťujúci Valaštiak zblízka prestrelil bránu domácich. V tej istej minúte mohli inkasovať aj hostia po chybe v obrane, ale Károlyi bol na mieste. V 12. min išli domáci do vedenia, keď obrana hostí nepokryla v 16-tke hráča domácich. V 23. min hostia vyrovnali, keď po kombinačnej akcii skóroval J. Kokavec. V 35. min viedli opäť domáci po chybe hostí v pokutovom území. Na začiatku druhého polčasu hostia mohli vyrovnať, ale strela P. Kokavca skončila na brvne a Trnovský sám pred bránou nedosiahol v „sklze“ na loptu. Trnovskému sa podarilo vyrovnať v 61. min, keď ho uvoľnil striedajúci Devečka. O 4 minúty brankár domácich neudržal prízemnú strelu J. Kokavca a najlepší hráč na ihrisku Valaštiak dostal hostí po prvýkrát do vedenia. Na konečných 2:4 upravil ešte Devečka. Záver zápasu už hostia kontrolovali a dotiahli ho do víťazného konca, čo znamenalo v neregulárnej súťaži účasť aj v budúcom ročníku.
Roman Vavrovič (tréner Palúdzky): „Na ťažkom teréne sme mali v prvom polčase viac z hry, ale súper efektívne využil svoje šance. V druhom polčase sa nám podaril zvrat a zaslúžene sme vyhrali.“ -pk-

Jamník – Turany 6:1 (3:1)

Góly: 22., 46. Handrk, 31., 52., 55. J. Paukovček (1x11 m), 41. P. Beňo.
Jamník: Fronko – M. Paukovček, Čatloš (46. J. Beňo), Števček, Pe. Paukovček, Beňo J. Paukovček, Porubän, M. Beňo (63. Cibuľa), Handrk.
Je to malá futbalová tragédia, že mužstvo s 33 bodmi musí opustiť súťaž. Keby hráči domácich hrali uvoľnene ako v poslednom zápase, nemali by problém so záchranou v súťaži. Hostia prišli do Jamníka v kompletnej zostave a chceli sa dôstojne rozlúčiť so súťažou. Odpor kládli iba do 31. min, kedy po kope z rohu hlavou skóroval J. Paukovček. Ďalšie dva góly pridal v 52. a 55. min. Skóre otvoril v 31. min Handrk, ktorý hral celý zápas uvoľnený a to mu chýbalo v niektorých predchádzajúcich zápasoch. V 41. min excelentne skóroval P. Beňo. Polčasový výsledok uzavrel Hnadrk na 3:0.
Zdeněk Matoušek (tréner Jamníka): „Výsledok mohol byť aj dvojciferný. Škoda, že hráčom chýbala takáto uvoľnenosť aj v niektorých predchádzajúcich zápasoch.“ -pdz-

Podbiel – Z. Poruba 4:2 (3:0)

Góly: Schlachta, Vyskočáni.
Z. Poruba: Hamaň – Račko, Kováčik, Kuchárik, Petruška (45. Hlušák), Tomek, Kmeť, Kováč, Hrbek (45. Vyskočáni), Húska, Schlachta.
Domáci hráči sa lepšie prispôsobili ťažkému terénu a už v 15. min sa ujali vedenia. Do polčasu skórovali ešte dvakrát. Hosťujúci tréner cez polčas prestriedal, ale na hre sa to neprejavilo, lebo domáci zvýšili už na začiatku polčasu na 4:0. Až potom zabrali aj hostia. Schlachta a Vyskočáni upravili na konečných 4:2.
Dušan Lehotský ätréner Z. Poruby): „Keby sme premenili svoje šance, výsledok mohol byť prijateľnejší.“

Súťaž opúšťa Liptovský Hrádok a Bešeňová

Rudinská – L. Hrádok 3:0 (2:0)
L. Hrádok: Pozor – Gálet, Tomko, Uličný, Kopernický (30. Kozub), Kozub, Pajerchin, Ilavský, Janek, Bartek, Sirotiak (80. Štepita), Šingliar.
Hostia podali hlavne v prvom polčase nevýrazný výkon. Domáci sa ujali vedenia už v 11. min po pokutovom kope, keď hral rukou vo vlastnej 16-tke Uličný. Domáci pokračovali v aktívnej hre a zvyšovali na 2:0. Útočná hra domácich pokračovala aj v druhom polčase, ale ich zakončovanie bolo slabinou. Za hostí si vypracoval šance Bartek a Sirotiak, ale nedokázali skórovať. V závere domáci upravili po chybe Ilavského na 3:0. -pf-

Krásno nad Kysucou – Lisková 0:3 (0:1)

Góly: 12., 73. Švárny, 79. Juráš.
Lisková: Kačalka – Tomčík, Švárny, Vrtich, Kumor (60. Kostúrik), Juráš (83. Novák), M. Gejdoš, Malenka, Lukáč, Kubala, Baran (79. Frigmanský).
Hostia z Liskovej vedomí si dôležitosti zápasu pristúpili k hre zodpovedne a od začiatku diktovali tempo stretnutia. V 12. min unikol obrane domácich Juráš a jeho center premenil vo vedúci gól Švárny. Na opačnej strane gólovú strelu zlikvidoval brankár Kačalka. Do polčasu mohli hostia vyhrávať aj vyšším rozdielom, ale šance nepremenili Baran a Kubala. V druhom polčase domáci „ožili“, ale gólovú šancu si nevypracovali. V 73. min prešiel stredom obrany domácich Švárny a zvýšil vedenie hostí na 0:2. V 79. min predviedli hostia najkrajšiu akciu stretnutia. Juráš naservíroval loptu Švárnemu a ten uzavrel skóre. Lisková sa týmto víťazstvom zachránila v súťaži. -nem-

O ďalšom vypadávajúcom rozhodne dohrávka

Najvyššia oblastná súťaž vo futbale mala na programe svoje 26. kolo. Majster oblasti L. Štiavnica doma iba remizovala s Likavkou, ale to nič nemenilo na záverečnej oslave majstra a historického postupu do V. ligy. L. Štiavnica má aj najlepšieho strelca v súťaží, ktorým je Grebáč. Vo veľmi dôležitom stretnutí v Bobrovci domáci nestačili na Vlachy, s ktorými prehrali a rozhodli o tom, že so súťažou okrem Hubovej sa rozlúči aj jeden z dvojice Beňadiková, Bobrovec. V domácom prostredí nebodovali naplno ani Lúčky a s Kvačanami sa rozišli bezgólovou remízou.
V dohrávke sa 27. 6. o 15. h stretnú: Bobrovec – Lúčky, Kvačany – L. Štiavnica, Likavka – Ludrová, Hubová – Švošov, V. Dubová – L. Lúžna, Stankovany – Sliače, Beňadiková – Vlachy.

Bobrovec – Vlachy 1:3 (1:0)

Góly: Cárach – Jacko, Matejovie, P. Zigo.
Bobrovec: Bella – Berník (Zich), Snovák, Pikala, Janičina, Cárach, Uhrín, Gomba, Vraňák, Volaj, Benikovský.
Vlachy: Zigo – Motrinec, Hric, Jacko, Švec, Protuš, Rybársky, Paulíny, Ferleťák, Madliak (Matejovie), Hazucha (P. Zigo).
Zápas pravdy skončil pre domácich nešťastne. Prvý polčas mali domáci stálu prevahu, ale ju nevedeli využiť. Nakoniec sa však ujali vedenia gólom do šatne. Hostia vyrážali do nebezpečných protiútokov. Druhý polčas hostia začali odvážnejšie a vyrovnali na 1:1. V 60. min domáci zahodili pokutový kop, keď Janičina netrafil bránu. Domáci vsadili všetko na útok. Otvorili však obranu a hostia to využili dvoma presnými zásahmi. -vm-

L. Sliače – Beňadiková 5:0 (3:0)

Góly: M. Kelčík 2, D. Kelčík, Gjdoš, Sliacky.
L. Sliače: Klačan – B. Kelčík, M. Klečík, Alman (Likavčan), Sliacky (Priesol), D. Kelčík, Ondrejka (S. Kelčík), Mrva, Šveda, Balážec, Gejdoš.
Beňadiková: Perašín – Zawisza, Čatloš, Miloš račko, Marek račko, Kello, S. Račko, Zemko, Zlejší, Konfál, Račko (Janek).
Stretnutie začali lepšie domáci a od úvodu si vypracovali niekoľko šancí. Do 25. min však „čaroval“ brankár hostí, keď chytil vyložené šance Gejdoša, Ondrejku a Kelčíka. Skóre otvoril M. Kelčík z priameho kopu. V 30. min presný center B. Kelčíka umiestnil do siete hlavou D. Kelčík. Polčasové skóre uzavrel v 40. min Gejdoš. Druhý polčas sa osmelili aj hostia, ale brankár Klačan si ani „nezašpinil“ čistý dres. Naopak, tvrdou strelou z 35 m zvyšoval Sliacky v 65. min na 4:0. Skóre zápasu uzavrel v 78. min M. Kelčík z pokutového kopu. Domáci diváci odchádzali zo zápasu spokojní, avšak s konštatovaním, že domáci strelci sa „zobudili“ až v poslednom zápase. -jm-

L. Lúžna – Stankovany 3:1 (2:1)

Góly: Pažítka 3 – Čieško (11 m).
L. Lúžna: Čačo – M. Mydliar st., P. Veselovský, Dutka, M. Mydliar ml., Glemba, Tišťan, J. Veselovský, Targoš, Pažítka, Halama.
Stankovany: Laurinec – P. Straka, Bražina, Čieško, Gašper, J. Straka, Dauda, Martin Fúra, Had, Ľ. Pečko, Matej Fúra.
Diváci videli slušný futbal na ťažkom teréne, ktorý bol okorenený aj peknými gólmi. Domáci sa ujali vedenia už v 10. min, keď po centri Halamu hlavičkoval do šibenice Pažítka. Na 2:0 zvýšil strelecky disponovaný Pažítka. Hostia z ojedinelého útoku skórovali z pokutového kopu za hru rukou v 16-tke. Druhý polčas bol tiež v réžii hostí a v 73. min upravil na konečných 3:1 opäť Pažítka. -šk-

Švošov - V. Dubová 5:2 (3:2)

Góly: 11. Hatala, 16., 36., 78. Drdák, 65. Mi.Pukaj - 38. Dittrych, 45. V. Jantek.
Švošov: R. Roštek (46. Mich. Pukaj) - Dančo, Babala, Hatala, Pa. Kútnik, Široň, Ľ. Pukaj, Grznár (63. Pe. Kútnik), Drdák, Olos (55. B. Roštek), Mir. Pukaj.
V. Dubová: Maslo - Sršeň, Huba (42. Dubovský), Gruchalák, Holubčík, Tulinský (88. Brečka), M. Jantek, Dittrych, Hlinka (78. Čižmár), Brnoliak, V. Jantek.
V zápase, v ktorom diváci videli 7 gólov, sa ujali vedenia domáci hráči gólom Hatalu z ťažkého uhla. Svoju hernú prevahu korunovali strelením ďalších dvoch gólov. V závere polčasu prišlo slabších desať minút domácich hráčov a hosťom sa podarilo skorigovať skóre na 3:2. V druhom polčase už boli domáci hráči o triedu lepším tímom a zvýšili výsledok stretnutia. Vo veľmi dobrej forme sa predviedol hráč domácich Drdák, ktorý troma strelenými gólmi prispel veľkou mierou k víťazstvu domácich. -pu-

Ludrová – Hubová 8:0 (5:0)

Góly: 5. Haspra, 7., 22., 40. Chovan, 14., 82. Hazucha, 70., 75. Hyravý.
Ludrová: Kmeť – Hatala, Kučera, Ovad, Kajan, Meško (80. Rázga), Milan, Hazucha, Hyravý (81. Macko), Chovan (75. Banáš), Haspra.
Hubová: Rapoš – Ondruš, Šuša, Š. Kútnik, V. Holík, Húska, J. Kútník, Zubaj, M. Holík, S. Holík, M. Gerec.
Kvalitný terén sa počas 30-tich minút prvého polčasu zmenil na „jazero“. Vyzeralo to tak, že sa už nedohrá, ale našťastie pre domácich prestalo pršať. Tento terén vyhovoval domácim, ktorí už v 14. min viedli 3:0. Do polčasu ešte zavŕšil výsledok hetrikom Chovan. Po zmene strán stačilo na dohranie pol ihriska a hralo sa iba na polovici hostí. Za domácich ešte skórovali Hazucha a Hyravý dvakrát. Od vytúžených 10:0 zachránil domácich iba terén. Domáci si zaslúžia pochvalu, že ani za priaznivého výsledku neprestali hrať a vsietili aj ďalšie góly. -pkm-

L. Štiavnica – Likavka 4:4 (2:0)

Zápas vôbec nevyzeral ako majstrovský, ale ako priateľský. Obe mužstvá nastúpili vo voľnom tempe a mysleli už len oslavu postupu domácich do V. ligy. Svetlý moment zápasu boli iba strelené góly. V 7. min viedli domáci už 2:0. Potom hostia vyrovnali, ale domáci sa opäť ujali vedenia na 4:2. V posledných minútach hostia pridali dva pekné góly Žitníkom a zápas skončil 4:4. -kme-

Lúčky – Kvačany 0:0

Lúčky: Kuriš – Ťapko, Socháň, Moravčík, Ľ. Milan st., Pe. Zachar, Krakovský, Vrzgula, Pa. Zachar, P. Milan, Ľ. Milan ml.
Kvačany: Kojš – Kmeť, Chovan, Kudzbel, Maslo, Bella, Burdel (60. Šróba), Sásik, Allman, Kruták, Florek.
Na kvalitnom teréne sa hral svižný futbal. Hlavne domáci udávali rezké tempo a chceli dokázať hosťom, že nepatria tabuľkovo tam, kde sú. V 22. min faulovali hostia v 16-tke, ale nariadený pokutový kop Socháň nepremenil. To hlavne jeho viedlo k väčšej aktivite a v 30. a 35. min vypracoval pekné akcie, ale nebolo mu súdené skórovať. V druhom polčase tempo z prvého polčasu upadlo. Oživenie prišlo až v 68. min v podaní priameho kopu Krakovského, ale brankár Kojš bol na mieste. Do konca zápasu sa už nič mimoriadne neudialo a preto domáci fanúšikovia gól už nevideli. -mm-

Líder súťaže „zakopol“ doma s L. Jánom

Stretnutiami 26. kola pokračovala aj II. trieda. Postupujúce Smreč. Žiar doma prehrali s L. Jánom a doma prehralo aj Iľanovo s Podturňou. Galovany nestačili na Ľubelu, ktorá im nastrielala 4 góly a B.Potok doma prekvapujúco remizoval s poslednou Ondrašovou. Okrem Ondrašovej a Galovian zostúpi aj jeden z dvojice Vavrišovo, Hybe, ktorí sa stretnú v dohrávke medzi sebou na ihrisku vo Vavrišove.
27. 6. o 15. h. sa v dohrávke stretnú: L. Revúce – P. Ľupča, Pribylina – Galovany, Ľubeľa – Iľanovo, Podtureň – B. Potok, Ondrašová – Smreč. Žiar, L. Ján – Demänová, Vavrišovo – Hybe.

L. Revúce – Hybe 6:2 (1:1)

Hostia začali zápas dobre. Viedli 1:0, ale domáci postupne vyrovnali hru a prebrali taktovku do svojich rúk. Toho výsledkom bolo vyrovnanie a jeden nepremenený pokutový kop. Druhý polčas po zmene v domácom mužstve začali padať aj góly do siete hostí. Víťazstvo domácich je zaslúžené. -kyt-

Demänová – Vavrišovo 3:2 (1:1)

Góly: M. Kello 3 – Štrkolec, Urbanovič.
V prvom polčase sa hra pohybovala medzi 16-tkami. Mužstvá sa snažili o kombinačnú hru. Hostia sa ujali vedenia v 6. min. V 10. min však bolo 1:1. V druhom polčase sa obraz hry nezmenil. Obe mužstvá sa snažili skórovať. V 53. min po trestnom kope dostal domácich do vedenia Kello a v 62. min opäť zvyšoval Kello. Hosťom sa podarilo skorigovať v 75. min z pokutového kopu. -tol-

Smreč. Žiar – L. Ján 2:4 (1:2)

Góly: Labaška, Gál – Kojš 3, Jančuška.
Zápas bol slabej úrovne a zvíťazili šťastnejší hostia. -jt-

Iľanovo – Podtureň 4:5 (1:1)

Na ťažkom teréne sa obe mužstvá snažili o útočný futbal. Mužstvá využívali každú príležitosť na ohrozenie brány a to sa odzrkadlilo aj na výške skóre. Šťastnejší boli hostia, ktorí strelili rozhodujúci gól päť minút pred koncom. -jb-

Galovany – Ľubeľa 0:4 (0:1)

Góly: Obrcian, Feketík, Kúkol, Urban.
V derby zápase si domáci vypili kalich horkosti až do dna. Takouto hrou mužstvo neuspeje ani v nižšej súťaži. Hostia zvíťazili zaslúžene. -km-

P. Ľupča – Pribylina 5:0 (1:0)

Góly: Frič 2, P. Sokol 2, Szabo.
Na ťažkom teréne videli v prvom polčase diváci kvalitný zápas. V druhom polčase domáci z rýchlych protiútokov rozhodli zápas vo svoj prospech. -ryb-

Postup potvrdili víťazstvom

V III. A triede bolo na programe posledné kolo. Víťaz a postupujúca L. Teplá si doma poradila s Kalamenmi a vyhrala aj druhá L. Štiavnička na ihrisku v L. Osade. Svoje domáce prostredie využila Hrboltová, Gôtovany a Prosiek so svojimi súpermi iba remizovali. Najlepším strelcom v súťaži sa stal T. Šiška z L Teplej, keď nastrieľal 19 gólov.

L. Teplá - Kalameny 2:0 (1:0)

Góly: Hrbček Peter 2.
Hostia bojovali, ale na domácich v tomto zápase nestačili. Kalameny zanechali v L. Teplej sympatický dojem. -šim-

Gôtovany - Komjatná 2:2 (0:1)

Góly: Droppa 2.
Vo vyrovnanom zápase sa zrodila zaslúžená remíza. -flo-

L. Osada - L. Štiavnička 4:5 (3:2)

Góly: Sitko M. 2, Štandel, Kotrč.
Domáci vyhrávali už 4:2, no potom kondične odpadli, čo využili hostia, ktorý otočili zápas. -hal-

Prosiek - L. Sielnica 4:4 (0:2)

Góly: Nušták 3, Guráň – Halahija 3, Lovich.
Domáci prehrávali už 1:4, ale z množstva šancí sa im podarilo aspoň vyrovnať. Pre domácich je výsledok nespravodlivý. -vár-

Hrboltová - Ivachnová 3:2 (1:0)

Góly: Kubinian, Piroch, Volna – Vrtich, Dávid.
V prvom polčase mali hernú prevahu hostia. V druhom polčase sa hra vyrovnala, mužstvá nedokázali premeniť vypracované príležitosti. Domácim sa podarilo zvrátiť nepriaznivý výsledok, keď prehrávali 1:2. -chyl-

Vyššie postupuje Východná

V III. B triede bolo na programe tiež posledné kolo, ktoré rozhodlo, že postupujúcim mužstvom sa stala Východná, keď vyhrala v L. Trnovci. Domáce prostredie v tomto kole nevyužilo ani Lazisko, ale ani Ploštín, ktorý iba remizoval s P. Lehotou. Uh. Ves v tomto kole mala volný žreb. Najlepším strelcom sa stal Martin Zlejší z Uh. Vsi, keď nastrieľal 28 gólov.

Lazisko - L. Kokava 1:3 (nedohrané)

Rozhodca stretnutie pre malý počet hráčov na strane domácich predčasne ukončil. –dp-

Ploštín - P. Lehota 0:0

V priemernom stretnutí sa zrodila bezgólová remíza. -kle-

Jakubovany - L. Ondrej 4:1 (3:0)

Góly: Kuchárik R. 2., Dermek R., Kuchárik J. – Debnár J.
Úvod stretnutia vyšiel lepšie domácim, ktorý už do polčasu vyhrávali rozdielom troch gólov. V druhom polčase sa hra vyrovnala, ale domáci upravili výsledok pred koncom stretnutia. -kuch-

L. Trnovec - Východná 2:3 (2:0)

Góly: Mikuš J. ml. 2., Vechter (za hostí).
Domácim sa v prvom polčase podarilo premeniť svoje šance. V druhom polčase hostia nepremenili pokutový kop, no tromi gólmi si zabezpečili postup do II. triedy. -sta-

Dovalovo - V. Poruba 3:0 (1:0)

Góly: Mihot, Bede 2.
Na ťažkom teréne sa hral veľmi kvalitný futbal. Hostia boli bezradní v koncovke, naopak, domáci vsietili po pekných akciách tri góly. -han-