Ružomberok B v tabuľke druhý

Tur. Teplice – L. Mikuláš 2:1 (1:0)
Gól: 62. Pitoňák (11 m)
L. Mikuláš: Kubáň – Volna, Laco, Kucek Kováč, Bezák (60. Juriga), Pitoňák, Jánek (55. Jakubec), Blaščík, Ballúch, Mudrík (20. Kašpar).
Domáci začali očakávaným náporom, získali prevahu na ihrisku, ale prvé šance si vypracovali hostia. V 8. min prešiel Blaščík sám až na päťku, ale nedokázal skórovať. O päť minút neskôr minul bránu aj Ballúch po presnej prihrávke Bezáka. Po 25-tich minútach získali domáci opäť prevahu a po chybe obrany hostí mohli skórovať, ale domáci hráč z piatich metrov minul bránu. V 32. min už išli domáci do vedenia. V 42. min mohol vyrovnať Kašpar, ale domáci brankár jeho presný priamy kop vytlačil na roh. Na začiatku druhého polčasu domáci zvýšili svoj náskok na 2:0. V ďalšom priebehu hry podržal hostí brankár Kubáň, ktorý likvidoval šance domácich hráčov. Hosťom sa podarilo znížiť, keď po faule na Kašpara premenil pokutový kop Pitoňák. Hostia po strelenom góle ožili a zatlačili súpera pred vlastnú 16-tku. Avšak šance Ballúcha, Blaščíka, Pitoňáka, Jurigu a Jakubca zostali nepremenené. Remíza by bola v tomto stretnutí spravodlivejšia. -ľs-

Žiar nad Hronom – Ružomberok B / Ľubochňa 0:1 (0:1)
Gól: 45. Baran
Ľubochňa: Reguly (87. Čačo) – Paluba, Jurčo, Ondovčák, Ovšianik, Baran, Sedlák, Dzuriak, Kapláň, Tomko (80. Biela), Švento (90. Gejdoš).
Hostia pokračujú bez straty bodu, hoci nastúpili na pôde jedného z kandidátov na postup. Dobrým pohybom „otupili” hru skúsených domácich. Tí ohrozili Regulyho dvakrát. Hostia prepracovanou obranou v prvom polčase domácim viac nedovolili, naopak v 45. min unikol po krídle agilný Sedlák a jeho center Baran prudkou strelou poslal do siete. Druhý polčas začali opäť lepšie hostia, ktorý kontrolovali hru. Sporadické šance domácich Regulyho neohrozili. Záverečný tlak obrana hostí odvrátila. Domácim nepomohlo ani nastavených päť minút a tak body zaslúžene putovali na Liptov. V nedeľu o 10:30 h hrajú v Ľubochni Rakytovce. Hráči Ľubochne týmto výsledkom pozývajú na tento zápas, v ktorom sa majú šancu dostať na špicu tabuľky. -žih-

Nováčik z L. Štiavnice zdolal Palúdzku 2:0

L. Štiavnica – Palúdzka 2:0 (1:0)
Góly: Čačo, Juráš.
L. Štiavnica: Šulc – Maslo, Klimčík, Huťka, Šefranko, Grebáč, Jarota, Čačo (Murín), Mikulka, Hlinka (Koreň), Juráš.
Palúdzka: Károlyi – Jurík (Psotka), Nízky, Medvecký, Lovíšek, Matejka (Kmošena), Paulíny, Guráň, Kokavec, Čefo, Devečka.
Diváci videli pekný futbal, o ktorý sa pričinili obaja súperi. V prvom polčase mali domáci prevahu, mali niekoľko šancí, ale dokázali premeniť iba jednu. V druhom polčase sa obraz hry nezmenil a pekné akcie sa striedali na oboch stranách. Domáci pridali ešte gól a tak body zostali doma. Najlepším hráčom na ihrisku bol domáci Jarota. -kme-

Mošovce – Dúbrava 0:2 (0:1)
Góly: Mrva, Kačmarík.
Dúbrava: Mráz – Urbanovič, Kinik, Žuffa, Dančo (Peterec), Frič (P. Gejdoš), Pribylinec, Maťko, Beňo, Kačmarik, Mrva.
Hostia nastúpili bez zraneného brankára Oravca, ktorého nahradil mladý Mráz. Už v 15. min mohli ísť do vedenia, ale strela Pribilinca skončila na žrdi. Potom pohrozili aj domáci, ale brankár Mráz bol na mieste. V 22. min vystrelil Beňo, brankár loptu neudržal a dobiehajúci Mrva otvoril skóre. Druhý polčas bol v réžii hostí. Mali viacero šancí a jednu z nich premenil v 83. min Kinik po akcii Mrvu a upravil na konečných 0:2. Hostia svojím výkonom naznačili, že aj v tejto sezóne sú ich ambície vysoké.
D. Dančo (tréner Dúbravy): „Víťazstvo sme si zaslúžili. Boli sme jednoznačne lepším mužstvom a keby sme dokázali premeniť vyše šancí, mohlo byť naše víťazstvo aj vyššie.“ -im-

Dražkovce – Sv. Kríž 1:0 (0:0)
Sv. Kríž: Mráz – Tomčík, Keller, Húlek, Tekel, Moravčík, M. Droppa, Ďurčák, Šimko (T. Droppa), Urmín, Túry (Butora).
V zápase, v ktorom sa hostia prezentovali iba slabším výkonom, zvíťazili bojovnejší domáci. Tí o víťazstve rozhodli gólom, ktorý vsietili v 80. min. Za zmienku stojí iba neodpískaný pokutový kop v prospech hostí. -mku-

Diviaky – L. Hrádok 1:2 (0:2)
L. Hrádok: Pozor – M. Holbus, Tomko, Gálet, Cibuľa (60. Pačan), Drugač, Kopernický, R. Holbus, Bartek, Frigmanský (75. Bešinský), Šingliar.
Hostia začali aktívnejšie ako domáci. V 2. a 6. min vyskúšal pozornosť ich brankára Bartek, ktorého strely chytil. V 9. min išli Tesláci do vedenia. Bartek pasom uvoľnil Šingliara, ktorý s prehľadom prehodil vybiehajúceho brankára domácich. V 16. min bolo už 0:2 po strele Barteka k tyči. Diviaky pohrozili v závere polčasu. V úvode druhého polčasu dali Diviaky kontaktný gól Štrbom, ktorý bezpečne premenil pokutový kop. O tri minúty prihral Šingliar Bartekovi, ktorý sám postupoval na brankára, ale trafil len do vybiehajúceho brankára. V 61. min. Kopernického strelu z vnútra pokutového kopu brankár domácich chytil. Tesláci zaslúžene zvíťazili, pretože boli futbalovejší a vypracovali si viac streleckých i gólových príležitostí. -pf-

Lisková opäť nebodovala

Krásno nad Kysucou – Lisková 3:1 (2:1)
Gól: 14. Švárny.
Lisková: Kuriš – J. Tomčík, Švárny, R. Karlík, Kumor (72. Kosturík), Lukáč, Ľ. Tomčík, Malenka (77. Sanny), D. Kubala (56. Horvát), Baran, Huntoš.
Úvod zápasu vyšiel opäť hosťom. Už v 14. min po akcii Barana a Huntoša otvoril skóre skúsený Švárny. Z vedenia sa však dlho netešili a v 19. min bolo vyrovnané. V 24. min Kubala mohol opäť dostať hostí do vedenia, ale jeho hlavičku brankár domácich zlikvidoval. Z protiútoku vykopával z bránkovej čiary loptu hosťujúci Lukáč a zabránil tak skórovaniu. V 37. min išli do vedenia domáci po hrubej chybe v obrane hostí. V druhom polčase začali hostia lepšie, ale nedokázali už skórovať. Navyše inkasovali v 56. min na konečných 3:1. Hostí od vyššej prehry zachránil výbornými zákrokmi brankár Kuriš. -nem-

Gólová úroda v najvyššej oblastnej súťaži

Najvyššia oblastná súťaž vo futbale 1. trieda pokračovala stretnutiami 3. kola. Zrodili sa nečakané výsledky. Likavka rozdrvila Lúčky, Černovci vysoko vyhrali v Stankovanoch a 9 gólov videli diváci vo Švošove, kde vyhrala V. Dubová. Nováčik súťaže SmrečanyŽiar uhral cennú remízu vo Vlachoch a v šlágri kola Ludrová porazila Kvačany. Nedarí sa exligistovi z Jamníka, ktorý prehral v Sliačoch a bez bodu uzatvára tabuľku spolu s Lúčkami. V tomto kole padlo 38 gólov, keď domáce mužstvá strelili 21 a hosťujúce mužstvá 17 gólov.
V ďalšom kole sa 29. 8. o 16. h stretnú: Kvačany – Smreč.Žiar, Jamník – Vlachy, V. Dubová – Sliače, Beňadiková – Švošov, Černová – L. Lúžna, Lúčky – Stankovany, Ludrová – Likavka.

Ludrová – Kvačany 2:0 (0:0)
Góly: Haspra, Hazucha (11 m).
Ludrová: Cárach – Hatala, Kučera, Ovad, KaJán, Novák (70. Rázga), Milan, Apolenár, Hazucha (80. Boček), Pšeno, Haspra (75. Chovan).
Kvačany: Kojš – Štefaniak, Chovan, Kudzbel, Maslo (65. Bella), Sásik, Burdel, Kruták, Ručkay, Ďuroň, Florek.
Kvalitný zápas dvoch mužstiev, ktoré pomýšľajú na postup skončil víťazstvom domácich. Domáci mali hlavne v druhom polčase prevahu a ich víťazstvo je zaslúžené. V druhom polčase exceloval domáci Haspra, ktorý vsietil gól a sám bol faulovaný v šanci, z ktorej pokutový kop premenil Hazucha. Podľa názoru domácich boli Kvačany ich najlepším súperom v rozbehnutej sezóne. -pkm-

Likavka – Lúčky 7:1 (4:1)
Góly: 11., 19. Ľ. Žitník, 33. M. Konfál, 37. Haluška, 58. Bartoš (11 m), 68. P. Konfál, 75. Brtko - 30. Zachar.
Likavka: Bažík – Sýkora, Bielesch, J. Timko, Ondovčák, D. Žitník, P. Konfál, Ľ. Žitník (Brtko), Bartoš (Chorváth), M. Konfál (L. Timko), Haluška.
Lúčky: Krško (Bobček) – Čellár, P. Milan, Milan Pecho, Ľ. Milan st., Michal Pecho, Krakovský, Hrbček, Zachar, Volf (Salva), Vrzgula.
Kvôli rekonštrukcii ihriska odohrali mužstvá zápas v Lúčkach. Hráči Likavky mali od začiatku prevahu a v prvom polčase rozhodli o svojom víťazstve. Vysoké víťazstvo Likavky je zaslúžené. -sb-

Stankovany – Černová 2:6 (1:3)
Góly: 29. Matej Fúra, 54. Ľ. Junas – 26. Chovanec, 27., 30. Orolín, 60. Kovalčík, 77., 88. Moravčík.
Stankovany: Laurinec – P. Straka, Ľ. Junas, R. Straka, Martin Fúra, Gašper, Matej Fúra, Bražina, Urban (58. Malcho), D. Junas, Ľ. Pečko.
Černová: Jánčo – Veverica, Kovalčík, Jánči, Bigoš (76. Muller), Slovák, Krivoš, Brezniak, Moravčík, Orolín (84. Klimo), Chovanec (81. Cibulka).
Favoritom stretnutia boli hostia. Značne omladené domáce mužstvo udržalo vyrovnaný zápas iba 25 minút. V 26. min sa ujali vedenia hostia. O minútu zvýšil na 0:2 Orolín. V 29. min znížil po samostatnej akcii na 1:2 Matej Fúra, ale o minútu zvýšil na 1:3 opäť Orolín. Za štyri minúty padli štyri góly. V 54. min po rohovom kope presne umiestnil hlavou Ľ. Junas na 2:3 a zadalo sa, že domáci ešte zvrátia výsledok. Avšak v 60. min po faule R. Straku v 16-tke premenil pokutový kop Kovalčík a bolo po domácej nádeji. V 77. min zvýšil vedenie hostí na 2:5 Moravčík a ten istý hráč uzavrel skóre v 88. min na konečných 2:6. Domáci fanúšikovia takúto prehru na domácom ihrisku ani nepamätajú. -plo-

L. Lúžna – Beňadiková 2:1 (2:1)
Góly: Pažítka 2.
L. Lúžna: Bražina – Dutka, Husarčík, Potkan, Fides (Chlebko), Halama (Glemba), Targoš, J. Veselovský, Mydliar, Pažítka, P. Veselovský.
Beňadiková: Perašín – Zawisza, Zemko, M. Zlejší, Marek Račko, Kello, S. Račko, Kozub, Pavol Zlejší, R. Konfál, Peter Zlejší.
Domáci mali prevahu a zúročili ju už v úvode zápasu, keď v 10. min viedli 2:0. Hostia potom vsietili kontaktný gól, ale domáci si víťazstvo udržali. Domáci mohli ešte skórovať, ale nevyužili ponúknuté šance. -jk-

Švošov - V. Dubová 3:6 (0:3)
Góly: 53. Široň, 72. Mir.Pukaj, 82. Olos - 35., 38., 49., 73. Jántek, 84. Tulinský, 43. Dittrych.
Švošov: Mich. Pukaj (46.R. Roštek) - M. Roštek, Hadváb, Babala, Švihorík, Drdák, Široň, Ľ. Pukaj, Mir. Pukaj, Grznár (46. Olos ), B. Roštek (46. Mich. Pukaj).
V. Dubová: Maslo - Krúpa, Huba, Franek, Korbel, Tulinský (75. Mišala), M. Jántek, Brnoliak (83. Krška), Gruchalák, Dittrych, V. Jántek.
Na kvalitne upravenom teréne vstupovali domáci hráči s jednoznačným úmyslom - na domácej pôde naplno bodovať. Zápas sa však začal nečakane vyvíjať, hrali nekonsolidovane a na ihrisku to vypadalo, ako by sa nevedeli nájsť. To využili hostia a prakticky v priebehu osem minút strelením troch gólov v prvom polčase rozhodli o zápase. Po zmene strán hostia opäť zvýšili svoje vedenie, keď domáci si strelili gól do vlastnej siete. Potom sa domáci snažili skorigovať výsledok, no hostia opäť upevnili svoje vedenie a upravili stav stretnutia na konečné skóre. V mužstve hostí výborne zahral M. Jántek, ktorý sa štyrmi gólmi výraznou mierou podieľal na ich vysokej výhre. -pu-

L. Sliače – Jamník 3:1 (1:0)
Góly: 19. Šveda, 62. Martin Kelčík, 78. Sršeň - 70. Lauko.
L. Sliače: Klačan (75. T. Gejdoš) – B. Kelčík, Oprchal, Priesol (77. Da. Kelčík), M. Kelčík, Lako, Ondrejka (46. Sršeň), M. Mrva, Šveda, Balážec, J. Gedjoš.
Jamník: Krajčuška – Porubän (80. Pleva), P. Beňo, Števček, Lauko, Hanis (28. M. Pavkovček), Cibula, J. Beňo, Kumančík, Bistiak, Handrk.
Domáci od úvodu začali s rýchlou hrou a presnými prihrávkami ohrozovali bránu hostí. V 19. min vypracoval gólovú akciu J. Gedjoš a na jej konci stál Šveda – 1:0. Hostia v prvom polčase iba jedenkrát vystrelili na bránu domácich. V druhom polčase v 62. min zvýšil vedenie pekným gólom Martin Kelčík a zadalo sa, že je rozhodnuté. Avšak v 70. min po rohu a zaváhaní domácej obrany znížil Lauko. Bol to prvý gól hostí v tejto sezóne. Domácich tento gól vyburcoval a v 78. min opäť J. Gejdoš pripravil gólovú šancu pre Sršňa, ktorý uzavrel gólový účet zápasu. Mužstvá hrali s nasadením a bojovnosťou. Doplatili na to dvoma žltými kartami hráči na oboch stranách a jednu červenú kartu uvidel hosťujúci M. Pavkovček. -ps-

Vlachy – Smreč. Žiar 2:2 (1:0)
Góly: 42. Ferleťák, 89. Paulíny (11 m) – 82. M. Mlynarčík, 59. Labaška.
Vlachy: Kubáň – Motrinec, Hric, Nemec (62. Protuš), Švec, Paulíny, Rybársky, Chamaj, Ferleťák, Madliak, Záhradník.
Smreč. Žiar: Mikšovský – Válek, J. Mlynarčík, Vyskočáni, Matejka (62. M. Mlynarčík), M. Mrnčo, Remeň, Labaška (Oško), Gál (56. B. Mrnčo), Koreň (89. Rák).
Domáci privítali nováčika s cieľom odčiniť dva nevydarené zápasy vonku a konečne zabodovať naplno. Od začiatku sa hral rýchly futbal zásluhou oboch mužstiev. V 9. min strelu Rybárskeho brankár hostí vyrazil a hneď z protiútoku tesne vedľa brány vystrelil Oško. V 42. min ideálne potiahol loptu po pravej strane domáci Záhradník a jeho prihrávka našla pred bránou Ferleťáka, ktorý otvoril skóre. V druhom polčase pokračovali mužstvá v nasadení. V 58. min chytil brankár Mikšovský technickú strelu Chamaja. V 59. min sa uvolnil Labaška a prudkou strelou z 20 m vyrovnal na 1:1. V 82. min zvyšoval hosťujúci Mlynarčík na 2:1 po rýchlom zahratí nepriameho kopu. Domáci vrhli všetko do útoku, čoho výsledkom bol faul v 16-tke na prenikajúceho Zahradníka. Z nariadenej jedenástky vyrovnal na konečných 2:2 Paulíny.-vt-

Vysoká prehra futbalistov z Hubovej

V II. triede bolo na programe tiež 3. kolo. Nováčik z Východnej získal prvý bod za remízu doma a prvý bod uhrala aj L. Teplá za remízu v Podturni. V domácom prostredí prehral B. Potok s Pribylinou a v ďalších stretnutiach už boli úspešné domáce mužstvá. Najvyššie víťazstvo zanamenala Demänová, ktorá rozdielom dvoch tried rozdrvila Hubovú. Nedarí sa Bobrovcu, ktorý vypadol z l. triedy a zatiaľ získal len jeden bod.
V ďalšom kole sa 29. 8. o 16. h stretnú: L. Revúce – L. Teplá, Hubová – Podtureň, Bobrovec – Demänová, Vavrišovo – Iľanovo, Pribylina – Ľubeľa, L. Ján – B. Potok, L. Ján – B. Potok, Východná – P. Ľupča.

Východná – L. Revúce 1:1 (1:0)
Góly: Sirotiak – Kurila.
Prvý bod sa pre domácich rodil ťažko. V úvode mali domáci prevahu, ale nepremenili niekoľko šancí. Potom sa presadili hostia, ale gól dali v prvom polčase domáci po trestnom kope. V druhom polčase mali domáci navrch, ale hostia z ojedinelého protiútoku vyrovnali. -sta-

P. Ľupča – L. Ján 1:0 (1:0)
Gól: Kacian.
V bojovnom zápase domáci nevyužili niekoľko čistých šancí. Hostia hrozili z ojedinelých protiútokov, ale víťazstvo domácich je zaslúžené. -ryb-

B. Potok – Pribylina 1:2 (0:1)
Zápas bol vyrovnaný. Hostia využili svoje šance po chybách v obrane domácich a zaslúžene vyhrali. -pek-

Iľanovo – Bobrovec 3:1 (1:1)
Góly: Gejdoš, Magura, P. Kloták – Jacko.
Hostia nastúpili v bráne s nestarnúcim J. Kellom a už v 12. min viedli 0:1 po rohovom kope. Domácim trvalo, kým sa vyrovnali s nepriaznivým stavom. O výsledku sa rozhodlo po prestávke, keď skóroval Magura. V 65. min sa ešte presadil po samostatnej akcii P. Kloták a stanovil tak skóre zápasu. -jb-

Demänová – Hubová 5:1 (1:0)
Góly: Krajčí, Jedlička 3, Kello – J. Kútnik.
Domáci viedli už od 4. min gólom Krajčího. Šance mali aj hostia, ale bez gólového efektu. Druhý polčas bol v réžii domácich, ktorí po druhom góle už excelovali. V 56. min zvyšoval na 2:0 Jedlička. O deväť minút zvyšoval na 3:0 opäť Jedlička. Svoj hetrik zavŕšil gólom do prázdnej brány. V 85. uzavrel gólový účet domácich Kello. Výsledok skorigoval v 87. min hosťujúci J. Kútnik. Domáci si za predvedený výkon zaslúžia pochvalu a takisto za korektný výkon aj rozhodcovská trojica. -tol-

Podtureň – L. Teplá 2:2 (0:1)
Góly: Z. Mlynarčík, L. Vozárik – Hrbček, Krajči.
Vyrovnané stretnutie skončilo remízou. -mly-

Debakel Galovian

V III. A triede sa odohrali stretnutia 3. kola. Prosiek doma rozdrvil Galovany, keď im nastrieľal 10 gólov. Päť gólov súperovi nastrieľali aj Kalameny a nečakane vysoko vyhralo Lazisko v L. Osade. V šlágri kola v Komjatnej L. Štiavnička dokázala uhrať cennú remízu a vedie súťaž s náskokom jedného bodu.
V ďalšom kole sa 29. 8. o 16. h stretnú: Galovany – L. Štiavnička, Lazisko – Komjatná, Gôtovany – L. Osada, Hrboltová – Kalameny, Prosiek – Ivachnová.

Prosiek – Galovany 10:1 (5:0)
Góly: Trnovský 4, Pagáč J. 3, Nušták 2, Švárny (za domácich).
Výsledok tohto stretnutia je veľavravný... -vár-

Ivachnová – Hrboltová 3:1 (0:1)
Góly: Šipec M. 3 – Volna.
Od začiatku stretnutia boli hostia aktívnejší, lepšie kombinovali a preto po polčase zaslúžene vyhrávali. Po prestávke domáci hru vyrovnali a vďaka hetriku M. Šipeca zvíťazili. -čin-

Kalameny – Gôtovany 5:0 (1:0)
Góly: Uram 2, Fagan, Fero, Opačil.
Celý zápas sa hral na polovici hostí. Tí sa síce snažili, ale na domácich, ktorých víťazstvo je zaslúžené, nemali. -mich-

L. Osada – Lazisko 1:4 (1:3)
Góly: Veselovský P. – Sokol P., Urban P. 2, Droppa R.
Omladené mužstvo domácich odohralo so súperom vyrovnané stretnutie. Skúsenejší hostia však svoju dobrú hru potvrdili gólmi. Ich víťazstvo je zaslúžené. -hal-

Komjatná – L. Štiavnička 1:1 (1:0)
Gól: Klavec (za domácich).
Domáci po prvom polčase zaslúžene viedli. Po polčase však povolili, čo využili hostia na vyrovnanie. Remíza je spravodlivá. -ber-

Tesná prehra Uhorskej Vsi

V III. B triede boli odohraté tiež stretnutia 3. kola. Prvé víťazstvo získali Hybe nad L.Trnovcom a doma vyhral aj L. Ondrej nad Uh. Vsou. Na ihriskách súperov vyhrali P. Lehota, ktorá je zatiaľ najväčším príjemným prekvapením súťaže, Ondrašová a Dovalovo. Tieto mužstvá spoločne získali po sedem bodov a sú na prvých troch miestach v tabuľke.
V ďalšom kole sa 29. 8. o 16. h. stretnú: P. Lehota – L. Trnovec, Ondrašová – Hybe, Uh. Ves – Jakubovany, Dovalovo – L. Kokava, Ploštín – V. Poruba.

Ploštín – P. Lehota 1:3 (1:1)
Góly: Staroň P., Benický L., Urban P. (za hostí).
Vo vyrovnanom stretnutí si hostia vypracovali viac vyložených šancí. Ich víťazstvo je zaslúžené. -kle-

V. Poruba – Dovalovo 0:3 (0:0)
Góly: Bede, Mihok 2.
Prvý polčas domáci pritlačili súpera na jeho polovicu. Druhý polčas bol už však v úplnej réžii hostí, ktorí za desať minút tromi gólmi rozhodli o svojom víťazstve. -han-

L. Ondrej – Uh. Ves 2:1 (1:1)
Góly: Rády, Uličný – Čajka.
Hral sa obojstranne vyrovnaný zápas, v ktorom v prvom polčase sa domáci ujali vedenia, no hostia do konca prvého polčasu stihli vyrovnať. Víťazný gól strelili domáci desať minút pred koncom stretnutia. -uli-

Jakubovany – Ondrašová 1:5 (1:4)
Góly: Kuchárik J. – Štulajter 4, vlastný.
Hostia v úvode nepremenili pokutový kop. Domáci sa ujali vedenia, no lepší hostia zaslúžene zvíťazili. -Ján-

Hybe – L. Trnovec 4:0 (2:0)
Góly: Kmotrík 2, Bublava, Kolesár.
Domáci sa po dvoch neúspešných výsledkoch konečne strelecky prebudili a zaslúžene zvíťazili. -vš-