Futbal

Liptáci na protipóloch v tabuľke

L. Mikuláš – B. Bystrica 0:3 (0:2)
L. Mikuláš: Kubáň – Volna, Laco, Jakubec (72. Kokavec), Blaščík, Pitoňák, Kašpar, Bezák, Kováč (77. Janek), Kucek, Ballúch (68. Juriga).
Úvod zápasu patril Liptákom, ktorí mali miernu prevahu. Snažili sa obranu hostí prekvapiť dlhými loptami, ale tá bola pozorná. Keďže domáci nevyužívali nebezpečné centre Bezáka, striel na bránu bolo z ich strany minimum a v tomto ich napodobnili aj hostia. Navyše vypracované šance Kašpara i Blaščíka zostali nepremenené a v 40. min Jakubec trafil iba do brankára hostí. Prechod domácich do útoku bol pomalý a všetky ich lopty hostia zbierali pred 16-tkou. Druhý polčas bol obrazom prvého. Skórovať mohli Kašpar, Jakubec i Blaščík, ale zostalo len pri snahe. Hostia sa ujali vedenia v 70. min. O päť minút neskôr mal šancu aj domáci Kašpar, ale brankár hostí jeho strelu zneškodnil. Domácim nepomohlo ani prestriedanie. Stále hrali kŕčovito a hráčom chýbala odvaha pred 16-tkou hostí. Domáci v zápase ešte dvakrát inkasovali a to v 80. min a v nadstavenom čase. -zš-

Ružomberok B/Ľubochňa – Rakytovce 3:1 (2:0)
Góly: 27. Ondovčák, 42. Tomko, 52. Jelšic
Ružomberok B: Šavol – Paluba, Jurčo, Ondovčák, Ovšianik, Jobko, Karasy, Savojevič (81. Dzuriak), Sedlák, Jelšic (73. Školník), Božok, Tomko (88. Baran).
Zápas sa začal vo svižnom tempe a útoky sa striedali na oboch stranách. Domáci postupne získali prevahu a ohrozovali bránu hostí postupne strelami Božoka, Ovšianika, Tomku a Jelšica, ktorý v 22. min trafil žrď bránky hostí. Skóre však otvoril Ondovčák, ktorý skóroval zo skrumáže v 16-tke hostí. Hostia sa nevzdávali, ale pohrozili až v 35. min, keď nastrelili brvno Šavolovej brány. V 42. min. brankár hostí neudržal strelu Jelšica a Tomko zblízka zvýšil na 2:0. Tesne po prestávke Jelšic ešte netrafil bránu, ale v 52. min pridal tretí gól domácich. Hostia ohrozovali bránu domácich iba sporadicky. Znížiť sa im podarilo s ofsajdovej situácie
v 66. min. Domácim patrí po víťazstve prvé miesto v tabuľke. -vž-

Bývalí účastníci IV. ligy v prvej trojke

Palúdzka – Podbiel 2:1 (1:0)
Góly: 40., 50. Devečka.
Palúdzka: Károlyi – Guráň, Nízky, Medvecký, Lovíšek, Čefo, Paulíny, Valaštiak (75. Dermek), Kmošena (81. Matejka), Kokavec, Devečka.
Zápas hrali mužstvá vo svižnom tempe. Prví pohrozili hostia v úvode, ale strela Šelinga bola nepresná. V 7. min vybojoval loptu Kmošena, ktorý prihral Devečkovi, ale ten ani na dvakrát neskóroval. V 18. min Kokavec volil strelu namiesto prihrávky Devečkovi, ktorý stál vo výhodnejšej pozícii. Aj hostia niekoľkokrát ohrozili bránu domácich, ale Károlyi bol na mieste. Prvého gólu sa diváci dočkali v 40. min, keď po centri Paulínyho otvoril skóre hlavou Devečka. Hostia vystriedali počas prestávky dvoch hráčov, čo sa prejavilo na ich útočnej hre. Mali viac hry, ale domáci zvýšili v 50. min Devečkom na 2:0, ktorému ideálne prihral Kokavec. V 75. min mali domáci šťastie, keď hostia nastrelili brvno. Potvrdiť víťazstvo domácich mohol v 83. min Devečka, ale nezakončil presne. V tej istej minúte po hrúbke domácich znížili hostia na 1:2. Zápas bol v závere nervózny a divákov pobúril svojimi verdiktami hlavný rozhodca. Domáci však nakoniec svoje vydreté víťazstvo udržali.
Roman Vavrovič (tréner Palúdzky): „Keby sme využili vypracované šance a neurobili hrubú chybu v závere zápasu, mohol byť pre nás výsledok priaznivejší.“

Sv. Kríž – Bešeňová 0:2 (0:0)
Góly: R. Žihľavník, P. Kandera.
Sv. Kríž: Mráz – Tomčík, Húlek, Tekel, Keller, Kubík, Moravčík (Chlepko), Ďurčák, Šimko (M. Droppa), Túry (Urban), Urmín.
Bešeňová: Drugač – Baran, Švidroň, Antol, Janiga, Olos (R. Kandera), M. Baran (Vrtich), Ľ. Žihľavník, Gerec (P. Kandera).
Domáci mali v úvode niekoľko šancí, ale nedokázali ich premeniť. Hostia z Bešeňovej potom hru vyrovnali a nakoniec gólmi R. Žihľavníka a P. Kanderu zaslúžene zvíťazili. -mku-

L. Hrádok – Dúbrava 2:1 (1:0)
Góly: 1. Tomko, 72. Pačan – 66. Mrva.
L. Hrádok: Schober – M. Holbus, Drugáč, Gálet, Budvesel, R. Holbus, Kopernický, Šingliar (80. Cibuľa), Tomko (90. Bešinský), Bartek, Frigmanský (69. Pačan).
Dúbrava: Oravec – Maťko, Kinik, Gejdoš, Žuffa, Kačmarík, Peterec, Pribylinec, Beňo, Mrva (70. Frič), Urbanovič.
Domácim vyšiel úvod zápasu. Už v 1. min išli do vedenia po chybe brankára hostí, ktorú zúročil Tomko. V ďalšom priebehu bola hra vyrovnaná, ale viac príležitostí mali domáci. V 15. min Kopernického šancu zmaril brankár Oravec. V 40. min ten istý hráč vybojoval stratenú loptu, prihral Bartekovi, ale ten trafil iba vybiehajúceho brankára. O minútu netrafil bránu hosťujúci Kačmarík. V úvode druhého polčasu mali domáci výhodu trestného kopu, ale Gálet nemieril presne a potom jeho spoluhráč Kopernický nastrelil brvno. Hostia využívali každú príležitosť na protiútoky. V 66. min zahrávali trestný kop, domáci nepokryli Mrvu a ten hlavou vyrovnal. V 72. min Pačan centroval do pokutového územia. Brankár Oravec na center vybehol a zrejme pomýlený pohybom Kopernického, pustil loptu do siete. Domáca výhra je zaslúžená. -pf-

Palúdzka – L. Štiavnica 0:0
Palúdzka: Lauko – Vyskočáni, Račko, Kompiš, Janičina, Húska, Kmeť, Koreň, Bocko (60. Beťko), Kováčik (80. Harakal), Hrbek.
V derby zápase sa mužstvá stretli prvýkrát. Hostia prišli s vyspelým kolektívom. Domáci hneď na začiatku zahodili čistú šancu. Druhá desaťminútovka patrila hosťom, ktorí domácich „priklincovali“ pred vlastnú 16-tku a ich snaha skončila na brvne domácej bránky. V prvom polčase zahodil ešte tutovku domáci Kováčik. Domáci mali v druhom polčase územnú prevahu, ale Húska nemal strelecký deň a svoje šance zahodil. V závere nastrelil aj žrď brány hostí. Čo nemohla zastaviť hosťujúca obrana, zastavil postranný rozhodca Močiliak, ktorý bol najslabším článkom zápasu. Hostia si nakoniec so šťastím odviezli cenný bod.
Dušan Lehotský (tréner Z. Poruby): V zápase sme si vytvorili štyri čisté šance. Hostia iba dve. Teda víťazstvo o gól by sme si zaslúžili.“ -jm-

Prvá výhra Liskovej v tomto ročníku

Lisková – Námestovo 4:2 (2:1)
Góly: 8., 32., 88. Švárny, 85. Hyravý.
Lisková: Kuriš – J. Tomčík (31. Malenka, 46. D. Kubala), Švárny, R. Karlík, Kumor, Lukáč, Ľ. Tomčík, Hyravý, Kostúrik (65. Sanny), Baran, Huntoš.
V úvode zápasu hrubú chybu domáceho brankára hostia nevyužili a v 8. min ich za to potrestal domáci Švárny – 1:0. V 32. min zvyšoval vedenie opäť Švárny. Hostia v 40. znížili na 2:1. Nevyužité gólové príležitosti Švárneho a Hyravého v úvode druhého polčasu potrestali hostia a vyrovnali z pokutového kopu. Hostia mali bližšie k víťazstvu, nastrelili i žrď domácej brány, ale záver zápasu patril domácim.
V 85. min zvyšoval Hyravý strelou z priameho kopu a v 88. min Švárny uzavrel hetrikom na konečných 4:2. -nem-

Likavka s deviatimi „kúskami“

Najvyššia oblastná súťaž vo futbale pokračovala stretnutiami 4. kola. Nečakala sa prehra domácich Kvačian s nováčikom súťaže Smrečany-Žiar, ktoré ešte v súťaži neprehrali. Bez prehry je aj vedúca štvorica mužstiev. Líder súťaže Ludrová doma hokejovým výsledkom rozdrvila susedov z Likavky a má náskok dvoch bodov pred Černovou, V. Dubovou a L. Lúžnou. V Černovej, kde hrala L. Lúžna sa zrodila remíza a nerozhodne sa skončilo aj stretnutie v Lúčkach, kde hrali Stankovany. Prvé body získal Jamník, keď doma rozdielom triedy porazil Vlachy.
V ďalšom kole sa 5. 9. o 15.30 h. stretnú: Likavka – Kvačany, Stankovany – Ludrová, L. Lúžna – Lúčky, Švošov – Černová Sliače – Beňadiková, Vlachy – V. Dubová a Smreč.Žiar – Jamník

Kvačany – Smreč. Žiar 1:2 (0:0)
Góly: 53. Oško, 68. Válek – 87. Štefaniak.
Kvačany: Kojš – Štefaniak, Chovan, Kudzbel, Maslo, Sásik (42. Kmeť), Burdel, Kruták (42. Bella), Rutkay, Ďuroň, Florek.
Smreč. Žiar: Mikšovský – Válek, J. Mlynarčík, Vyskočáni, Matejka, M. Mrnčo, V. Mrnčo (85. Rak), Labaška, Oško (88. Janíček), Kráľ (73. M. Mlynarčík), Koreň.
V prvom polčase bola hra vyrovnaná. Ani jedno mužstvo si nevypracovalo gólovú príležitosť. V 20. min Sásik prekonal brankára hostí, ale lopta skončila na žrdi. V druhom polčase v 53. min sa hostia ujali vedenia 0:1 a v 68. min prudkou strelou z diaľky hostia zvýšili vedenie na 0:2 obrancom Válekom. Domáci v 87. min znížili na 1:2 Štefaniakom zo štandardnej situácie. -jk-

Jamník – Vlachy 4:1 (2:0)
Góly: 15. Cibuľa, 26., 62. Števček, 83. Handrk – 87. Ferleťák.
Jamník: Krajčuška – P. Pavkovček (74. Pleva), Hollý, Števček, Lauko, P. Beňo, Cibuľa (64. Fronko), J. Beňo (86. Hanis), Kumančík, J. Pavkovček, Handrk.
Vlachy: Kubáň – Marton, Hric, Bolibruch, Švec, Paulíny, Rybársky, Zahradník, Toľár (24. Ferleťák), Madliak, Matejovie.
Aj napriek výsledku, domáci zaostávajú za výkonmi z V. ligy. Ich hre chýbala iskra a hlavne útok je stále v útlme. Hostia pôsobili odovzdaným dojmom a kontrovali len po rohových kopoch v 50. min Rybárskym a 80. min Hricom. O víťazstvo domácich sa postarali hráči druhého sledu. Skóre otvoril v 15. min Cibuľa a góly postupne pridali Števček a Handrk. Hostia v najväčšom tlaku domácich znížili v 87. min po brejku Ferleťáka. V domácom mužstve vynikli Števček a J. Paukovček. -pdz-

V. Dubová – L. Sliače 3:2 (1:1)
Góly: 6. M. Jantek, 55. Gruchalák, 72. Dittrych (11 m) – 8. J. Gedjoš, 78. M. Kelčík.
V. Dubová: Maslo – Kruppa, Huba, Franek. P. Holubčík, Brnoliak (89. Krška), M. Jantek, Gruchalák, Tulinský (65. Hlinka), Dittrych, V. Jantek (85. Bečka).
L. Sliače: T. Gejdoš – B. Kelčík, M. Kelčík, Polóni, D. Kelčík, Sliacky, Ondrejka, Mrva, Šveda, Priesol (58. Sršeň), J. Gejdoš.
Od začiatku domáci zatlačili súpera na polovicu, kde sa odohrávala väčšina prvého polčasu. Hostia však nakopávanými loptami držali domácu obranu v strehu. Už v 5. min mohol otvoriť skóre domáci Huba, ale jeho strelu do šibenice zneškodnil brankár hostí. Ten však kapituloval o minútu po strele M. Janteka. Z protiútoku vyrovnal J. Gejdoš. Záver prvého polčasu patril domácim, keď v 35. min V. Jantek trafil žrď. V 36. min nevyužil tutovku Dittrych a v 38. min zachraňovala hostí opäť žrď po strele Gruchaláka. V druhom polčase sa hra vyrovnala, ale domáci išli do vedenia po peknom góle Gruchaláka. Na 3:1 zvyšoval z pokutového kopu Dittrych. O zdramatizovanie zápasu sa postaral M. Kelčík, keď po zemi znížil na 3:2. Hostia potom vrhli všetko do útoku. Potrestať ich mohli ešte Dittrych a Hlinka, ale skóre sa už nemenilo. Zápas bol dobrej úrovne. -ker-

Beňadiková – Švošov 0:3 (0:1)
Góly: Milan Drdák, Miroslav Pukaj 2.
Beňadiková: Hladký – Zawisza, Pavlovič, Zemko, Marek Račko, Kello, S. Račko, Martin Zlejší, Pavel Zlejší (82. D. Račko), Konfál, Peter Zlejší (16. Martin Račko).
Švošov: Roštek – Hadváb, Babec, Dančo, Kútnik, Drdák, Široň (88. Matula), Ľ. Pukaj, Grznár (66. P. Kútnik), Miroslav Pukaj, Michal Pukaj (85. Hamza).
V prvom polčase mali domáci miernu prevahu, ale bez gólového efektu a nevedeli trafiť do priestoru brány. Hostia sa dostali len jedenkrát pred brankára domácich a zo skrumáže sa ujali vedenia. V druhom polčase sa ešte viac vystupňovala prevaha domácich, ale opäť bez efektu. Naviac v bráne hostí stál výborný brankár, ktorý vychytal aj nemožné. Nakoniec sa stalo skutočnosťou nedáš-dostaneš. Útočník hostí Miroslav Pukaj dvakrát unikol a bolo 0:3. Hostia podali dobrý taktický výkon a odmenou im bolo víťazstvo. -vz-

Černová – L. Lúžna 2:2 (2:0)
Góly: 5. Orolín, 36. Chovanec – 67. I. Beláček, 85. J. Veselovský.
Černová: Jančo – Veverica, Kovalčík, Muller, Bigoš (60. Brtko), Slovák, Moravčík, Brezniak, Janči, Orolín, Chovanec.
L. Lúžna: Bražina – Targoš, Husarčík, Potkan (57. Beláček), Fides, Glemba, P. Mydliar, J. Veselovský, Tišťaň (73. J. Mydliar), Pažítka, P. Veselovský.
Prvý polčas bol v réžii domácich a zdalo sa, že po strelení dvoch gólov v prvej časti hry budú pokračovať v streleckom „koncerte“. Avšak v druhom polčase prebrali taktovku hry hostia a po strelení dvoch gólov si z Černovej odniesli zaslúženú remízu. -mi-

Lúčky – Stankovany 0:0
Lúčky: Krška – Ťapko, Čellár (63. R. Vrzgula), Lesák, Pecho, Rybár (86. P. Milan), Krakovský, Hrbček, Zachar (78. Ľ. Milan), Volf, Kútnik.
Stankovany: Pečko – P. Straka, J. Straka, R. Straka, Martin Fúra, Bražina, Junas, J. Gašper, (46. M. Pečko), Matej Fúra, Prídavok (74. Volaj), Urban (74. M. Gašper).
Priebeh hry od úvodu naznačoval, že sa stretli mužstvá zo spodnej časti tabuľky. Domáci začali nervózne a mohli sa upokojiť po vylúčení kapitána hostí Ľ. Junasa, ale nestalo sa tak. Hra bola aj naďalej obojstranne nervózna. Domáci si vypracovali v závere hry niekoľko šancí, ale brankára hostí neprekonali. Remíza je zaslúžená. -plo-

Ludrová – Likavka 9:0 (5:0)
Góly: 18., 35., 38. Haspra, 22. Milan, 26. Apolenár, 60. Chovan, 73. Obdržálek, 77. Hazucha, 88. Kajan.
Ludrová: Cárach – Snovák, Kučera, Ovad, Kajan, Meško (58. Rázga), Milan, Apolenár (80. Čačo), Hazucha, Chovan (69. Obdržálek), Haspra, Obdržálek.
Likavka: Huba – Sýkora, Bielesch, Timko, Ondovčák, Haluška, P. Konfál, Chorváth, Bartoš, M. Konfál, Brtko.
Hostia boli vyrovnaným súperom domácim iba do 8. min. Potom prevzali iniciatívu domáci, ktorí prvú šancu premenili v 18. min Hasprom. V 22. min po centri Hazuchu a po nepremenenej šanci Haspru dorazil loptu do siete Milan. Jedinú šancu mali hostia v 25. min, ale neskórovali. Od tejto chvíle začala exhibícia domácich, ktorí do polčasu pridali ešte tri góly Apolenárom a dvakrát Hasprom. Tesne pred prestávkou nezniesli hráči hostí už vysokú prehru a za hrubú urážku rozhodcu musel opustiť ihrisko Brtko. Druhý polčas mali domáci jednoznačnú prevahu a na konečných 9:0 upravili postupne Chovan, Obdržálek, Hazucha a Kajan. -pkm-

Gólová úroda v L. Revúcach i Hubovej

V II. triede bolo na programe 4. kolo. V tomto kole sa darilo hosťujúcim mužstvám. V štyroch prípadoch naplno bodovali u svojich súperov. Najvyššie a nečakané víťazstvo získal nováčik z L. Teplej, keď v L. Revúcach nastrieľal poltucet gólov. Prekvapením je aj výhra Ľubele v Pribyline, ale aj B. Potoka v L. Jáne. Iľanovci, ktorí spolu s Ľubeľou ešte neprehrali vyhrali vo Vavrišove. Prvé víťazstvo získal Bobrovec nad Demänovou, Východná doma nedala šancu P. Ľupči a Hubová rozdrvila Podtureň, ktorá s jedným bodom uzatvára tabuľku.
V ďalšom kole sa 5. 9. o 15.30 h. stretnú: P. Ľupča – L. Revúce, B. Potok – Východná, Ľubeľa – L. Ján, Iľanovo – Pribylina, Demänová – Vavrišovo, Podtureň – Bobrovec, L. Teplá – Hubová.

L. Revúce – L. Teplá 1:6 (0:4)
Hostia boli v prvom polčase jednoznačne lepší a vsietili štyri góly. Druhý polčas kontrolovali hru, pridali aj ďalšie góly. Domácim sa podarilo iba znížiť. -kyt-

Hubová – Podtureň 7:0 (1:0)
Domáci nastúpili s odhodlaním po prvýkrát vyhrať na domácej pôde. V prvom polčase boli jednoznačne lepší, ale dali iba jeden gól. V druhom polčase hrali s chuťou a strelili ďalších šesť gólov. Hostia pôsobili hlavne v druhej časti hry odovzdaným dojmom.

Bobrovec – Demänová 1:0 (1:0)
Gól: Kurajda.
Zápas v Bobrovci bol technický a vyrovnaný. Domáci mali viac šťastia v koncovke a preto vyhrali. -mor-

Vavrišovo – Iľanovo 2:3 (0:1)
Góly: Černák 2 – P. Kloták, Magura, R. Kloták.
Diváci videli kvalitné stretnutie so šťastným koncom pre hostí. Domáci predvádzali prvých 20 minút výborný výkon a nepremenili dve vyložené šance. Naopak hostia z prvej šance skórovali. Na začiatku druhého polčasu nepremenili domáci ani jedenástku a na ich kopačky sa začala lepiť smola. Potvrdil sa komplex na Iľanovo a tak ako na jar, ich v podstate porazili Klotákovci. -šim-

Pribylina – Ľubeľa 0:2 (0:1)
Góly: Kúkol (11 m), Feketík.
Zápas bol iba priemernej úrovne. Domáci nehrali to, čo sa od nich očakávalo a prispôsobili sa hre hostí. Vypracovali si viac šancí, ale nedokázali skórovať. Hostia sa zamerali len obranu a bránu domácich ohrozovali z brejkov. -maj-

L. Ján – B. Potok 0:1 (0:0)
Gól: Bohúň.
Po veľmi slabom výkone oboch mužstiev vyhrali šťastnejší hostia. -kut-

Východná – P. Ľupča 5:3 (1:0)
Góly: Vechter, R. Mikuš 2, Piovarči, Sýkora – Kacian 2, Kúkol.
Domáci mali herne navrch a zaslúžene vyhrali rozdielom dvoch gólov. -sta-

V kole padlo 28 gólov

V III. A triede vedúca L. Štiavnička vysoko vyhrala v Galovanoch, ktoré ostávajú bez bodu na konci tabuľky. Darí sa Prosieku a Hrboltovej, ktoré sú v tabuľke v tesnom závese za vedúcim mužstvom. V tomto kole doma prehrali aj Gôtovany s L. Osadou. V domácom prostredí dokázali vyhrať futbalisti z Laziska nad Kalamenmi.
V ďalšom kole sa 5. 9. o 15.30 h. stretnú: Ivachnová – Galovany, Kalameny – Prosiek, L. Osada – Hrboltová, Komjatná – Gôtovany, L. Štiavnička – Lazisko.

Galovany – L. Štiavnička 1:6 (1:3)
Góly: Berník (11 m) – Maršal 3, Duba 2, Žihlavník S.
Hostia boli futbalovejší a zaslúžene zvíťazili. -ku-

Lazisko – Komjatná 4:3 (1:1)
Góly: Porubän, Sokol 2, Kelovský – Kuracina, Klavec, Galo.
V dobrom zápase zvíťazili zaslúžene domáci. -kel-

Gôtovany – L. Osada 2:3 (1:1)
Góly: Chovanec 2 (za domácich).
V prvom polčase boli lepší domáci. V druhom hostia využili svoje šance a zvíťazili. -flo-

Hrboltová – Kalameny 2:1 (0:0)
Góly: Piroch, Volna – Uram.
V prvom polčase mali viac z hry hostia, ktorí nevyužili tri čisté šance. V druhom polčase sa hra vyrovnala po strelení gólu domácimi. Hostia vyrovnali, no domácim sa podarilo strhnúť víťazstvo na svoju stranu. -chyl-

Prosiek – Ivachnová 5:1 (2:1)
Góly: Švárny, Trnovský 2, Pagáč J., Sekej P. – Šipek.
Domáci si dokázali vytvoriť viac príležitostí, ktoré využili a zaslúžene zvíťazili. -vár-

Výborný futbal v Dovalove

V III. B triede sa darí P.Lehote. Doma vyhrala nad L. Trnovcom a vedie súťaž spolu s L. Ondrašovou a Dovalovom. Ondrašová doma porazila najtesnejším rozdielom Hybe a Dovalovo v susedskom derby L. Kokavu. V domácom prostredí prehral iba Ploštín s V. Porubou. Povinné víťazstvo doma získala Uh. Ves, keď rozdielom triedy porazila Jakubovany.
V ďalšom kole sa 5. 9. o 15.30 h. stretnú: V. Poruba – P. Lehota, L. Kokava – Ploštín, L. Ondrej – Dovalovo, Hybe – Uh. Ves, L. Trnovec – L. Ondrašová.

P. Lehota – L. Trnovec 2:0 (1:0)
Góly: Urban, Klepáč M.
Vo vyrovnanom zápase mali domáci viac šťastia v koncovke. -kle-

Ondrašová – Hybe 2:1 (1:1)
Vo vyrovnanom zápase mali naviac domáci, ktorí zahodili veľké množstvo šancí. Hostia zanechali v Ondrašovej dobrý dojem. Tí sa aj v 4. min ujali vedenia, ale v 8. min vyrovnal Atalovič. Ten istý hráč zabezpečil v úvode druhého polčasu domácim plný bodový zisk. -jk-

Uh. Ves – Jakubovany 3:0 (2:0)
Góly: Janek R. 2, Čajka.
Domáci zaslúžene zvíťazili, aj keď nedokázali využiť všetky svoje šance. Ich víťazstvo mohlo byť aj vyššie. -mp-

Dovalovo – L. Kokava 2:1 (0:0)
Góly: Šintaj P. 2 – Porubän Ľubomír.
Výborný futbal videlo približne dvesto divákov. Tí tlieskali pekným akciám domácich a pískali čudným verdiktom rozhodcu. Po minuloročnej sezóne mali domáci veľkú šancu zvíťaziť, čo sa im nakoniec aj podarilo. -han-

Ploštín – V. Poruba 1:2 (0:0)
Góly: Balco (11 m) – Stromko D. 2.