Zmena trénera pomohla

D. Kubín – L. Mikuláš 0:1 (0:1)
Gól: 44. Laco.
L. Mikuláš: Kubáň – M. Kandera, Laco, T. Kandera, Kováč, Pitoňák, Bezák, Ballúch, Juriga, Kašpar (90. Mudrík), Blaščík (90. Kokavec).
Očakávaný nápor domáceho mužstva v úvode neprišiel. Hostia hrali od začiatku otvorený, útočný futbal. Hráči L. Mikuláša mali aj prvú veľkú šancu, ale Kašpar neskóroval. Celý prvý polčas predvádzali obe mužstvá pekný futbal. Nechýbalo v ňom nasadenie, bojovnosť a o pekné akcie nebola núdza na oboch stranách. Hostia mali viac z hry a vytvorili si aj viac šancí, ale nedokázali skórovať. Prišla však 44. min. Kašpar kopol rohový kop a Laco hlavou vsietil prvý a ako sa neskôr ukázalo aj jediný gól zápasu. Druhý polčas začali opäť Liptáci lepšie a mali aj šance. Avšak Kašpar, Bezák, Juriga, Blaščík i Ballúch nevedeli využiť svoje šance. Domáci v snahe vyrovnať pritlačili Liptákov na ich polovicu, ale skóre sa už nemenilo. Hostia po debakli v Rakytovciach a zmenách v kádri získali veľmi dôležité tri body. -ľs-

V susedskom liptovskom derby zdolala Dúbrava vysoko Sv. Kríž

Belá/Dulice – Palúdzka 0:1 (0:1)
Góly: 45. Trnovský.
Palúdzka: Károlyi – Psotný, Nízky, Medvecký, Guráň, Kokavec, Dermek (60. Moravčík), Paulýni, Lúčan (46. Čefo), Devečka (90. Kmošena), Trnovský.
Od úvodu si domáci vytvorili územnú prevahu. Hostia pozorne bránili a domáci sa ťažko dostávali do streleckých príležitostí. Prvú gólovú šancu mali domáci až v 28. min, ale Károlyi prudkú strelu vyrazil a potom aj chytil dorážku domáceho hráča. Hostia mali príležitosť v 42. min, keď unikol Kokavec, ale jeho center Trnovský prestrelil. V 45. min vyšiel hosťom brejk, keď po spolupráci Devečku s Trnovským druhý menovaný s prehľadom otvoril skóre. V druhom polčase sa obraz hry nezmenil. Domáci „búšili“ do obranného valu hostí, ale skórovať sa im nepodarilo. Naopak, keby hosťujúci Devečka prejavil dvakrát viac odvahy a dôrazu, mohli hostia vyhrávať rozdielom triedy. V závere domáci tlak vystupňovali, ale hostia pozorne bránili a nepustili ich do pokutového územia. Avšak najlepší hráč na ihrisku – brankár Károlyi už neinkasoval.
Roman Vavrovič, tréner Palúdzky: „Musím chlapcov pochváliť za statočný výkon, hlavne v defenzívnej činnosti. Avšak také príležitosti, aké sme mali v závere zápasu musíme premieňať, aby sme sa nestrachovali o výsledok až do 95. min.“
-pk-

L. Štiavnica – L. Hrádok 3:1 (1:0)
Góly: Juráš 2, Klimčík.
L. Štiavnica: Šulc – Šefranko, Karlík, Mikulka, Klimčík, Čačo, Mihaľov (Murín), Morava (Šida), Juráš, Koreň (Ondrejka), Jarota.
L. Hrádok: Drgoň – M. Holbus, Pačan, Gálet, Budvesel, R. Holbus, Kopernický, Cibuľa, Ilavský, Frigmanský, Bartek.
V zápase priemernej úrovne zúročili domáci svoju prevahu a po pekných akciách strelili tri góly. Hostia znížili len v závere zápasu z pokutového kopu. Najlepší hráč na ihrisku bol strelec dvoch gólov Juráš. -kme-

Dúbrava – Sv. Kríž 4:0 (1:0)
Góly: Kinik 2, Beňo, Durný.
Dúbrava: Oravec (Mráz) – Urbanovič, Maťko, Kinik, Gejdoš, Pribylinec (Peterec), Beňo, Frič, Ondruš (Kačmarík), Mrva, Durný.
Susedké derby sa nieslo v réžii domácich, ale strelecky sa presadili až v 38. min, keď skóre otvoril Beňo. Druhý polčas začali domáci excelentne a v 50. min zvyšoval Durný. O sedem minút zvýšil po peknom centri Kinik. V 65. min po rohu Peterca zvyšoval hlavou opäť Kinik a uzavrel na konečných 4:0. Ďalšie šance domáci nevyužili atak hostia odišli ešte s prijateľnou prehrou. Domáci hostí nepustili do žiadnych šancí a tak ich konto zostalo čisté.
Daniel Dančo, tréner Dúbravy: „Konečne sme pretrhli streleckú smolu. Pri väčšom šťastí sme mohli zvíťaziť aj vyšším rozdielom.“
Jozef Túry, tréner Sv. Kríža: „Za predvedený výkon sme si nezaslúžili lepší výsledok.“ -im-

Veličná – Z. Poruba 6:1 (2:1)
Gól: Húska.
Z. Poruba: Puttera – Kuchárik, Debnár, Vretenár, Kmeť, Beťko (73. Kustra), Kováčik, Koreň, Húska, Bocko (46. Hrbek), Hladký.
V prvom polčase bola hra vyrovnaná. Domáci sa ujali vedenia po chybe obrany. Hostia kontrovali Húskom. Do polčasu išli domáci do vedenia gólom z pokutového kopu. Začiatok druhého polčasu vyšiel domácim a v 51. min zvyšovali na 3:1. Hostia sa snažili, ale svoje dve šance na strelenie gólu nepremenili. naopak, domáci trestali každú chybu hostí a dali po sebe dva góly na 5:1.
Hostia si nevypracovali už žiadnu šancu na strelenie gólu. V závere ešte v pohode hrajúca Veličná zvýšila na 6:1. -jm-

Prvá remíza v sezóne

Lisková – Martin 2:2 (2:1)
Góly: 38., 44. Švárny.
Lisková: Kuriš – J. Tomčík (84. Surový), Švárny, Malenka, Huntoš (76. Ľ. Tomčík), Lukáč, Smolek, Karlík, Hyravý, Sanny (58. Mrva), Baran.
Mužstvá z dna tabuľky produkovali v prvom polčase opatrný futbal. Do gólovej šance sa dostal až v 19. min Baran, ale vyložené šancu nepremenil. V 38. min po Sannyho centri dostal hlavičkou do vedenia domácich Švárny.
V 42. min hostia vyrovnali. V závere polčasu ideálne uvoľnil v 16-tke súpera Hyravý Švárneho a ten zvýšil na 2:1. V 56. min hostia vyrovnali na 2:2. Výsledok sa už nezmenil do konca zápasu, aj keď hostia boli bližšie k víťazstvu. Domácich zachránil od prehry iba brankár Kuriš. -nem-

Smrečany-Žiar deklasovali Lúčky 6:0

Najvyššia oblastná súťaž vo futbale pokračovala stretnutiami 9. kola. Darilo sa domácim, keď iba v jednom stretnutí prepustili body hosťom a jedno stretnutie sa skončilo nerozhodne. Doma prehrali Vlachy s lídrom súťaže Ludrovou. Domáce prostredie naplno nevyužila V. Dubová, keď s Beňadikovou iba remizovala. V ostatných stretnutiach Smrečany-Žiar vysoko porazili Lúčky, ktoré ostávajú na predposlednom mieste pred Stankovanmi, ktoré v susedskom derby prehrali rozdielom triedy vo Švošove. V súboji o druhé miesto v tabuľke Sliače najtesnejším rozdielom porazili Likavku a tesne doma vyhrala aj L. Lúžna nad Kvačanmi. V súboji mužstiev, ktoré hrali v minulom roku V. ligu bol úspešnejší Jamník, keď doma porazil Černovú.
V ďalšom kole sa 10. 10. o 14.30 h stretnú: Kvačany – Beňadiková, Černová – V. Dubová, Lúčky – Jamník, Ludrová – Smrečany-Žiar, Likavka – Vlachy, Stankovany – L. Sliače, L. Lúžna – Švošov.

L. Lúžna – Kvačany 1:0 (0:0)
Gól: 70. J. Veselovský.
L. Lúžna: P. Veselovský, Targoš, P. Mydliar, Dutka, J. Mydliar, T. Veselovský (Halama), Tišťan (M. Mydliar), J. Veselovský, Beláček, Pažítka (Koštiaľ), Glemba.
Kvačany: Kojš – Štefaniak, Chovan, Kudzbel, Maslo, Halahija (Kmeť), Sásik, Ručkay, Kruták, Ďuroň, Florek.
Zápas sa hral vo svižnom tempe zásluhou oboch mužstiev. Domáci zaslúžene zvíťazili gólom Veselovského. -šk-

Švošov - Stankovany 4:0 (3:0)
Góly: 15., 38. M. Pukaj, 23. Babec, 54. Ľ. Pukaj.
Švošov: Mich. Pukaj - M. Roštek, Babala (56. Kútnik), Babec, Hadváb (68. Matula), Drdák, Grznár (46. Dančo), Ľ. Pukaj, Mir. Pukaj, Široň, B. Roštek.
Stankovany: Laurinec - P. Straka, Junas, Straka, Gašper, Demikát, Prídavok, Pečko (62. Urban), Timčo (53. Poljak), Fúra, Bražina.
V susedskom derby vyšiel úvod zápasu domácim. Už v 15. min otvoril skóre po krížnej prihrávke Drdáka do prázdnej brány Mir. Pukaj. Ďalší gól pridal Babec z 30 m , ktorý prekvapil brankára hostí a zvýšil skóre na 2:0. Domáci hráči naďalej potvrdzovali svoju prevahu, čo využil Mir. Pukaj a upravil stav stretnutia. Po zmene strán prevaha domáceho mužstva oslabla a hostia sa začali čoraz častejšie dostávať do nebezpečných situácií. No po góle Ľ. Pukaja v 54. min, ktorým spečatil konečný stav stretnutia, sa hostia márne snažili o zvrat zápasu. -pu-

L. Sliače – Likavka 1:0 (1:0)
Gól: 21. J. Gejdoš.
L. Sliače: Klačan – B. Klečík (78. Polóni), Čurilla, Sliacky, M. Kelčík, Lako, Ondrejka, M. Mrva (68. J. Mrva), Šveda, Lakatoš (58. D. Kelčík), Gejdoš.
Likavka: Bažík – Sýkora, Bielesch, J. Timko, Ondovčák, D. Žitník (80. Brtko), Chorváth, Haluška, Apolenár, Konfál, Ľ. Žitník (65. Bartoš).
Domáci nastúpili bez dvoch stabilných hráčov Oprchala a Sršňa. Na ich hre to bolo cítiť. Po úvodnom nápore domácich a zaváhaní obrany hostí strelil víťazný gól v 21. min Gejdoš. Od tejto chvíle domáci a ani hostia svoje šance nevyužili. U hostí to už bolo z protiútoku v 22. min, keď Chovan vystrelil, ale domáci brankár stál na mieste. Ďalšiu strelu, ktorá skončila na konštrukcii bránky, vyslal P. Konfál v 43. min. Domáci mali šancu v úvode druhého polčasu, ale Gejdoš bol nepresný. V 70. min mohli hostia vyrovnať, ale domáci brankár výborne zasiahol. V závere sa hostia snažili skórovať domáci výsledok poistiť. Útoky sa teda striedali na oboch stranách. Skóre sa už nemenilo. U domácich vynikol brankár Klačan, ktorý chytil niekoľko čistých šancí a v hosťujúcom mužstve hrajúceho trénera Apolenára. -ps-

Vlachy – Ludrová 3:6 (1:5)
Góly: 11. Rybársky, 53., 63. (11 m) Madliak – 2. Pšeno, 23. Hazucha, 27. Milan, 31. 37., 61. Haspra.
Vlachy: Zigo – Nemec, Haviar, Hric, Švec, Paulíny, Rybársky, Záhradník, Ferleťák (46. Klubica), Madliak, Matejovie (70. Polda).
Ludrová: Kmeť – Hatala, Kučera, Ovad, Kajan, Meško (85. Rázga), Milan (80. Novák), Apolenár, Hazucha, Pšeno, Haspra (88. Banáš).
Hostia ako favorit stretnutia predviedli, prečo sú na čele tabuľky. Aj keď domáci inkasovali poltucet, výkonom nesklamali. Naopak, v určitých fázach stretnutia boli favoritovi viac než vyrovnaným súperom. Hostia však už v prvom polčase po rýchlych útokoch, v ktorých sa výborne orientovali ich útočníci, rozhodli o zápase. Po vedúcom góle už v 2. min sa domáci nasťahovali na polovicu hostí čoho výsledkom bolo vyrovnanie v 11. min Rybárskym. Od tohto momentu bol zápas vyrovnaný, ale domáca obrana nedokázala zastaviť hosťujúcich útočníkov. V druhom polčase sa zápas iba dohrával. -vt-

Smrečany-Žiar – Lúčky 6:0 ( 5:0)
Góly: Oško 2, Šimun 2, M. Mlynarčík, Mikšovský.
Smrečany-Žiar: Mikšovský (74. Moravčík) - Válek, Janíček (64. Broska), Helebrandt, Matejka, M. Mrnčo, Šimun, M. Mlynarčík, Gall (67. Pe. Labaška), Labaška, Oško.
Lúčky: Česák - Ťapko, Vrzguľa, Bobček, Pecho, Čellár, Krakovský, Hrbček, Milan (Pe. Zachar), Volf ( 80. Salva), Pa. Zachar.
Zápas začali lepšie a aktívnejšie domáci futbalisti. O streľbu sa pokúšali Mrnčo, Válek, Šimun aj Labaška, ale Česáka sa im prekonať nepodarilo. Úvodný gól padol v 12. min keď prudkú strelu Váleka tečoval Šimun. V 19. min sa do šance dostal hosťujúci Krakovský, ale zakončoval vedľa Mikšovského brány. O minútu neskôr hostia nastrelili brvno. Odrazenú loptu získal domáci brankár a jeho výkop preletel celým ihriskom a skončil až v súperovej bráne 2:0. Zo spolupráce Oška s Labaškom vyťažil Mlynarčík a hlavou pridal tretí gól domácich. V 30. min Krakovský odcentroval loptu pred bránu, no Zachar na jeho center nedotiahol. Domáci odpovedali gólom Oška na 4:0. Skóre prvého polčasu uzavrel po samostatnom úniku Šimun. Druhý polčas začali domáci vlažne a v 55. min z prázdnej domácej brány vykopával Válek. Z protiútoku sa do šance dostali aj domáci, ale ich tri strelecké pokusy zlikvidoval Česák. V 68. min domácemu Helebrandtovi zneškodnil Česák pokutový kop. Skóre zápasu uzavrel krásnou strelou z voleja do ľavého horného rohu Česákovej brány Oško 6:0. -jt-

Jamník – Černová 2:0 (1:0)
Góly: 19. Handr, 90. P. Beňo.
Jamník: Krajčuška – Lauko, Bistiak, Števček, Porubän, P. Beňo, J. Beňo, Cibuľa, Hanis, Kumančík, Paukovček, Handr (70. Hollý).
Černová: Janči – Kovalčík, Chovanec, Muller, Brtko, Krivoš, Slovák, Chebeň, Bobek, Cibuľka (51. Papúch).
Hostia mali prvé dve šance, ale domáci sa rýchlo spamätali a prevzali iniciatívu. Zatlačili súpera na jeho polovicu, ale zahodili aj najvyloženejšie šance. Úľava v domácom mužstve prišla v 19. min, keď Handrk z uhla otvorili skóre. Do konca polčasu mohli ešte skórovať domáci Handr, Kumančík i P. Beňo, ale skóre sa už nemenilo. Hostia kontrovali len ojedinele, ale o to nebezpečnejšie. Nebezpeční boli najmä Cibuľka a Bobek. Druhý polčas bol podobný prvému. V závere sa domáci zamerali na obranu a zákonite prišiel trest. Po jednom „závare“ hostí pred domácou bránou zahral obranca rukou. Z nariadeného pokutového kopu trafil vška Kovalčík iba spojnicu brány domácich. Domáci podali bojovný výkon, ale v mužstve vynikal najmä P. Beňo, ktorý stanovil v závere i výsledok. Hostia zanechali v Jamníku dobrý dojem. -pdz-

V. Dubová – Beňadiková 2:2 (1:0)
Góly: 27., 53. V. Jantek – 84. Martin Zlejší, 87. S. Račko.
V. Dubová: Maslo – Vacek, Holubčík, Krška, Brnoliak, M. Jantek, Gruchalák, Havčo (80. Kruppa), Dittrych, V. Jantek, Tulinský.
Beňadiková: Perašín – Zemko, Pavlovič, Miloš Račko, Marek Račko, Kello, S. Račko, Kozub, P. Zlejší, Konfál, M. Zlejší.
Diváci videli dobré a bojovné stretnutie. Domácim patrila hra v poli a hostia sa spoliehali na protiútoky.
V 10. 24. a 43. min sa vyznamenal domáci brankár, keď zneškodnil samostatné nájazdy Konfála. V 24. min domáci Tulinský trafil po priamom kope brvno. Domáci sa ujali vedenia, keď z pravej strany zacentroval M. Jantek a
V. Jantek nedal brankárovi žiadnu šancu. V druhom polčase domáci zvýšili na 2:0 a všetko naznačovalo ich hladké víťazstvo. Avšak šťastnejší hostia sa postarali v závere o deľbu bodov. Za povšimnutie stojí nepremenená šanca Krška a čistú šancu mal aj Havčo. -ker-

Doma stratili body iba Hubová a Bobrovec

V II. triede bolo na programe tiež 9. kolo. Domáce mužstvá len v dvoch prípadoch naplno nebodovali, keď v Hubovej a v Bobrovci sa zrodili nerozhodné výsledky. Vedúce Iľanovo iba tesne porazilo B. Potok a L. Teplá vysoko porazila L. Ján. Na čele sa tak nič nezmenilo. Podskočila Ľubeľa, ktorá deklasovala L. Revúce a dôležité body získala aj Podtureň po víťazstve nad Východnou. Posledný ostáva B. Potok.
V ďalšom kole sa 10. 10. o 14.30 h stretnú: L. Revúce – Vavrišovo, Pribylina – Bobrovec, L. Ján – Hubová, Východná – L. Teplá, P. Ľupča – Podtureň, B. Potok – Demänová, Ľubeľa – Iľanovo.

Ľubeľa – L. Revúce 5:0 (2:0)
Góly: Martin Kúkol 2, Michal Kúkol, Feketík, Slačka.
Domáci podali v zápase dobrý výkon. Ten potvrdili aj strelením piatich gólov, ktoré padli po pekných akciách. -aš-

Iľanovo – B. Potok 3:2 (3:1)
V priemernom stretnutí sa ujali hostia vedenia v 15. min. Domáci však o šesť minút vyrovnali a polčasový výsledok upravili na konečných 3:1. Druhá polovica stretnutia bola vyrovnaná, ale gól už vsietili iba hostia, ktorí znížili na 3:2. -jb-

Demänová – P. Ľupča 4:3 (4:2)
Góly: Korček 2, Perončík, Matejka – Lisý, Krížovský, Smitek.
Domáci sa od úvodu snažili o útočný futbal a od 11. min viedli 1:0. Hostia pridali na dôraze a o sedem minút vyrovnali po chybe v obrane domácich. V 26. min sa ujali aj vedenia. Gólostroj pokračoval, ale na domácej strane a dvoma gólmi strhli vedenie na svoju stranu. V druhom polčase sa hra pohybovala v strede ihriska a hostia už iba znížili stav zápasu v závere stretnutia. -tol-

Podtureň – Východná 3:1 (1:0)
Góly: L. Vozárik, Z. Mlynarčík, M. Vozárik – Zubaj.
Domáci v nekompletnej zostave podali bojovný výkon. Z množstva šancí dali tri góly a zaslúžene vyhrali. -mly-

L. Teplá – L. Ján 5:0 (1:0)
Góly: T. Šiška 2, R. Šiška, Baran, Hrbček.
Domáci zahodili v zápase veľa šancí a hostia môžu byť radi, že odišli s takým „prijateľným“ výsledkom. -šim-

Hubová – Pribylina 3:3 (1:2)
Góly: M. Holík, V. Holík, J. Kútnik.
Hostia boli v prvom polčase lepším mužstvom. Domáci sa ujali vedenia už v 5. min, ale hostia dvoma gólmi otočili polčasový výsledok. V druhom polčase mali obe mužstvá množstvo šancí a remíza je zaslúžená. (Pozn.: V zápise od rozhodcu nebolo možné „rozlúštiť“ mená, ani čísla autorov gólov hostí a preto ich neuvádzame.) -ľch-

Bobrovec – Vavrišovo 2:2 (1:2)
Góly: Vraňák 2 – Kuna 2.
Vo vyrovnanom a kvalitnom zápase sa zrodila zaslúžená remíza. -ku-

Galovany bez jediného bodu po jesennej časti

V III. A triede sa hralo posledné jesenné kolo. Lídrom ostáva L. Štiavnička, ktorá porazila v šlágri kola Ivachnovú. Druhé miesto tak patrí Prosieku, ktorý deklasoval Lazisko na jeho pôde. Doma prehrali aj Komjatná a Gôtovany. Na treťom mieste bude tak zimovať Hrboltová a bez bodu na konci tabuľky ostávajú Galovany, ktoré nestačili na L. Osadu a na ich ihrisku prehrali najtesnejším rozdielom.

L. Osada – Galovany 1:0 (1:0)
Gól: Málik.
Domáci mali počas zápasu jednoznačnú prevahu, ktorú dokázali využiť len na strelenie jediného gólu. Ich víťazstvo je úplne zaslúžené, pretože mohli zvíťaziť i oveľa vyšším rozdielom. -hal-

Komjatná – Kalameny 2:4 (1:0)
Góly: Gallo 2 – Uram 2, Nemček, Matúš.
Domáci prehrali vinou podcenenia súpera v druhom polčase dobre rozbehnutý zápas. Hostia nastúpili na stretnutie vo veľmi oklieštenej zostave. -ber-

L. Štiavnička – Ivachnová 1:0 (0:0)
V prvom polčase hostia nevyužili dve čisté príležitosti na strelenie gólu. Aj po prestávke mali šance, ktoré nevyužili. Domáci jediným gólom strelenom po rohovom kope rozhodli o svojom najtesnejšom víťazstve. -čin-

Lazisko – Prosiek 0:4 (0:2)
Góly: Trnovský P. 2, Nušták, Pagáč J.
Hostia z množstva vypracovaných šancí využili štyri na strelenie gólu a zaslúžene zvíťazili. -kel-

Tesné víťazstvo Dovalova

V III. B triede sa hralo 9. kolo. V šlágri kola prehrala doma vedúca L. Ondrašová s Dovalovom, ale ostáva na prvom mieste s náskokom dvoch bodov pred týmto súperom. V tomto kole doma vyhrali len Hybe s V. Porubou a L. Trnovec prekvapujúco len remizoval s Ploštínom. Jakubovany vysoko prehrali s L. Kokavou a L. Ondrej najtesnejším rozdielom s P. Lehotou.
V ďalšom kole sa 10. 10. o 14.30 h stretnú: Dovalovo – Uh. Ves, Ploštín – L. Ondrašová, V. Poruba – L. Trnovec, L. Kokava – Hybe, L. Ondrej – Jakubovany.

L. Ondrej – P. Lehota 1:2 (1:1)
Góly: Baran – Urban, Salo.
V zápase priemernej úrovne zvíťazili šťastnejší hostia. -uli-

Jakubovany – L. Kokava 2:5 (0:2)
Góly: Dermek, Kuchárik Ján (11 m) – Porubän Ľubomír 4, Nikolaj.
Úvod stretnutia bol vyrovnaný, no postupne preberali iniciatívu hostia. Tí v prvom polčase strelili dva šťastné góly, ku ktorým v priebehu druhého polčasu pridali zaslúžene ďalšie tri. Pred koncom stretnutia sa hra vyrovnala, čo využili domáci na strelenie dvoch gólov, ktorými však už len skorigovali výsledok. -jan-

Hybe – V. Poruba 3:1 (1:0)
Góly: Bachar 2, Kolesár – Žuffa.
V Hybiach sa hral vyrovnaný zápas. Domáci po prvom polčase odchádzali do šatní s jednogólovým náskokom. V druhom polčase domáci prečíslili svojho súpera a dvomi gólmi rozhodli o svojom zaslúženom víťazstve. -vš-

L. Trnovec – Ploštín 0:0
V priemernom stretnutí sa zrodila zaslúžená remíza. -hán-

L. Ondrašová – Dovalovo 1:2 (1:1)
Góly: Antalovič – Šintaj M., Bede.
V obojstranne rýchlom stretnutí domáci zatlačili hostí na ich polovicu. Vypracované gólové príležitosti však nedokázali využiť. Naopak, dostali gól, no do polčasu sa im podarilo vyrovnať. Od 65. minúty hrali hostia v oslabení, čo ich ešte viac vyburcovalo a strelili víťazný gól. Domácim sa do konca stretnutia už nepodarilo vyrovnať. -han-