Sobota, 3. december, 2022 | Meniny má Oldrich

Stolný tenis

Ľubeľa B o bod pred trojicou prenasledovateľov

V jedenástom kole V. stolnotenisovej ligy sa súboj dvoch vedúcich mužstiev skončil nakoniec remízou a tak mužstvo Ondrašovej predĺžilo šnúru stretnutí bez porážky na 42 v rade, keď naposledy prehrali 18. januára 2003 v Liptovskom Petre. Skončila sa však obdivuhodná šnúra bez porážky pre ich najlepšieho hráča I. Zúbeka, ktorému sa už nepodarí absolvovať tretí súťažný ročník bez prehry, keď ho až v tretej sezóne dokázal zdolať Š. Rojček. V existenčnom stretnutí mužstiev z konca tabuľky zdolal Váhostav rezervu Bobrovca a tak pred odvetnou časťou súťaže je Bobrovec B jasným kandidátom na zostup.
V 12. kole 15. januára sa stretnú: Ľubeľa C - Ľubeľa B, L. Ondrašová – Bobrovec B, Váhostav L. Hrádok – Z. Poruba A, L. Porúbka A – Smrečany-Žiar, SOU L. Mikuláš – Iľanovo A, N. Boca A – Jamník B.

Jamník B – Ľubeľa C 9:9
Favorizovaní domáci nečakane stratili bod s mladým mužstvom súpera, v drese ktorého sa výkonom v stretnutí blysol D. Hrnčiar, ktorému dobre sekundoval M. Hrnčiar. Body – domáci: Vondra 3, Berník 2,5, Pavkovček 2, Kovács 0/2 (striedal Vyšňan 1/1), Lazar 0,5 (hral len štvorhru), hostia: D. Hrnčiar 4,5, M. Hrnčiar 3,5, Kochláň 1, Obrcian 0/2 (striedal Guoth 0/2).

N. Boca A – Iľanovo A 6:12
Stretnutie bolo vyrovnanejšie ako ukazuje výsledok. Domáci prehrali na sety 33:42 a z desiatich päťsetových zápasov vyhrali hostia sedem, čo rozhodlo o ich víťazstve. Podľa predvedenej hry je výška skóre pre domácich krutá. Body domáci: Mäsiar 2,5, Ozábal 2, Láni 1, I. Tréger 0,5, hostia: Gejdoš a Stankoviansky po 3,5, Šuna 3, Žiaran 2.

SOU L. Mikuláš A – Smrečany-Žiar 8:10
Domáci zaskočili favorizované mužstvo hostí. Vo vyrovnanom stretnutí viedli ešte 6:5 a hostia s vypätím všetkých síl a najmä vďaka výbornej hre Dzurošku, ktorý prehral v zápase len jeden set a aj skutočnosti, že v mužstve domácich nenastúpila ich „jednotka“ Vrábel, dosiahli nakoniec najtesnejšie víťazstvo. Body - domáci: Janovčík a J. Kalinay po 3, Zvolenský 1,5, Bubelíny 0, Krajči 0,5 (hral len štvorhru), hostia: Dzuroška 4,5, Križian 2,5, Laučík 2, Dzúrik 1.

L. Porúbka A – Z. Poruba A 8:10
Hostia, v drese ktorých po dlhšej prestávke nastúpil Kostend, potvrdili fakt, že ani stopercentná úspešnosť jedného hráča nestačí mužstvu na víťazstvo proti vyrovnanejšiemu hráčskemu kolektívu a tak v dobrom stretnutí nakoniec dokázali zvíťaziť najtesnejším rozdielom. Body domáci: M. Beňo 4,5, Šikulaj 2,5, J. Beňo 1, Ondík 0, hostia: Betcher 3,5, Kostend 3, Lehotský 2,5, Tomčík 1.

Váhostav – Bobrovec B 11:7
Domáci sa na dôležité stretnutie dobre pripravili po nerozhodných štvorhrách sa ujali vedenia 4:1 a potom už dokázali tento náskok udržať až do konca stretnutia. Zaslúžene zvíťazili a urobili týmto víťazstvom rozhodujúci krok k svojej záchrane v súťaži. Body - domáci: Pasečiak 4,5, Bether 4, Bella 2,5, Choma 0/2 (striedal Cupra 0/2), hostia: A. Lisý 2,5, R. Kusý 2, A. Kusý a Rak po 1, M. Kusý 0,5 (hral len štvorhru).

L. Ondrašová – Ľubeľa B 9:9
Priama konfrontácia kandidátov na víťazstvo v súťaži sa nakoniec skončilo nerozhodne, napriek enormnej snahe oboch mužstiev dosiahnuť víťazstvo, ktoré by obom priblížilo ich tohtoročný cieľ – postup do vyššej súťaže. Body - domáci: Zúbek 3,5, M. Ráchel 2,5, M. Hán 2, J. Ráchel 1, hostia: Rojček 4,5, Oravec 2, Švec 1,5, Zubaj 1. -kn-

Dvojica na čele získava náskok

V jedenástom kole VI. ligy víťazstvom nad mužstvom Squashu vymazalo mužstvo Ľubele D poslednú nulu na konte víťazstiev v tabuľke a bodovo dostihlo svojho súpera. Svoje postupové ambície pravdepodobne prehrou v Iľanove ukončilo mužstvo P. Ľupča A. Stále zaujímavý je boj o umiestnenie v prvej osmičke, keď na tri voľné miesta je ešte stále sedem kandidátov. Šlágrom budúceho kola bude stretnutie dvoch vedúcich mužstiev, ktoré si zmerajú sily na stoloch Dúbravy.
V 12. kole 15. januára sa stretnú: L. Ján B – P. Ľupča B, Dúbrava – Hybe B, L. Porúbka B – Z. Poruba B, Squash L. Mikuláš – SOU L. Mikuláš B, P. Ľupča A – Ľubeľa D, N. Boca B – Iľanovo B, L. Peter – Iľanovo C, Hybe C – voľno.

Iľanovo C – N. Boca B 11:7
Domáci sa na stretnutie dobre pripravili a po vyrovnaných štvorhrách získavali v stretnutí postupne náskok. Ten zaslúžene dotiahli do víťazného konca vďaka vyrovnanejšiemu mužstvu a stopercentnému bodového zásahu D. Kuba. Body - domáci: D. Kubo 4,5, V. Šlauka 2,5/1 (striedal Pápay 0/1), Ostrovský a Ľ. Šlauka po 2, hostia: Šak 3, Švanda 2, L. Tréger 1,5, Madej 0,5/2 (striedal Risík 0/2).

Iľanovo B – P. Ľupča A 10:8
Domácim vyšiel úvod stretnutia, keď po vyhraných štvorhrách viedli už 7:2, hostia znížili na 7:6 a tak o svoje najtesnejšie víťazstvo museli domáci bojovať do konca. O ich víťazstve tak rozhodli vyhrané štvorhy a skutočnosť, že všetci domáci hráči zdolali hosťujúceho Bellu. Body domáci: Motrinec a Wosiňski po 3,5, Droppa 1,5, Havel 1, Martiak 0,5 (hral len štvorhru), hostia: Noge 4, V. Hán a Sokol po 2, Bella 0.

Ľubeľa D – Squash L. Mikuláš 11:7
Domácim sa podarilo dosiahnuť prvé víťazstvo v tomto súťažnom ročníku vďaka dobrému vstupu do zápasu, keď vyhrali obe štvorhry a vyrovnanému výkonu trojice svojich hráčov Gejdoša, Urbana a Vrbenského. Body - domáci: Gejdoš, D. Urban a Vrbenský po 3,5, V. Oško 0,5, hostia: Petra Betherová 3, Gross 2, Majerník ml. 1, Majerník st. 0/2 (striedala Pavla Betherová 1/1).

SOU L. Mikuláš B – L. Porúbka B 7:11
Domáci nemali svoj deň a nezvládli úlohu favorita vo vyrovnanom stretnutí, keď nezvládli jeho záver. Zo stavu 6:6 sa dostali hostia do vedenia 7:9 a dôležitý desiaty víťazný bod získal v piatom sete hosťujúci Voštiar nad domácim Vlhom, keď ho vyhral 14:16. Body - domáci: Krajči a Zvolenský po 2, Mičuda 1,5, Vlha 1, K. Kalinay 0,5 (hral len štvorhru), hostia: Voštiar 4,5, Ondík 3,5, J. Beňo 3, Capko 0/3 (striedal Linský 0/1).

Z. Poruba B – Dúbrava 6:12
V dobrom stretnutí obe družstvá potvrdili svoje kvality a o víťazstve hostí rozhodol väčší dôraz ich hráčov v koncovkách setov, keď z dvadsaťpäť setov, ktoré sa skončili najtesnejším dvojbodovým rozdielom, dokázali vyhrať osemnásť, ale najmä výborný výkon Slačku v dvojhrách. Body - domáci: Tomčík 3, Čupka 2, Ronec 0,5, Brtáň 0/2 (striedal Kamien 0,5/2), hostia: Slačka 4, Javorek 3,5, Nemec 2, Štrba 0/2 (striedal Švec 2,5/0).

Hybe B – L. Ján B 13:5
Vedúce družstvo sa na mužstvo hostí dobre pripravilo, po vyrovnaných štvorhrách sa prejavila herná kvalita domácich hráčov a zaslúžene zvíťazili nad snaživým mužstvom hostí. Body - domáci: J. Farbák 4, B. Jakubovič 3,5, Vrlík 3, Marušiak st. 2/0 (striedal Janovčík st. 0,5/2), hostia: Sabovčík 2,5, Fillo 1,5, Čurný st. 1, Čurný ml. 0.

P. Ľupča B – Hybe C 15:3
Domáci, ktorí sa ešte nevzdali nádeje skončiť v prvej osmičke sa na zápas so susedom v tabuľke dobre pripravili, boli jasne lepším mužstvom a nakoniec zvíťazili až nečakane vysokým rozdielom aj vďaka tomu, že hráči hostí zaostali za výkonmi z posledných kôl. Body - domáci: M. Procházka a Sokol po 4,5, Adamčiak 2,5, I. Procházka 2,5/1 (striedal Benčo 1/0), hostia: Skaloš 2, J. Farbák 1, Mičev 0, Rajniak 0/2 (striedal Harman 0/2). -kn-

Lisková – ŠKST Ružomberok E 8:10

Oblastné stolnotenisové súťaže pokračovali po trojtýždňovej prestávke stretnutiami 11. kola. V najvyššej súťaži Liptova sa nečakala prehra Liskovej s teraz už predposledným ŠKST E. Na zostupovú priečku klesol po očakávanom výsledku v Ľubeli nováčik z Ludrovej. Z ďalších zápasov zaujalo najmä tradičné mestské derby v Ružomberku, ktoré vyhralo domáce SCP B a súboj v Černovej, kde sa predstavili hráči z Hýb. Líder IV. ligy z Bobrovca stratil v prvej polovici súťaže jediný bod za remízu v 5. kole v L. Sliačoch. Každé z mužstiev na 3. – 5. mieste vo vzájomných zápasoch raz vyhralo a raz prehralo. V prospech Liskovej hovorí najpriaznivejšie skóre (24:12).
Program 12. kola, 15. 1.: ŠKST Rbk D – ŠKST Rbk E, Lisková – Bobrovec, Jamník – Hybe, Černová B – L. Sliače, Demänová – Ludrová, Ľubeľa – SCP Rbk B.

Ľubeľa – Ludrová 15:3
Súboj mužstiev z opačných koncov tabuľky mal očakávaný priebeh. Body – domáci: B. Kubík a B. Oravec po 4,5, Humený 3,5, Kandera 2,5, hostia: Slimák, Pasch a Večerek po 1, Bebjak 0/2 (striedal Močáry 0/2).

SCP Ružomberok B - ŠKST Ružomberok D 13:5
Súboj odvekých mestských rivalov začalo lepšie druhé mužstvo tabuľky. O všetkom rozhodla štvorbodová šnúra domácich, ktorú dosiahli od stavu 6:3. Najúspešnejším hráčom stretnutia bol Mir. Hulej, ktorý aj napriek ťažko zranenej ľavej ruke neprehral ani jednu dvojhru. Body – domáci: Mir. Hulej 4, B. Hatala a M. Švento po 3,5, Drapáč 2, hostia: Bystričan 2,5, Lenčová 2, Dittrych 0,5, F. Tužinský 0.

Demänová – L. Sliače 12:6
Domáci podali štandardný výkon a bez problémov zvíťazili. Body – domáci: Jurkovič, Boča a Mažári po 3,5, Košík 1,5, hostia: Zezula 4, Mrva a I. Littva po 1, Dvorský 0.

Černová B – Hybe 11:7
Dolnoliptáci nastúpili v optimálnej zostave, po dvoch tretinách zápasu ale prehrávali 5:6. Nasledujúcou 6-bodovou sériou však súboj rozhodli vo svoj prospech. Za domácich prvýkrát v sezóne nastúpil J. Horský. Z hostí hral veľmi dobre J. Moravčík. Body – domáci: M. Kmeť 3,5, Holdoš 3, Horský a Frolo po 2, Ondruška 0,5 (hral len štvorhru), hostia: Moravčík 4, J. Janovčík ml. 1, Jakubovič ml. 1,5, Jakubovič st. 0,5.

Jamník – Bobrovec 6:12
Hráči minuloročného víťaza IV. ligy potvrdili úlohu favorita. Mužom zápasu bol J. Grajko. Body – domáci: Slivka 3, Vyšňan, Fajmon a Veselovský po 1, M. Haluška st. 0 (hral len štvorhru), hostia: Grajko 4,5, Rusina 3,5, Rob. Kusý 2,5, Ambrózy 1,5.

Lisková – ŠKST Ružomberok E 8:10
Pod prekvapujúcu prehru domácich sa podpísalo viacero okolností. Stabilne hrávajúci E. Šeffer nenastúpil vôbec a J. Demko vystriedal hráča rezervy J. Nemčeka po prvej sérii dvojhier, keď bolo 2:4. Do 10. kola posledné mužstvo súťaže upravilo zo 4:5 na 4:8. Ďalšie tri body získali domáci, ale súboje Demko – Cheben a Janík - Rom patrili húževnatým hosťom. Body – domáci: Karlík a Lauko po 3, Janík 1, Nemček 0/1 (striedal J. Demko 1/2), hostia: Budvesel a A. Cheben po 3,5, F. Rom a Hajas po 1,5. -jš-

V tabuľke nenastali žiadne zmeny

V 11. kole V. ligy stolného tenisu boli úspešnejší hostia, ktorí sa tešili z víťazstiev na stoloch obidvoch ružomberských klubov a v Turíku. V zápase kola porazil vedúci Biely Potok piatu Likavku. Veľmi dobré bolo aj stretnutie Ludrová B – Bešeňová. Postavenie mužstiev v tabuľke sa nezmenilo. Čelo a záver súťaže sú veľmi vyrovnané. Predposledný Turík a posledná Bešeňová majú po 13 bodov a navlas rovnaké skóre. Prvý vzájomný zápas týchto mužstiev v Bešeňovej vyhral Turík 10:8.
V 12. kole sa 15. 1. stretnú: Ľubochňa – Turík, L. Sliače B – B. Potok, Likavka – Ludrová B, Bešeňová – SCP Rbk C, Lisková B – ŠKST Rbk F.

ŠKST Ružomberok F – Ľubochňa 7:11
Obhajcovia titulu získali v prvej polovici zápasu veľký náskok, ktorý domáci nezachytili. Na prijateľný výsledok znižovali až od stavu 2:10. Príjemne prekvapil M. Uličný, ktorý porazil nielen veterána Voj. Olosa, ale nečakane aj Chylu. Body – domáci: B. Kasanický a Uličný po 2, Čabák 1, M. Kasanický 2/0 (striedal Uhrovič 0/2), hostia: Okál 4,5, Chyla 3,5, Vl. Olos a Voj. Olos st. po 1,5.

Ludrová B – Bešeňová 11:7
Hostia bojujúci o záchranu mohli pri troche šťastia získať aspoň remízu. Vyhrali jednu štvorhru a ani v druhej neboli ďaleko od víťazstva. V predposlednej dvojhre prehral J. Grenčík s P. Milanom 2:3 a o víťazovi bolo rozhodnuté. Viac pokoja chýbalo aj M. Šlachtovi. V mužstve Bešeňovej nemohol navyše pre chorobu hrať D. Grenčík. Za domácich prvýkrát v sezóne nastúpil M. Kaman. Body – domáci: J. Cibulka a P. Milan po 3, Kaman a L. Milan po 2,5, hostia: I. Jacko 4,5, P. Baran 1,5, Šlachta 1, J. Grenčík 0.

SCP Ružomberok C – Lisková B 4:14
Prvých dvanásť zápasov vyhrali vysoko favorizovaní hostia. Domáci korigovali skóre až záverečnými tromi dvojhrami. Body – domáci: Paulo 2, Maga a V. Maslo st. po 1, V. Maslo ml. 0, hostia: Klačko 4,5, Tomčík 3,5, T. Demko 2,5, Karník 3,5/0 (striedal M. Šeffer 0/1).

Biely Potok – Likavka 11:7
Vo výbornom stretnutí viedli domáci už 7:3, hostia vzápätí znížili až na rozdiel bodu. Na 8:6 zvýšil A. Kendera, dôležitý deviaty bod získal F. Milan, keď porazil M. Kačníka. Na 9:7 ešte znížil B. Roško, v záverečných dueloch Kendera - Haluška a Jantoš – Bartánus boli úspešnejší domáci. Body – domáci: A. Kendera a Jantoš po 3,5, F. Milan 2,5, Droppa 1,5, hostia: M. Kačník 3, Roško a R. Haluška po 2, Bartánus 0.

Turík – L. Sliače B 6:12
O výhre hostí rozhodli väčšie skúsenosti a vyrovnanejší káder. Rastúcu výkonnosť potvrdil domáci V. Murín. Body – domáci: V. Murín a Božek po 2,5, Kačalka a Joz. Krakovský po 0,5, hostia: A. Hlavatý st. a I. Littva po 4, M. Antol a R. Jacko po 2. -jš-

Rezerva Bieleho Potoka tretia

Jedenáste kolo VI. ligy v stolnom tenise rozhodlo definitívne o tom, ktoré družstvá budú hrať po skončení základnej časti play off o 1.-4. resp. 5.-8. miesto. Komjatná B a SCP D stratili po vysokých prehrách na stoloch prvých dvoch tímov tabuľky aj teoretické šance hrať v lepšej spoločnosti. V najdôležitejšom súboji uplynulého víkendu porazil B. Potok B prvé mužstvo Komjatnej a posunul sa pred svojho konkurenta.
V ďalšom kole sa 15. 1. odohrajú zápasy: SCP Rbk E – B. Potok B, Komjatná A – Likavka B, SCP Rbk D – ŠKST Rbk G, Komjatná B – Ivachnová.

Ivachnová – SCP Ružomberok E 18:0
Aj druhé vzájomné stretnutie nováčikov vyhrali stolní tenisti Ivachnovej. Hráči z Ružomberka vtedy získali tri body, tentoraz vyšli naprázdno. Body – domáci: Mat. Krakovský, Baďo, Mil. Krakovský a Lukáč po 4,5, hostia: P. Hofman ml. 0, Vilga 0, Juríček 0, P. Hofman st. 0/2 (striedal Švidroň 0/2).

ŠKST Ružomberok G – Komjatná B 16:2
Opory hostí upravovali hrozivé skóre za stavu 8:0 a 9:1. Body – domáci: Š. Hatala a J. Kupčík ml. po 4,5, M. Tholt ml. 3,5, Húšťa 2,5/0 (striedala Oselčáková 1/1), hostia: V. Roštek a Z. Cibulka ml. po 1, Maťokár 0, Kohút 0.

Likavka B – SCP Ružomberok D 16:2
Po vyrovnaných štvorhrách boli v ďalšom priebehu jasne lepší Likavčania, ktorí vyhrali šesť zo siedmych 5-setových zápasov. Hostí príjemne prekvapila atmosféra stretnutia. Body – domáci: L. Lupták 4,5, Mil. Lupták po 4, Krpelan 3, Mir. Lupták 2,5/0 (striedal Durdík 2/0), hostia: P. Koštial 1, Mišura 0,5, Drengubiak 0, Mil. Hulej 0,5/2 (striedal Bartko 0/2).

Biely Potok B – Komjatná A 14:4
V priamom súboji o 3. miesto mali domáci raketový nástup a aj v ďalšom priebehu boli všestranne lepším tímom. Body – domáci: O. Veselovský a Droppa po 4,5, Kulošťák 0, Mišík 2,5/0 (striedal T. Kendera 2,5/0), hostia: V. Kováčik, Z. Cibulka st., M. Kováčik a P. Kubas po 1. -jš-

Najčítanejšie na My Liptov

Inzercia - Tlačové správy

 1. Polovicu dovolenky zaplatíme od pondelka za Vás
 2. V Danteho pekle sa našlo miesto pre každého
 3. Gizka Oňová: Pre mnohých som ideálna babka a lichotí mi to
 4. Strážia ho divé opice. Gibraltár vás prenesie do Británie
 5. Deti potrebujú rodinu na optimálny vývoj
 6. Mikuláš prinesie plné vrece prekvapení aj v novej rodinnej telke
 7. Konečne moderná životná poisťovňa bez nepríjemných prekvapení
 8. Ako sa dostať k darčeku výhodnejšie? Skúste túto možnosť.
 1. Polovicu dovolenky zaplatíme od pondelka za Vás
 2. V Danteho pekle sa našlo miesto pre každého
 3. V dôsledku nadmerného užívania alkoholu umiera čoraz viac ľudí
 4. Ikonický projekt Metropolis vyhral CIJ Awards
 5. Gizka Oňová: Pre mnohých som ideálna babka a lichotí mi to
 6. Strážia ho divé opice. Gibraltár vás prenesie do Británie
 7. dm a jej zákazníci podporili inštaláciu fotovoltických panelov
 8. Zimná ríša divov Maďarska
 1. Polovicu dovolenky zaplatíme od pondelka za Vás 11 177
 2. Po pohlavnom styku by sa ženy mali čo najskôr vymočiť. Muži nie 10 047
 3. Strážia ho divé opice. Gibraltár vás prenesie do Británie 5 929
 4. Gizka Oňová: Pre mnohých som ideálna babka a lichotí mi to 2 669
 5. Niektorí ľudia nemajú pracovné návyky. Ako dlho trvá zmeniť to? 2 664
 6. Zarábame milióny, no jachtu na Malorke nemám 2 038
 7. Hotely, strava, pláže, služby. Aká je dovolenka v Punta Cana? 1 899
 8. V Danteho pekle sa našlo miesto pre každého 1 740

Blogy SME

 1. Ján Škerko: Ako by Viktor Orbán obliekol snehuliaka
 2. Štefan Vidlár: Valící sa podpory
 3. Štefan Vidlár: SAS THE BEST
 4. Věra Tepličková: Ako som cestovala vlakom
 5. Ľuboš Vodička: Slovenské hrady: Biely Kameň
 6. Ľubomír Maretta: Melódia
 7. Post Bellum SK: Poprava sa konala 3. decembra 1952 v ranných hodinách
 8. Tomáš Vodvářka: Výročí soudružských poprav
 1. Grácz Ján: Po 62 odberoch končím s dobrovoľným darovaním krvi. Všeobecná zdravotná odmieta otcovi preplatiť liečbu. 246 055
 2. Jiří Ščobák: Put*n neumí číst historii: Vybudoval ukrajinský národ, nakopl civilizovaný svět 6 109
 3. Jana Melišová: V závoji hmly 4 235
 4. Mária Križanová: Matematika a matikári. 3 644
 5. Juraj Karpiš: Ako investovať a sporiť, keď spľasla matka všetkých bublín a hrozí recesia 3 312
 6. Michael Achberger: 7 tajných tipov na chudnutie: malé zmeny, veľké výsledky 3 256
 7. Ján Valchár: Prvý decembrový blog alebo láska je láska 2 476
 8. Post Bellum SK: Bez nohavíc, s krvavými stehnami i nosom musel šliapať po ulici k mame 2 245
 1. Jiří Ščobák: Put*n neumí číst historii: Vybudoval ukrajinský národ, nakopl civilizovaný svět
 2. Jiří Ščobák: Je 6 000 mrtvých v Kataru moc?
 3. Monika Nagyova: Staré dievky z Luníka IX
 4. Juraj Karpiš: Ako investovať a sporiť, keď spľasla matka všetkých bublín a hrozí recesia
 5. Jiří Ščobák: Nechci se otužovat, ale v praxi to trochu dělám
 6. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 51. - Antarktída - Prvá Byrdova antarktická expedícia (1928 - 1930) - 3/3, Prelet nad južným pólom
 7. Jiří Ščobák: Chcete výborný seriál s nestandardním příběhem? Chcete krásnou herečku a herce, kteří umí hrát? Teplo lidské duše? Strašidelný zámek a psychiatrii?
 8. Jiří Ščobák: Porazíme infláciu? Ako vznikla, kto za ňu môže a ako ju riešiť?
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Liptov - aktuálne správy

Ilustračná foto.

Okradol maloletého chlapca


TASR 10 h
MY | TOP správy z regiónov

Prečítajte si výber TOP správ z regiónov.


2. dec
Na námestie vysadili lipy.

Historickému námestiu sa ľudia v lete vyhýbajú.


2. dec
Liptovskomikulášska nemocnica v prípade, ak by lekári nestiahli výpovede, musela zatvoriť urgentný príjem.

Najvyšší počet výpovedí v kraji zaznamenali v liptovských nemocniciach.


1. dec

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Blogy SME

 1. Ján Škerko: Ako by Viktor Orbán obliekol snehuliaka
 2. Štefan Vidlár: Valící sa podpory
 3. Štefan Vidlár: SAS THE BEST
 4. Věra Tepličková: Ako som cestovala vlakom
 5. Ľuboš Vodička: Slovenské hrady: Biely Kameň
 6. Ľubomír Maretta: Melódia
 7. Post Bellum SK: Poprava sa konala 3. decembra 1952 v ranných hodinách
 8. Tomáš Vodvářka: Výročí soudružských poprav
 1. Grácz Ján: Po 62 odberoch končím s dobrovoľným darovaním krvi. Všeobecná zdravotná odmieta otcovi preplatiť liečbu. 246 055
 2. Jiří Ščobák: Put*n neumí číst historii: Vybudoval ukrajinský národ, nakopl civilizovaný svět 6 109
 3. Jana Melišová: V závoji hmly 4 235
 4. Mária Križanová: Matematika a matikári. 3 644
 5. Juraj Karpiš: Ako investovať a sporiť, keď spľasla matka všetkých bublín a hrozí recesia 3 312
 6. Michael Achberger: 7 tajných tipov na chudnutie: malé zmeny, veľké výsledky 3 256
 7. Ján Valchár: Prvý decembrový blog alebo láska je láska 2 476
 8. Post Bellum SK: Bez nohavíc, s krvavými stehnami i nosom musel šliapať po ulici k mame 2 245
 1. Jiří Ščobák: Put*n neumí číst historii: Vybudoval ukrajinský národ, nakopl civilizovaný svět
 2. Jiří Ščobák: Je 6 000 mrtvých v Kataru moc?
 3. Monika Nagyova: Staré dievky z Luníka IX
 4. Juraj Karpiš: Ako investovať a sporiť, keď spľasla matka všetkých bublín a hrozí recesia
 5. Jiří Ščobák: Nechci se otužovat, ale v praxi to trochu dělám
 6. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 51. - Antarktída - Prvá Byrdova antarktická expedícia (1928 - 1930) - 3/3, Prelet nad južným pólom
 7. Jiří Ščobák: Chcete výborný seriál s nestandardním příběhem? Chcete krásnou herečku a herce, kteří umí hrát? Teplo lidské duše? Strašidelný zámek a psychiatrii?
 8. Jiří Ščobák: Porazíme infláciu? Ako vznikla, kto za ňu môže a ako ju riešiť?

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu