Utorok, 15. jún, 2021 | Meniny má VítKrížovkyKrížovky

Bože, to bol ale výprask!

Po hodoch bolenie brucha. Práve toto porekadlo sa potvrdilo hokejistom MHk 32 L. Mikuláš pod Zoborom v 41. kole hokejovej ST extraligy.

Liptovský Mikuláš – Nielenže Nitre neprelomili nepriaznivú bilanciu s týmto súperom, ale navyše utŕžili zahanbujúcu prehru 7:0. Po výbornom výkone a vysokom víťazstve nad Trenčínom nastalo v tábore Liptákov sklamanie... Hokejisti MHk 32 odohrali prvú tretinu so súperom vyrovnanú partiu. Mali aj šance, ktoré ale trestuhodne zahodili. Potom už prišiel uragán Nitranov po zbytočných chybách Liptákov. Navyše musel predčasne v 24. min odstúpiť brankár Laco. Do masky ho trafil puk a išlo o podozrenie, že má zlomenú čeľusť. Aj napriek tomu bolo víťazstvo domácich jednoznačné a zaslúžené. „Zahrali sme zle vo všetkých činnostiach a na zápas sme neboli vôbec koncentrovaní,“ povedal pre Liptov kapitán MHk 32 Ján Šebo. „Do Nitry sme išli s tým, že konečne musíme proti tomuto súperovi bodovať. Dôležité však bolo, že sme nedokázali premeniť tri vyložené šance v prvej tretine. Musíme so zobrať z tejto prehry ponaučenie. Proti každému súperovi musíme hrať koncentrovane od začiatku do konca.“ Nielen vysoká prehra, ale aj cesta zo zápasu musela pokaziť hráčom náladu. Nádielka snehu, takisto aj gólová od súpera, im tentokrát naozaj nepriala. Kalamity na cestách zapríčinili, že sa Liptáci vrátili domov až o pol štvrtej ráno.

1. Regeneračný spánok s ideálne podopretou chrbticou
  2. Ako sa mení dynamika firiem?
  3. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom
  4. Po Slovensku na motorke
  5. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania
  6. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom
  7. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
  8. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020?
  9. Hudbou proti holorubom.
  10. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?

ILUSTRAČNÉ FOTO

Bol by to prvý prípad na Slovensku, kedy medveď zabil človeka.

18 h

Ministerstvo zdravotníctva koncom mája predstavilo zámer reformy siete nemocníc. Ich presné rozdelenie do piatich kategórií zatiaľ nezverejnilo, hovorí o ňom opozičná strana Hlas.