Sobota, 16. január, 2021 | Meniny má KristínaKrížovkyKrížovky

Stolný tenis

Vedúca dvojica pokračuje vo víťaznom ťažení

Osemnáste kolo V. stolnotenisovej ligy neprinieslo žiadne prekvapenie. Favoriti naplno bodovali, aj keď hráči SOU L. Mikuláš opäť potrápili lídra, ale nakoniec opäť prehrali najtesnejším rozdielom v Ondrašovej. O tom, kto bude víťazom súťaže môže rozhodnúť budúce kolo, v ktorom druhé Iľanovo A privíta na svojich stoloch vedúce mužstvo súťaže Smečany-Žiar. Mužstvá bojujúce o tretiu priečku to v budúcom kole tiež nebudú mať ľahké. Ľubeľa B bude mať za súpera SOU L. Mikuláš A a Ondrašová stále lepšie hrajúcu L. Porúbku A. Pre ostatné družstvá zostáva už len hrať o umiestnenie, pretože odstup piateho mužstva od štvrtého je štyri kolá pred koncom sedem bodov a o zostupujúcom je tiež prakticky rozhodnuté.
V 19. kole 5. 3. sa stretnú: Váhostav L. Hrádok – Ľubeľa C, L. Porúbka A – L. Ondrašová, SOU L. Mikuláš A – Ľubeľa B, N. Boca A – Bobrovec B, Jamník B – Z. Poruba A, Iľanovo A – Smrečany-Žiar.

Ľubeľa C – Smrečany-Žiar 4:14
Domáci nastúpili bez troch hráčov základnej zostavy a tak neukázali svoju skutočnú silu. Vedúcemu mužstvu teda stačilo tréningové tempo na to, aby dosiahlo vcelku vysoké víťazstvo. Body – domáci: Guoth 2, M. Hrnčiar a Vrbenský po 1, Kochláň 0, hostia: V. Dzuroška a Križian po 3,5, Laučík 3,5/0 (striedal Žemba 0/1), Dzúrik 2/0 (striedal Kováč 1/1).

Z. Poruba A – Iľanovo A 7:11
Domáci nastúpili prekvapujúco do dvojhier bez tradičných opôr, ako keby nechceli zopakovať históriu spred dvoch sezón. Vtedy svojím víťazstvom pripravili mužstvo Iľanova o postup. A tak skúsenejší hostia dosiahli dôležité víťazstvo, ktoré ich priblížilo k splneniu cieľa v tomto súťažnom ročníku, postupu do vyššej súťaže. Body domáci: Betcher a Čupka po 3, Hovanec 0, Palaj 0, Lehotský a Ronec po 0,5 (hrali len štvorhru), hostia: Stankoviansky 3,5, Šuna 3, Gejdoš 2,5, Žiaran 2.

Bobrovec B – Jamník B 4:14
Hostia potvrdili úlohu favorita tohto zápasu a bez väčších problémov zdolali domáce mužstvo, ktoré potvrdzuje, že v tomto ročníku na záchranu v súťaži naozaj nemalo. Body – domáci: Rak 2,5, A. Lisý 1,5, A. Kusý 0, R. Kusý 0, hostia: Haluška ml. 4,5, Vondra 4, Vyšňan 3, Pavkovček 2,5.

Ľubeľa B – N. Boca A 11:7
Hostia vyhrali obe štvorhry a ujali sa vedenia 0:2. Potom domáci pridali na dôraze a jasne herne prevýšili hráčov hostí, a keď bolo o ich víťazstve rozhodnuté, dali príležitosť získať skúsenosti aj mladému Gejdošovi. Body domáci: Oško, Švec a Zubaj po 3, Švec 2/0 (striedal Gejdoš 0/2), hostia: Mäsiar a I. Tréger po 2,5, Ozábal 1,5, Matejko 0,5.

L. Ondrašová – SOU L. Mikuláš A 10:8
Hostia potvrdili skutočnosť, že proti mužstvám, ktoré sú v tabuľke pred nimi vedia podať výborný výkon. Aj keď nenastúpili v najsilnejšom zložení, prinútili favorizované domáce mužstvo bojovať do konca zápasu o najtesnejšie víťazstvo. Body - domáci: Zúbek 4,5, M. Hán 3,5, M. Ráchel 2,5, J. Ráchel 0, hostia: Vrábel 3, J. Kalinay 2,5, K. Kalinay 1,5, Bubelíny 1.

Váhostav L. Hrádok – L. Porúbka A 6:12
Domáci dokázali s dobre hrajúcimi hosťami držať krok do polovice zápasu, kedy bol stav 5:5, ale hostia potom piatimi víťaznými dvojhrami rozhodli o svojom triumfe. Body - domáci: Bether a Pasečiak po 2,5, Bella 1, Choma 0/3 (striedal Šlosár 0/1), hostia: M. Beňo 4,5, Kočtúch 3,5, J. Beňo a Ondík po 2. -kn-

Dúbrava zvýšila svoj náskok na čele

V osemnástom kole VI. ligy vedúca Dúbrava dokázala zvíťaziť na stoloch tretieho L. Petra a keďže druhé Hybe B v L. Jáne len remizovali, zvýšil sa bodový odstup vedúcej Dúbravy. Zaujímavé je budúce kolo, v ktorom sa medzi sebou stretnú mužstvá L. Peter a Hybe B, bojujúce o druhú priečku a L. Ján B s Iľanovom B, kde si len víťazné mužstvo zachová ešte teoretickú nádej na postup. V druhej skupine konečne bodovala P. Ľupča A, ktorá po tuhom boji zdolala svoju rezervu najtesnejším možným rozdielom.
V 19. kole 5. 3. sa stretnú v skupine o 1.- 8. miesto: L. Ján B – Iľanovo B, Z. Poruba B – L. Porúbka B, SOU L. Mikuláš B – Dúbrava, L. Peter – Hybe B, v skupine o 9. –15. miesto: Squash L. Mikuláš – Ľubeľa D, Iľanovo C – Part. Ľupča A, N. Boca B – P. Ľupča B, Hybe C – voľno.

SKUPINA O 1. - 8. MIESTO:

L. Ján B – Hybe B 9:9
O vyrovnanosti stretnutia svedčí pomer setov 33:34, a aj keď domácim vyšli úvodné štvorhry, v ďalšom priebehu zápasu trojica hostí dokázala v dvojhrách získať deväť bodov. A tak aj napriek bodovej absencii štvrtého hráča J. Janovčíka st. nakoniec dokázali uhrať aspoň nerozhodný výsledok. Body - domáci: Fillo 3,5, Čurný ml. 2,5, P. Kompiš 1,5/1 (striedal Sabovčík 0,5/2), Fekete 1, hostia: Jakubovič ml., Marušiak st. a Vrlík po 3, Janovčík st. 0.

L. Peter – Dúbrava 8:10
Domáci nastúpili v najsilnejšej zostave, ale nevyšiel im úvod. Vyrovnanejším dojmom pôsobiaci hostia dosiahli dôležité víťazstvo. Body domáci: Murtin 4, Lojdl a Volf po 2, Kubica 0, hostia: Javorek 3,5, Nemec a Švec po 2,5, Štrba 1, Slačka 0,5 (hral len štvorhru).

Z. Poruba B – SOU L. Mikuláš B 5:13
Stretnutie veľmi dobrej úrovne malo vyrovnanejší priebeh ako ukazuje výsledok, no domáci hráči zo siedmych päťsetových zápasov prehrali šesť a tak aj napriek tomu, že dokázali v stretnutí vyhrať 31 setov stačilo im to len na päť vyhratých zápasov. Body - domáci: Čupka 3,5, Ronec 1, Brtáň 0,5, Kamien 0, hostia: Zvolenský 4,5, Krajči 3,5, Vlha 3, Mičuda 2.

L. Porúbka B – Iľanovo B 8:10
Smoliarske stretnutie pre domácich, ktorí prehrali obe štvorhry. Hostia sa nakoniec tešili z najtesnejšieho víťazstva, aj keď pomer setov bol 37:34 v prospech domáceho mužstva. Body domáci: J. Beňo a Ondík po 3, Voštiar 2, Capko 0, hostia: Motrinec 3,5, Droppa a Wosiňski po 2,5, Havel 1, Martiak 0,5 (hral len štvorhru).

DOHRÁVKA ZO 16. KOLA:

L. Porúbka B – SOU L. Mikuláš B 9:9
Hostia viedli 4:8 a 7:9, ale domácim sa v závere podarilo zachrániť aspoň remízu. Body domáci: J. Beňo 4, Ondík 3, Capko a Voštiar po 1, hostia: Krajči, Vlha a Zvolenský po 2,5, Mičuda 1,5.

SKUPINA O 9. - 15. MIESTO:

P. Ľupča B – P. Ľupča A 8:10
Domáca rezerva nevyužila slabšiu formu svojho A-mužstva v posledných kolách a po vyrovnanom priebehu zápasu nakoniec o ich prehre rozhodli dve skutočnosti. Ani jeden ich hráč nedokázal poraziť Nogeho a V. Hána a k výkonu trojice hráčov, ktorá podala stabilné výkony sa nedokázal pripojiť Peterec Body - domáci: Juraj Adamčiak a M. Sokol po 2,5, M. Procházka 2, P. Peterec 0/3 (striedal Benčo 1/0), hostia: Noge 4,5, V. Hán 4, P. Kohút 1,5, Bella 0.

Squash L. Mikuláš – Iľanovo C 9:9
Mladí hráči domácich dokázali využiť skutočnosť, že hostia dali v zápase príležitosť svojim mladým hráčom a fakt, že nedokázali zúžitkovať priaznivý vývoj zápasu v svoj prospech, keď viedli už 4:7 a potom ešte 6:8. Body - domáci: Betcher a Petra Betcherová po 3,5, Paula Betherová 1, Jurkovič 0/2 (striedal Majerník 1/1), hostia: Ostrovský 4, Beťko a Blcháč po 2,5, Pápay 0.

Hybe C – Ľubeľa D 11:7
Domáci pokračovali v dobrých výkonoch z posledných kôl. Herne prevýšili hráčov súpera a vďaka vyrovnanejším výkonom svojich hráčov dosiahli zaslúžené víťazstvo a vzdialili sa svojmu súperovi na rozdiel piatich bodov. Body - domáci: Skaloš 3,5, M. Farbák 3, Moravčík ml. 3, Mičev 1/2 (striedal Marušiak ml. 0,5/1), hostia: Guoth 3,5, Gejdoš 2,5, Vrbenský 1, Kochláň 0. -kn-

Demänová remizovala v Liskovej

V 18. kole IV. ligy stolného tenisu sa viac darilo domácim, ktorí vyhrali trikrát. Z hostí uspeli Ľubeľa a Černová B, jediná remíza sa zrodila v ostro sledovanom dueli Lisková – Demänová. Jedinou zmenou v tabuľke je posun Liskovej z 5. na 4. priečku, kde vystriedala rezervu SCP. O postupujúcich do novej nadregionálnej súťaže (Orava – Liptov), kde budú hrať najmenej 4 mužstvá najvyššej súťaže Liptova, ešte z ďaleka nie je rozhodnuté. Medzi kandidátmi sú naďalej tímy od druhej Ľubele až po siedmu Černovú B. Víťaz, ktorým bude takmer isto opäť Bobrovec má právo postupu až do III. ligy.
Program 19. kola, 5. 3.: Jamník – ŠKST Rbk D, Černová B – Lisková, Demänová – ŠKST Rbk E, Ľubeľa – Bobrovec, SCP Rbk B – Hybe, Ludrová – L. Sliače.

ŠKST Ružomberok D – L. Sliače 11:7
Favorit stretnutia získal v úvode náskok, ktorý s prehľadom udržal až do konca. Body – domáci: Bystričan, Dittrych a R. Cibulka po 3,5, Lenčová 0,5 (hrala len štvorhru), Bucha 0, hostia: Zezula 4, Mrva, Dvorský a Mihulec po 1.

Hybe – Ludrová 13:5
Vlaňajší nováčik mal zápas jednoznačne vo svojich rukách. Body – domáci: J. Janovčík ml. 4,5, Jakubovič 3,5, J. Moravčík a Šmihula po 2,5, hostia: Pasch 3, Močáry a Bebjak po 1, J. Cibulka 0.

Bobrovec – SCP Ružomberok B 14:4
Výsledok neodzrkadľuje priebeh stretnutia, ktoré bolo vyrovnanejšie, ako celkový výsledok. Jednoznačne lepší výkon sa čakal od hosťujúceho J. Drapáča. Body – domáci: Grajko a Rusina po 4,5, Rob. Kusý a Ambrózy po 2,5, hostia: Mir. Hulej 2, M. Švento a B. Hatala po 1, Drapáč 0.

Lisková – Demänová 9:9
Dôležitý zápas začali lepšie hostia. Domácim sa podarilo vyrovnať na 4:4, po ďalších troch dvojhrách už bolo 4:7 a neskôr 6:8. Po bodoch P. Karlíka a J. Demku sa stav opäť vyrovnal. Dráma vyvrcholila v úplnom závere dvojhrami V. Lauko – M. Mažári (0:3) a E. Šeffer – J. Boča (3:1). Body – domáci: J. Demko a Karlík po 3, E. Šeffer 2, Lauko 1, Klačko 0 (hral len štvorhru), hostia: Mažári 3,5, Boča a M. Jurkovič st. po 2,5, Košík 0,5.

Jamník – Černová B 6:12
Po prehratých štvorhrách domáci hru postupne vyrovnali. Od stavu 5:5 bodovali trikrát za sebou hostia, hráči Jamníka znížili ešte na 6:8, v závere kvalitného stretnutia ale víťazili iba hostia. Body – domáci: Fajmon a Vyšňan po 2, P. Veselovský a Vondra po 1, M. Haluška st. 0 (hral len štvorhru), hostia: Holdoš, M. Kmeť a Ondruška po 3,5, Frolo 1,5.

ŠKST Ružomberok E – Ľubeľa 7:11
Snaživým domácim chýbal F. Rom, ale i napriek tomu boli hráčom druhého mužstva tabuľky viac ako vyrovnaným súperom. Body – domáci: Hajas 3,5, Budvesel 1,5, A. Cheben 1, Uhrovič 1/3 WO, hostia: Humený 2,5/1, Rojček 2/1, Kandera 2/1, B. Oravec 1,5/2 (striedal Švec 0/1), 3xWO. -jš-

Záver základnej časti, zostupuje Turík

Piata liga – západ v stolnom tenise mala cez víkend na programe posledné kolo základnej časti. Vo víkendovom šlágri mužstiev bojujúcich o záchranu prehral Turík s Bešeňovou a minimálne rok bude v súťaži chýbať. Výhra zabezpečila hosťom nielen zotrvanie v V. lige, ale navyše aj účasť v play off o 5. - 8. miesto. Z ďalších zápasov pútal súboj Biely Potok – Lisková B, v ktorom boli tentoraz úspešnejší domáci. Víťazom základnej časti sa stala Ľubochňa, ktorá má pri rovnosti bodov s Bielym Potokom lepšie vzájomné zápasy (9:9, 11:7). Vo vyraďovacej časti súťaže už nebudú hrať zostupujúci Turík a deviate SCP C. Z V. líg západ i východ postúpia vyššie minimálne po 2 družstvá. Momentálny vývoj vo vyšších súťažiach hovorí o postupe 6 družstiev, tzn. po 3 tímoch z obidvoch V. líg.
V 1. kole play off sa 5. 3. stretnú: semifinále: Ľubochňa – ŠKST Rbk F, B. Potok – Lisková B, o 5.-8. miesto: Likavka – Bešeňová, L. Sliače B – Ludrová B.

Turík – Bešeňová 7:11
Dôležitosť stretnutia zväzovala sympatickým domácim ruky i nohy, čo sa prejavilo na ich výkonoch. V prvom vzájomnom zápase v Bešeňovej naplno bodujúci talent Joz. Krakovský vyšiel v odvete naprázdno. Body – domáci: Božek 4, V. Murín 1,5, Kačalka 1, Joz. Krakovský 0,5, hostia: I. Jacko 3,5, Šlachta a D. Grenčík po 3, P. Baran 1,5.

Ľubochňa – SCP Ružomberok C 14:4
Jednoznačné víťazstvo obhajcov majstrovského titulu, ktorí idú do play off z najvýhodnejšej pozície. Body – domáci: Chyla, Vl. Olos, Okál a Voj. Olos st. po 3,5, hostia: Maga 3, V. Maslo st. 1, Paulo 0, V. Maslo ml. 0.

Biely Potok – Lisková B 12:6
V súboji popredných mužstiev viedli domáci postupne 3:1, 5:2, 9:3 a 10:6. Veľmi dobre a zodpovedne hrajúci A. Kendera prvýkrát porazil M. Klačku. Za hostí po dlhšom čase nastúpil J. Nemček. Body – domáci: Jantoš 4,5, A. Kendera 3,5, F. Milan 2,5, J. Švento 1,5, hostia: Lauko 3, Klačko 2, Tomčík 1, Nemček 0/2 (striedal T. Demko 0/2).

Ludrová B – ŠKST Ružomberok F 8:10
Bojovný zápas rozhodli vyrovnanejšie výkony hostí. Domáci P. Milan prekvapujúco nebodoval. Body – domáci: L. Milan 3,5, L. Dutka 2,5, J. Cibulka 2, P. Milan 0, hostia: M. Kasanický 4, Uličný a Čabák po 2,5, B. Kasanický 1.

L. Sliače B – Likavka 16:2
Hostia s trojicou náhradníkov vyhrali nečakane obidve štvorhry, ale na viac už nemali. Body – domáci: I. Littva, R. Jacko, M. Antol a Hlavatý st. po 4, hostia: Kušnír, L. Timko, Bartánus a J. Timko po 0,5. -jš-

ŠKST Ružomberok G líder VI. ligy

V stolnotenisovej VI. lige – západ sa hrali odvetné zápasy o konečné umiestnenie. Pozornosť verejnosti bola upriamená najmä na finále a súboj o 3. priečku. V obidvoch súbojoch sa hral skvelý stolný tenis. ŠKST Ružomberok G i rezerva Bieleho Potoka potvrdili v nich výhodnejšie pozície z prvých stretnutí. Tieto stretnutia určili aj poradie prvej štvorky. Víťazom súťaže sa stal neustále sa lepšiaci ŠKST G, na 2. mieste skončil víťaz základnej časti Likavka B a „bronz“ patrí prvú sezónu hrajúcej rezerve Bieleho Potoka. Tieto družstvá majú právo postupu do V. ligy – západ. O tom, či medzi postupujúcimi bude aj Komjatná A môže rozhodnúť priaznivý stav vo vyšších súťažiach.
Konečné poradie: 1. ŠKST Ružomberok G, 2. Likavka B, 3. Biely Potok B, 4. Komjatná A, 5. SCP Ružomberok D, 6. Komjatná B, 7. Ivachnová, 8. SCP Ružomberok E.

FINÁLE:
ŠKST Ružomberok G – Likavka B 10:8
Druhý tím základnej časti viedol počas celého zápasu najmenej o bod. (Prvý zápas 11:7). Body – domáci: Š. Hatala 3,5, J. Kupčík ml. a K. Kupčíková po 2,5, Húšťa 1,5, hostia: Mir. Lupták, Ľ. Lupták, Krpelan a Mil. Lupták po 2.

ZÁPAS O 3. - 4. MIESTO:
Komjatná A – Biely Potok B 8:10
Úvod vyšiel lepšie družstvu Komjatnej. Od stavu 3:1 však bodovali päťkrát za sebou hostia, čo bolo pre ďalší vývoj rozhodujúce. (Prvý zápas 8:10). Body – domáci: V. Kováčik 3,5, Z. Cibulka st. 2,5, P. Kubas 1,5, M. Kováčik 0,5, hostia: T. Kendera a Droppa po 3, J. Veselovský a Mišík po 2.

ZÁPAS O 5.-6. MIESTO:
Komjatná B – SCP Ružomberok D 7:11
V základe domácich zbierali cenné skúsenosti hráči, ktorí v VI. lige pravidelne nehrávali. Hostia získali v úvode štvorbodový náskok, ktorý s prehľadom udržali až do konca. (Prvý zápas 3:15). Body – domáci: Z. Cibulka ml. 4, Maťokár 2, Kohút 1, Š. Cibulka 0, hostia: Mišura 3,5, Vilga ml. 3, P. Koštial 2,5, Drengubiak 1,5, Mil. Hulej 0,5 (hral len štvorhru).

ZÁPAS O 7. - 8. MIESTO:
SCP Ružomberok E – Ivachnová 4:14
O výhre hostí rozhodla úvodná 6-bodová šnúra. Snaživým domácim citeľne chýbal E. Murček, ktorý vyhral v Ivachnovej 3 dvojhry. (Prvý zápas 8:10). Body – domáci: Juríček a Vilga st. po 2, P. Hofman ml. 0, P. Hofman st. 0, hostia: Lukáč 4,5, Baďo 3,5, J. Krakovský 2,5, Mat. Krakovský 2,5/1 (striedal M. Krakovský 1/0). -jš-

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

 1. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť
 2. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
 3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
 4. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
 5. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
 6. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur
 7. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
 8. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
 9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
 10. Oktagon 20: Pikantné súboje prinesú aj zápas o titul!
 1. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
 2. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
 3. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
 4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
 5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
 6. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
 7. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
 8. Ohlúpli sme počas Covid roka?
 9. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
 10. TOMRA víta kľúčový krok k spusteniu systému zálohovania
 1. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur 20 504
 2. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 14 570
 3. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká? 8 955
 4. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 821
 5. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 717
 6. Kuba si turistov omotá okolo prsta. Miesta, ktoré musíte vidieť 6 766
 7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 546
 8. Kvalitnej hydiny je na pultoch stále menej. Čo vlastne kupujeme? 6 426
 9. Riaditeľ VÚB: Udržateľnosť chceme vsadiť do DNA nášho podnikania 6 301
 10. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 5 989
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Liptov - aktuálne správy

V černovskom chotári zachraňujú studničky starých otcov

V Černovskom chotári mali vyše dvadsať studničiek, miestni dobrovoľníci sa pustili do ich obnovy. A darí sa im to, studničky sú nielen funkčné, ale naozaj pôsobivé.

Studničku obnovili nadšenci z turistického oddielu a Valent Janči, ktorý ju namaľoval.

Liptáci proti Zvolenu opäť bez bodu

Hokejisti Zvolena zvíťazili v piatkovom zápase 31. kola Tipos extraligy na ľade Liptovského Mikuláša 3:1. Pripísali si tak šiesty triumf za sebou. Naopak, domáci Liptáci utrpeli piatu prehru v sérii.

Liptovský Mikuláš v bielo-červenom vyšiel na svojom domácom ľade proti Zvolenu naprázdno.

Kam na Liptove počas lockdownu

Nápady na výlety sme rozdelili podľa okresov.

V Liptovskej Sielnici horel karavan, bol v ňom človek

Profesionálnym hasičom z Liptovského Mikuláša pomáhali pri zásahu dobrovoľní hasiči z Liptovského Trnovca.

Ilustračné foto.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Pohrebné auto zrazilo cyklistu. Neprežil

Nehoda sa stala medzi Telincami a Vrábľami.

Hľadá sa nezvestný Martinčan

Naposledy sa nachádzal vo Valčianskej doline.

AKTUALIZOVANÉ o 16.31

Rady pred odbernými miestami v Nitre sa skrátili, mnohých vybavili bez čakania

V meste je otvorených o päť odberných miest viac ako pred týždňom.

Už ste čítali?