Sobota, 24. október, 2020 | Meniny má KvetoslavaKrížovkyKrížovky

I TRIEDA: Demänová sa v Teplej nezmohla na žiadny odpor

Pozrite si kompletné výsledky, komentáre k zápasom a aktuálnu tabuľku I. triedy.

Kokava doviedla zaslúžene svojou agresivitou a dobrými útočnými akciami zápas s Kvačanmi do úspešného konca.Kokava doviedla zaslúžene svojou agresivitou a dobrými útočnými akciami zápas s Kvačanmi do úspešného konca. (Zdroj: ILUSTRAČNÉ: MAREK JURIŠ)

Bobrovec – Dúbrava 3:1 (2:0)

Góly: Danko, Matloň, Volaj – Cibuľa
Bobrovec: Kuna – Benda, Kello, Danko, Moravčík (Lisý), Burdel, Matloň, Lisý (Pavčo), Črep, Danko, Volaj
Dúbrava: Vyšný – Urbanovič, Tomlák, Roháč, Kinik, Blaščík (Kmošenka), Danaj (Vodička), Cibuľa, Priesol, Kubík, Benčo (Slabej)

Ludrová – Pribylina 1:1 (1:0)

„Domáci mali v úvode mierne navrch a dvomi nebezpečnými strelami preverili brankára hostí. Hostia sa do útočných akcií dostávali len ojedinele, kým domáci držali loptu a skúšali čo najskôr otvoriť skóre. To sa im podarilo v 17. minúte, keď Hollý výborným centrom našiel nikým nekrytého Laclavíka a ten hlavou poslal domácich do vedenia. Po úvodnom góle pokračovali domáci naďalej v nastolenom tempe, vypracovali si niekoľko sľubných šancí, ktoré však neskončili gólom. V druhom polčase sa obraz hry zmenil, hostia sa častejšie dostávali do šancí, no ani domáci sa nedali zahanbiť. K vyrovnaniu skóre prišlo v 75. minúte, keď Jurík využil prihrávku za obranu domácich a obstrelil brankára. Oba tímy sa v závere snažili prikloniť víťazstvo na svoju stranu, no na koncovke si nedali záležať, a tak si body zaslúžene podelili,“ komentoval zápas Petro z Ludrovej.
Góly: Laclavík – R. Jurík
Ludrová: Urban – Oravec, Hollý, Lazík, Záchej (Múdry), Chmela, Hýravý, Kučera, Karlík (Kajan), Laclavík, Drozd
Pribylina: Mikuš – Kohút, Martan, Poliak, Sochor, Huzdrik (M. Jurík), J. Jurík, Benko, R. Jurík, Harich, Račko (Stračiak)

Lipt. Ján – Lipt. Kokava 0:2 (0:1)

Góly: Števček, Dorčiak
Lipt. Ján: Klepáč – Koniar, Vyskočil (Piovarči), Devečka, Žember (Smatana), Ručkay (Pecniak), Kumančík, Vretenár, Múranica, Malacký, Čatloš
Lipt. Kokava: Soukup – L. Vozárik, Jurčo, M. Šuňavec (Kapitáň), J.Šuňavec, Fides, Števček (Diabelko), M. Vozárik (Porubän), Dorčiak, Vrbičan, Šveda

Lipt. Teplá – Demänová 6:1 (4:0)

„Zaslúžené víťazstvo domácich po slabom výkone hostí. Domáci mali zápas pod kontrolou. Hostia sa nezmohli na žiadny odpor,“ reagoval na zápas Šimalčík z Lipt. Teplej.
Góly: Tulinský, Červeň (2), Bobek (3) – Boďa
Lipt. Teplá: Určok – Tulinský, Kovalčík, Eliáš (Macík), P. Slovák, Chovanec, Červeň, M. Slovák (Likavec), Bobek, Šiška, Čihák
Demänová: Sotoniak – Boďa, Knapčík, Pastva, Puška, Kandera, Kupčo, A. Kello, M. Kello (Mráz), Horanský, Staroň
Hráč zápasu: Červeň

Likavka – Smrečany/Žiar 3:1 (1:0)

„Zápas sa začal rýchlym gólom domácich v 3. min. Súper sa pokúšal o vyrovnanie, ale domáci držali celý zápas loptu na kopačkách. Snažili sa o kombinačný futbal. Táto snaha vyústila v druhom polčase do druhého gólu, neskôr aj do tretieho. Pokojný záver zápasu si domáci zdramatizovali sami zbytočným faulom v pokutovom území a súper z penalty znížil na 3:1. Na výraznejšie skorigovanie nemali hostia ani herne, ani kondične,“ Javorka z Likavky.
Góly: Baran, Ružička, Obrcian (vl.) – Laučík
Likavka: Martvoň – Trnka, Bubniak, Baran (Uličný), Ružička, Didek (Brtko), Široň, Volf (Mišík), Drapáč, Lukáč, Šimo
Smrečany/Žiar: Števko – E. Moravčík, Laučík, Vyskočáni (Frič), Kubáň, Pajerchin, Feketík, Smatana, Oško, M. Moravčík, Obrcian
Hráč zápasu: Bubinak

Ľubeľa – Lisková 2:1 (1:1)

Góly: Bubniak, Chorváth – Pudiš
Ľubeľa: Hvostik – Hlinka, Šmigura, Magura, Chorváth, Tholt, V. Oško (Hriadel), Vyšný, Benčo (P. Oško), J. Oško, Bubniak (Badzík)
Lisková: Mrnčo – Mi. Marton (J. Marton), Demko, Mrva (Argaláš), P. Vierik, Zrubák, Demko, Pudiš, Banáš, Lauko, E. Vierik (Blaško)