Liptákom sa cez víkend darilo

Hrádočania ešte jeseň neskončili, pokračujú ešte dohrávkou.

Hrádočania pokračujú ešte dohávkov.Hrádočania pokračujú ešte dohávkov. (Zdroj: Vlado Škuta)

Lipt. Štiavnica – Makov 3:2 (1:1)
„Zápas, v ktorom sme potrebovali zvíťaziť. Po dramatickom priebehu sa nám to aj podarilo. Súper sa ujal vedenia po prvej šanci. Potom nasledovalo veľké množstvo šancí, z ktorých sme využili len dve. Súper v 60. min vyrovnal na 2:2 z ojedinelej šance. Potom sme súpera pritlačili k jeho bráne a podarilo sa nám streliť víťazný gól,“ komentoval zápas M. Latiak z Lipt. Štiavnice.
Lipt. Štiavnica: Žiaran – Gejdoš, Svetlák, Dunaj, Hoferica, Baran (Mihálik), Mahút (Šiška), Kučera (Šípka), Latiak, Bezák, Dzuriak
Góly: Dzuriak, Kučera, Mahút

Námestovo – Lipt. Hrádok 0:1 (0:1)
„Zápas začali hostia aktívnejšie a v prvom polčase nedovolili domácim ohroziť bránu . V 15. min Otrubovu strelu chytil brankár. V 22. min mieril Podolský tesne vedľa . V 23. min brankár vyrazil strelu Orolína smerujúcu do šibenice. V 25. min to už prišlo a Orolín otvoril skóre – 0:1. V 29. min chytil domáci brankár Otrubovu strelu. Takto sa skončil polčas. Druhý polčas bol opatrný, domáci pohrozili v 49. min, ale brankár Krivulčík bol na mieste. Hostia umnou hrou udržali výsledok, i keď rozhodnutia rozhodcu v druhom polčase boli viac ako divné,“ komentoval zápas M. Antol z Lipt. Hrádku.
Lipt. Hrádok: Krivulčík – Kojnok, Gallo, Hoško, Sajták, Vrlík, Zsigmund, Podolský (Milan), Otruba, Orolín (Pilát), M. Lovás

15. T. n/Váhom 14 3 2 9 20:27 11

Ostatné zápasy: Detva – Podbrezová 0:2 (0:1), Lučenec – Žarnovica 0:5 (0:1), Stráža – Čadca 0:1 (0:0), Kremnička – Teplička nad Váhom 3:1 (0:0), Kalinovo – Fiľakovo 1:0 (0:0), Nová Baňa – Krásno nad Kysucou 3:0 (1:0)