Streda, 18. júl, 2018 | Meniny má Kamila

Hrádočania remizovali, L. Štiavnica prehrala hladko

Úradujúci majster sa po rozsiahlych zmenách rozbieha pomalšie a Liptovská Štiavnica bojuje o dno tabuľky od úvodu.

Futbalisti ŠKM Liptovský Hrádok. FOTO: VLADO ŠKUTA

Martin – L. Hrádok 2:2 (2:1)

Hrádočania začali veľmi zle. Už v 26. sekunde hry urobila obrana obrovskú chybu a po penalte domáci išli do vedenia. Po tomto momente sa nič nezmenilo, obrana hostí pokračovala v zmätkoch. V 10. min opäť veľmi zle riešená situácia vzadu a bolo 2:0. Od 15. min hostia začali mysľou hrať stretnutie, čo sa aj pomaly prejavovalo. Podolský prihral Sajtákovi, no ten prepálil zvnútra šestnástky. V 31. min sa uvoľnil Stanislav, jeho strela skončila na žrdi. Ten istý hráč mieril tesne vedľa o pár minút, no v 41. min už dokázal trafiť priestor medzi tromi žrďami a znížil.
Druhý polčas bol v úplnej réžii hostí. Zverenci Vladimíra Helbicha mali množstvo šancí, no akoby sa od nich odklonilo futbalové šťastie. Aspoň, že dokázal v 61. minúte vyrovnať druhým gólom v zápase Stanislav. V 86. min mohlo prísť vyvrcholenie a totálny zvrat v stretnutí. Likvidačný zákrok na Podolského ostal nepochopiteľne nepotrestaný. Za druhé dejstvo si hostia tri body zaslúžili.

Góly: 1. Vajagić (11m), 9. Kračmer – 41. a 61. Stanislav
ŽK: 1. Janigloš (L. Hrádok)
L. Hrádok: Rak – Sajták (46. Mitrović), Janigloš, Stašík, Moravčík, Lačarak, Caltík (46. Nešić), Podolský, Vasilko, M. Lovás (75. Lehotský), Stanislav

Fiľakovo – L. Štiavnica 4:0 (0:0)

Góly: 55., 58. a 60 Chibueze, 83. Mazur
ŽK: 82. Juhász – 45. T. Gejdoš, 62. Bartoš
L. Štiavnica: Kohár – Ťapaj, T. Gejdoš, Svetlák, Bartoš, Mihálik, M. Gejdoš, Kutlík (31. Šípka), Dudko, Vávro, Švárny (78. Žiaran)

2. S kreditkou začína pohodová dovolenka už na letisku
  3. Zmrzlina v Mekáči má u nás kratšiu záruku ako v Rakúsku. Prečo?
  4. Veríte brusniciam pri zápaloch močových ciest? Nemusia stačiť
  5. Aká je ideálna vlhkosť a teplota v byte? Výskum hovorí jasne
  6. Vyberiete si radšej romantický Paríž alebo slnečné Nice?
  7. Dobrú chuť: Letné šaláty a bizarné praktiky food fotografie
  8. O asistovanej reprodukcii sa šíri množstvo zavádzajúcich tvrdení
  9. Pivovar Šariš rozdá tisíce eur, o časti peňazí rozhodnú ľudia
  10. Volkswagen Golf GTI TCR naživo na Slovakia Ringu!
  1. OMV robí dovolenku pre vodičov oddychom
  2. OMV robí dovolenku pre vodičov oddychom
  3. S kreditkou začína pohodová dovolenka už na letisku
  4. Zmrzlina v Mekáči má u nás kratšiu záruku ako v Rakúsku. Prečo?
  5. Dubravské Čerešne majú sladké prekvapenie pre najrýchlejších!
  6. Aká je ideálna vlhkosť a teplota v byte? Výskum hovorí jasne
  7. Veríte brusniciam pri zápaloch močových ciest? Nemusia stačiť
  8. Infografika: Slováci minuli na Pohode historicky najviac peňazí
  9. Vyberiete si radšej romantický Paríž alebo slnečné Nice?

Kontroverznú výstavu Ringa Čecha žiadajú ukončiť

Liptovská galéria Petra Michala Bohúňa otvorila výstavu Ringo ever, Rembrant never. Časť zamestnancov má voči nej výhrady a verejne sa od nej dištancovala. Žiadajú dokonca jej stiahnutie.