Streda, 23. október, 2019 | Meniny má Alojzia

Tatran dvakrát viedol, no body sa napokon delili

Na domácom trávniku MFK Tatran hostil súpera z Banskej Bystrice. Stretnutie napokon nemalo víťaza. MFK Tatran Liptovský Mikuláš – Dukla Banská Bystrica 2:2 (0:0).

V zápale boja streliť gól.V zápale boja streliť gól.(Zdroj: TOMÁŠ KUČERA)

Stretnutie sa odohralo v strede pracovného týždňa, čo je trošku netypické. I tak si cestu na štadión našlo viac ako 500 divákov.

Prvé dejstvo

Prečítajte si tiež: Ako hralo vaše družstvo? Pozrite sa Čítajte

Hra od prvých minút naberala adrenalín. Hneď po niekoľkých minútach hry sa Tatran dostal do skvelej šance, ale strela mierila mimo Krejčího brány.
Bystričania boli pod neustálym tlakom Liptákov. V 20. minúte Mikuláš žal úspech svojho nátlaku na súpera a vypýtal si jedenástkový kop na bránu. Na biely bod si loptu postavil Bartoš, ktorému sa gólovo v jarnej časti veľmi dobre darí. Krejčí v bráne hostí pohotovo vystihol zámer Bartoša a gólová radosť sa nekonala. Stav sa nemenil.
Domáci mierne poľavili a sily na trávniku sa vyrovnali. Hralo sa v celom poli, tímy útočili, ale gólovú šancu si v prvom dejstve už nevypracovali.

Dočítajte článok - prihláste sa alebo si predplaťte SME.sk
Odomknite článok za pár sekúnd cez SMS predplatné za 4 € každé 4 týždne. Pošlite SMS s textom C5W9G na číslo 8787. Predplatné môžete kedykoľvek zrušiť (viac na www.sme.sk/vop).
Ďalšie možnosti platby:
Odomknite článok za pár sekúnd cez SMS predplatné za 4 € každé 4 týždne. Pošlite SMS s textom M5W9G na číslo 8787, alebo kliknite na „Objednať cez SMS“ a odošlite predvyplnenú správu. Predplatné môžete kedykoľvek zrušiť (viac na www.sme.sk/vop).

3. Katarína pomáha ľuďom svojimi mydlami
  4. Rehabilitačná lekárka radí: Aj sedieť treba vedieť.
  5. Zabudni na prvoplánové kostýmy. Tu sa budeš skutočne báť
  6. Ako jazdí VW T-Roc s výkonom 300 koní?
  7. Pitný režim je dôležitý. Čo robiť, ak nám čistá voda nechutí?
  6. IT je dokonalá ukážka slovenskej kreativity. Tretia časť
  7. Ako jazdí VW T-Roc s výkonom 300 koní?
  8. V prvom roku fixný výnos až do 8,5 % ročne
  9. Pitný režim je dôležitý. Čo robiť, ak nám čistá voda nechutí?

Na Malinom Brde Vanko pred Hricom a Pillerom

Celkove piatykrát sa konal Beh na Malinné v novom formáte a čo sa týka oficiálnych ročníkov
s poradovým číslom štyri, keďže v roku 2015 išlo o nultú kapitolu.

Štart behu na Malinom Brde.

Na Liptove stavajú unikátny bytový komplex

Na mieste bývalej fabriky v meste vyrastá moderná rezidenčná štvrť.

Projektantmi bytového komplexu sú Mikulášania Pavel Bobák a Martin Bobák. Developerom a súčasne staviteľom je spoločnosť Bella Vista, za ktorou stoja tiež Mikulášania.

Hokejové Béčko na domácom ľade víťazne

Hokejisti béčka MHk 32 Liptovský Mikuláš v sobotu večer na domácom ľade privítali v rámci piateho kola druhej hokejovej ligy súpera z Trebišova. Zdolali ho 4:1.