LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ. V najbližších týždňoch dôjde k otvoreniu druhej etapy retailového parku na Kamennom poli v Liptovskom Mikuláši.
Po očakávanej Biedronke príde do mesta aj superlacný diskont Action. Ide o holandský reťazec, ktorý láka najmä na nízke ceny a meniaci sa tovar. Na Liptove ide o druhú prevádzku, prvú otvoril vlani v Ružomberku. Diskont vypísal viacero ponúk na obsadenie pracovných miest v predajni v Liptovskom Mikuláši.
Biedronka a Action budú takmer susedmi, spoločnosť InterCora, ktorá prebrala priestory retailového parku v nákupnej zóne informovala, že k otvoreniu by malo dôjsť už v najbližších dňoch. Action aj Biedronka sú v informovaní verejnosti o presných dátumoch otvorenia v predstihu zdržanliví. Action ho už zverejnil na začiatok mája.
Projekt na Kamennom poli zmenil koncom minulého roka majiteľa. Novým majiteľom sa stala spoločnosť Primum, ktorej patrí aj nákupná zóna v dolnej časti liptovskomikulášskeho sídliska Podbreziny. InterCora zabezpečuje prevádzku oboch nákupných centier.

