IV. LIGA
OŠK Bešeňová- TJD Príbelce 1:0 (0:0)
Gól: 87. Kapláň, 150 divákov
DOMÁCI: Pažítka – Olos (80. Jurčo), Kompiš, Hazucha, Janiga, J. Kalanka, Fula (80. A. Bartoš), Mrva (56. M. Kalanka), Teličák, Kapláň, Baďo (62. Kútnik).
Hoci Bešeňová mala skoro celé stretnutie navrch, o dôležitom víťazstve nad posledným tímom tabuľky až tri minúty pred koncom riadneho hracieho času rozhodol jej hrajúci kouč Jozef Kapláň. „Od začiatku bol zápas v našej réžii, častejšie sme mali loptu na kopačkách, z čoho prichádzali aj viaceré šance. Hostia sa v prvej polke len dva razy dostali pred našu bránu a jemne ohrozili gólmana Mikušiaka. Podobne sa stretnutie vyvíjalo aj po prestávke, lenže po desiatich minútach chalani prestali fungovať a bolo treba aj hlas zvýšiť. Potom sme zase súpera pritlačili. Jediný gól padol po zle trafenej lopte Jozefa Kalanku,“ opísal duel Kapláň.

V. LIGA
FC 34 Palúdzka – Oravan Oravská Jasenica 1:0 (0:0)
Gól: 78. Lozano, 150 divákov.
DOMÁCI: Mikušiak – Jurík (24. Holiga), Hyben, Moravčík, Volaj (89. Kalinay), Veščičík, Da Costa, Lozano, Bermudez, A. Podstrelený, Šimko (81. Mihálik).
Na najtesnejšie, ale zaslúžené víťazstvo sa Palúdzka dosť natrápila.
„Išlo o posledný domáci zápas, ktorý sme chceli úspešne zvládnuť. Chalanov sme nabádali, aby hrali s chuťou, útočne a dávali góly. No napokon sme sa horko-ťažko dopracovali k jednému presnému nástrelu,“ rozhovoril sa kormidelník FC 34 Peter Poleč. „Prvý polčas bol z oboch strán dosť nervózny. V druhom sme určite boli lepším tímom, avšak hostia nám nič nedarovali zadarmo. Aj oni sa snažili hrať futbal a tiež mali nejaké šance, ktoré vyriešil brankár Rázga. Myslím si, že konečný výsledok aj zodpovedá dianiu na trávniku.“
TJ Spartak Radôstka – TJ Družstevník Liptovská Štiavnica 4:0 (1:0)
Góly: 9. M. Šipčiak, 49. Staňo, 67. a 89. A. Fekula, 150 divákov.
HOSTIA: Rázga – Bradiak (86. Ondrík), Črep, Maslo, Kulich, Huba, Jendrišek, Hoferica, Strmenský (46. Gongalschi), Butkaj, Potocký (76. Pšenčík).
Štiavnica u lídra tabuľky do prestávky prehrávala len 0:1, ale po zmene strán domáci svoje prevahu aj gólovo zvýraznili.
„Súper nás vo všetkom prevýšil,“ priznal hrajúci lodivod Družstevníka Erik Jendrišek. Radôstka bola futbalovo lepšia, agresívnejšia a jednoznačne išla za tromi bodmi. My sme mali akurát iba nejaké náznaky šancí. Naše mužstvo prepadlo vo všetko, a tak tri body zaslúžene získal súper.“
ŠK Čierne – OŠK Švošov 1:2 (0:1)
Góly: 59. vlastný (L. Drdák) – 45. Sopóci, 64. Š. Žiara, 100 divákov.
HOSTIA: Raček – Marcoň, L. Drdák, D. Žiara, Sajdák, Sopóci, Š. Žiara, L. Kulich, Pukaj, Kulich, Vajdel.
Bola to menšia bomba. Švošov, ktorý v predchádzajúcom kole, po desiatej prehre v rade, padol na poslednú priečku, raboval na ihrisku siedmeho tímu tabuľky a pred záverečným kolom sa zbavil koncového lampáša. Na Oravskú Jasenicu, ktorá je tretia od konca, OŠK stráca jeden.