Víkendové stretnutia 7. ligy v stolnom tenise skončili podľa očakávania, zápasy v Turíku a Bešeňovej dokonca s rovnakými výsledkami. Líder súťaže deklasoval Ivachnovú na jej stoloch. Lepšiaca sa Bešeňová B zohrala pomerne vyrovnanú partiu s favorizovaným Turíkom.
V 14. kole sa 28. januára stretnú: Turík - SCP Rbk D, ŠKST Rbk G - Bešeňová B, SCP Rbk E - Ivachnová.
Ivachnová - ŠKST Ružomberok G 3:15
Výsledok hovorí za všetky komentáre. Domáci: Jur. Krakovský, Lukáč a Mat. Krakovský po 1, Baďo 0/2 (striedal Mil. Krakovský 0/2), hostia: Húšťa, Bucha a Š. Hatala po 4,5, Oselčáková 1,5.
Turík - Bešeňová B 11:7
Donedávna ešte jeden z kandidátov na postup začal z ostra, viedol 4:0 a 7:1. Súper potom znížil na 7:3. V druhej - vyrovnanejšej polovici stretnutia získalo každé z mužstiev po 4 body. Domáci: Božek 4,5, Hasálik 3,5, Joz. Krakovský 2,5, V. Murín 0,5, hostia: Záhradník, R. Kendera a S. Vyšný po 2, Borsík 1.
SCP Ružomberok D - SCP Ružomberok E 11:7
V treťom klubovom derby sezóny nečakane zabodoval málo hrávajúci P. Bartko. Domáci: Vilga 4,5, Maslo 3, P. Koštial 2,5, Juríček 1, hostia: Bartko 3,5, P. Hofman st. 1,5, D. Gróf a M. Gróf po 1.