Štvrtok, 22. október, 2020 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky

V Bobrovci videli až trinásť gólov

Vedúca Podtureň opäť nezaváhala, tentokrát porazila rozdielom triedy Hubovú. Na beznájdene posledných Lúčkach si vylepšil skóre Bobrovec, kde sa zrodil hokejový výsledok 10:3. Prvé štyri mužstva v tomto kole naplno potvrdili svoje postavenie, keď nestratili ani bod.
V ďalšom kole sa v nedeľu o 16.30 h stretnú: L. Ján – P. Ľupča, L. Štiavnička – Ľubeľa, Východná – Bobrovec, Lúčky – L. Revúce, Pribylina – Podtureň, Hubová – L. Teplá, L. Ondrašová – Demänová.

Demänová – L. Ján 0:1 (0:0)
Gól: Rúčkaj.
Demänová: Bačík – Perončík, Krajči, Matejka, Mäsiar, Ohraďan, Valaštiak, Kello, Koniar, Oravec, Veťka.
L. Ján: Klepáč – Rúčkaj, Kompiš, Kiss, Žiška, Oravec, Vrlík, Jančuška, Hanis, Devečka, Čurný.
Domáci v prvom polčase nevyužili množstvo šancí, v druhom polčase šťastnejší hostia zvíťazili gólom v nadstavenom čase.

L. Teplá – L. Ondrašová 2:2 (1:1)
Góly: Fajta 2 (11 m) – Dunaj, Ráchel.
L. Teplá: Kuriš – Lukáč, Fajta, P. Hrbček, Likavec, Arbet, P. Turčok, Šiška, Eliáš, Macík (Baran), Macko (Šimalčík).
L. Ondrašová: Srnka – Jurčo, Bella, Košo, Pastorek, Črep, Machovec, Dunaj, Antalovič, Ráchel, Marušiak.
Domácim sa stretnutie veľmi nevydarilo. Hlavne v prvom polčase boli domáci nevýrazní. Hostia dvakrát viedli po chybách domáceho brankára, ale domáci vyrovnali z dvoch pokutových kopov. L. Teplá bola lepším mužstvom po priestredaní v druhom polčase, no zahodila štyri čisté gólové šance.

Podtureň – Hubová 5:0 (4.0)
Góly: L. Vozárik 2, Z. Mlynarčík 2, Dzuriak.
Domáci začali s veľkým náporom už v štvrtej minúte vyhravali 2:0. Do polčasu strelili dva góly a rozhodli o svojom víťazstve. V druhom polčase víťazstvo domácich zavŕšil L. Vozárik.

L. Revúce – Pribylina 5:2 (3:1)
Góly: Kurila 2, Gajdoš, Beďač, Panči – Holbus, Račko.
L. Revúce: Danček – Mrviš, Hlbočan, Vanovčan, Piliar, Panči, Janek, Bedač, Kurila, Kuriš, Gajdoš.
Pribylina: Novota – Ondrejkov, Šimčo, Holbus, V. Pačan, Račko, J. Jurík, Kohút, M. Jurík, B. Pačan, D. Pačan.
Prvý polčas patril domácim, ktorí zaslúžene viedli 3:1. V druhom polčase prebrali hru hostia, no domáci hrali na protiútoky, z ktorých vsietili dva góly. Víťazstvo L. Revúc je zaslúžené.

Bobrovec – Lúčky 10:3 (6:2)
Góly: Janičina 3, Snovák 3, Nikóczy, Vraňák, Bučko, Moravčík – Druska, Vrzgula (11 m), Matula.
Bobrovec: Poproč – Uhrín, Bučko, Kello, Vraňák, Moravčík, Janičina, Snovák, Nikóczy, Čáni, Juráš.
V Bobrovci sa ako prví radovali hostia, no po konečnom hvizde rozhodcu mali dovôd na radosť domáci, ktorí Lúčkam uštedrili nevídaný debakel.

Ľubeľa – Východná 3:0 (1:0)
Góly: M. Kúkol 2, J. Oško.
Ľubeľa: Feketík – D. Oško, Antol, Suchý, Slačka, Kubík, Kúkol, J. Oško, Tomčík, Humenný, Matejovie.
Východná: Ballon – Chovan, Polóni, Sýkora, J. Mikuš st., Kičin, R. Mikuš, M. Mikuš, J. Mikuš ml., Poljak, Vechter.
V slušnom zápase po úvodnom góle domácich prevzali iniciatívu hostia, ktorí sa aj napriek šanciam nedokázali strelecky presadiť. V druhom polčase potešili domáci futbalisti divákov okrem gólu aj peknou hrou.

P. Ľupča – L. Štiavnička 3:1 (2:1)
Góly: B. Adamčiak 2, P. Sokol – Bútora.
P. Ľupča: J. Adamčiak – Odlevák, Garaj, Matejčík, M. Sokol, Smitek (Vajda), Krížovský, Lisý, B. Adamčiak, Peterec (Bartánus), P. Sokol (Záborský).
L. Štiavnička: Ondrejčík – Chovan, Králik, Boroň (Kendera), Piroh, Zubaj, Oravec, Bútora, Sálus, Marschal (Žihlavník), Bačkor (Ružička).
V zápase so šancami na obidvoch stranách predviedli obidve mužstvá dobrý futbal. Víťazstvo domácich je aj napriek snahe hostí zaslúžené.

Najlepší hráči kola: Koniar (Demänová), Kompiš (L. Ján), Fajta (L. Teplá), Košo (L. Ondrašová), Dzuriak (Podtureň), Gerec (Hubová), Kurila (L. Revúce), Šimčo (Pribylina), Janičina ( Bobrovec), Hubčík (Lúčky), M. Kúkol (Lubeľa), Ballon (Východná), B. Adamčiak (P. Ľupča), Zubaj (L. Štiavnička).

1. Päť chýb pri zateplení strechy
  2. Vitajte v postapokalyptickom svete
  3. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  4. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  5. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  6. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?

Tvorba rozpočtu mesta na rok 2021 je ohrozená, tvrdí primátor

Tvorba rozpočtu mesta Liptovský Mikuláš na rok 2021 je podľa primátora Jána Blcháča ohrozená.

Ján Blcháč.

Rozbehnutý Tatran pozastavila až pandémia

Po výborne rozbehnutej 10-zápasovej futbalovej bilancii bez prehry pre druholigový MFK Tatran Liptovský Mikuláš mu dočasnú stopku vystavila koronavírusová pandémia.

Je otázne či Tatran v tohto sezónnej jesennej časti ešte zažije ligovú atmosféru.