Pondelok, 15. október, 2018 | Meniny má Terézia

V Bobrovci videli až trinásť gólov

Vedúca Podtureň opäť nezaváhala, tentokrát porazila rozdielom triedy Hubovú. Na beznájdene posledných Lúčkach si vylepšil skóre Bobrovec, kde sa zrodil hokejový výsledok 10:3. Prvé štyri mužstva v tomto kole naplno potvrdili svoje postavenie, keď nestratili ani bod.
V ďalšom kole sa v nedeľu o 16.30 h stretnú: L. Ján – P. Ľupča, L. Štiavnička – Ľubeľa, Východná – Bobrovec, Lúčky – L. Revúce, Pribylina – Podtureň, Hubová – L. Teplá, L. Ondrašová – Demänová.

Demänová – L. Ján 0:1 (0:0)
Gól: Rúčkaj.
Demänová: Bačík – Perončík, Krajči, Matejka, Mäsiar, Ohraďan, Valaštiak, Kello, Koniar, Oravec, Veťka.
L. Ján: Klepáč – Rúčkaj, Kompiš, Kiss, Žiška, Oravec, Vrlík, Jančuška, Hanis, Devečka, Čurný.
Domáci v prvom polčase nevyužili množstvo šancí, v druhom polčase šťastnejší hostia zvíťazili gólom v nadstavenom čase.

L. Teplá – L. Ondrašová 2:2 (1:1)
Góly: Fajta 2 (11 m) – Dunaj, Ráchel.
L. Teplá: Kuriš – Lukáč, Fajta, P. Hrbček, Likavec, Arbet, P. Turčok, Šiška, Eliáš, Macík (Baran), Macko (Šimalčík).
L. Ondrašová: Srnka – Jurčo, Bella, Košo, Pastorek, Črep, Machovec, Dunaj, Antalovič, Ráchel, Marušiak.
Domácim sa stretnutie veľmi nevydarilo. Hlavne v prvom polčase boli domáci nevýrazní. Hostia dvakrát viedli po chybách domáceho brankára, ale domáci vyrovnali z dvoch pokutových kopov. L. Teplá bola lepším mužstvom po priestredaní v druhom polčase, no zahodila štyri čisté gólové šance.

Podtureň – Hubová 5:0 (4.0)
Góly: L. Vozárik 2, Z. Mlynarčík 2, Dzuriak.
Domáci začali s veľkým náporom už v štvrtej minúte vyhravali 2:0. Do polčasu strelili dva góly a rozhodli o svojom víťazstve. V druhom polčase víťazstvo domácich zavŕšil L. Vozárik.

L. Revúce – Pribylina 5:2 (3:1)
Góly: Kurila 2, Gajdoš, Beďač, Panči – Holbus, Račko.
L. Revúce: Danček – Mrviš, Hlbočan, Vanovčan, Piliar, Panči, Janek, Bedač, Kurila, Kuriš, Gajdoš.
Pribylina: Novota – Ondrejkov, Šimčo, Holbus, V. Pačan, Račko, J. Jurík, Kohút, M. Jurík, B. Pačan, D. Pačan.
Prvý polčas patril domácim, ktorí zaslúžene viedli 3:1. V druhom polčase prebrali hru hostia, no domáci hrali na protiútoky, z ktorých vsietili dva góly. Víťazstvo L. Revúc je zaslúžené.

Bobrovec – Lúčky 10:3 (6:2)
Góly: Janičina 3, Snovák 3, Nikóczy, Vraňák, Bučko, Moravčík – Druska, Vrzgula (11 m), Matula.
Bobrovec: Poproč – Uhrín, Bučko, Kello, Vraňák, Moravčík, Janičina, Snovák, Nikóczy, Čáni, Juráš.
V Bobrovci sa ako prví radovali hostia, no po konečnom hvizde rozhodcu mali dovôd na radosť domáci, ktorí Lúčkam uštedrili nevídaný debakel.

Ľubeľa – Východná 3:0 (1:0)
Góly: M. Kúkol 2, J. Oško.
Ľubeľa: Feketík – D. Oško, Antol, Suchý, Slačka, Kubík, Kúkol, J. Oško, Tomčík, Humenný, Matejovie.
Východná: Ballon – Chovan, Polóni, Sýkora, J. Mikuš st., Kičin, R. Mikuš, M. Mikuš, J. Mikuš ml., Poljak, Vechter.
V slušnom zápase po úvodnom góle domácich prevzali iniciatívu hostia, ktorí sa aj napriek šanciam nedokázali strelecky presadiť. V druhom polčase potešili domáci futbalisti divákov okrem gólu aj peknou hrou.

P. Ľupča – L. Štiavnička 3:1 (2:1)
Góly: B. Adamčiak 2, P. Sokol – Bútora.
P. Ľupča: J. Adamčiak – Odlevák, Garaj, Matejčík, M. Sokol, Smitek (Vajda), Krížovský, Lisý, B. Adamčiak, Peterec (Bartánus), P. Sokol (Záborský).
L. Štiavnička: Ondrejčík – Chovan, Králik, Boroň (Kendera), Piroh, Zubaj, Oravec, Bútora, Sálus, Marschal (Žihlavník), Bačkor (Ružička).
V zápase so šancami na obidvoch stranách predviedli obidve mužstvá dobrý futbal. Víťazstvo domácich je aj napriek snahe hostí zaslúžené.

Najlepší hráči kola: Koniar (Demänová), Kompiš (L. Ján), Fajta (L. Teplá), Košo (L. Ondrašová), Dzuriak (Podtureň), Gerec (Hubová), Kurila (L. Revúce), Šimčo (Pribylina), Janičina ( Bobrovec), Hubčík (Lúčky), M. Kúkol (Lubeľa), Ballon (Východná), B. Adamčiak (P. Ľupča), Zubaj (L. Štiavnička).

1. Koľko minút pracujeme na jednu kávu či novú kuchyňu?