Ružomberok - Senec 2:0 (1:0)
Góly: 6. Nezmar, 86. Žofčák, 4230 divákov.
MFK: Hajdúch - Pospíšil, Dvorník, Laurinc, Rychlík - Žofčák, Sapara, Božok (74. Zošák) - Rák (60. T. Sedlák), Nezmar, M. Tomčák (89. Babnič).
Domáci začali tlakom. V 5. min sa hlavička Laurinca po rohu Saparu obtrela o brvno. O minútu neskôr už zaplnené hľadisko zajasalo. Po biliardovej akcie po osi Rák, Sapara, Nezmar, posledne menovaný nedal zblízka Pernišovi šancu - 1:0. Pre českého legionára to bol už štvrtý presný zásah v tejto sezóne. Po prvom góle tlak domácich ustal. Hostia sa začali osmeľovať a vnikať na súperovu polovicu. Potom majster znova pritlačil, v 18. min krížna strela Ráka zvnútra šestnástky našla iba dobre postaveného brankára Senca. O dve minúty neskôr prudká hlavička Laurinca letela ponad. Nasledoval dvadsaťminútový úsek, ktorý priniesol nezáživný futbal bez šancí, hoci obom tímom nemožno uprieť snahu. Vzruch pod Čebrať priniesla až 40. min, Sapara našiel na centimeter presne Tomčáka, ten sa však zoči-voči Pernišovi tutovky zľakol. Minútu pred polčasovým hvizdom bola v hre opäť rovnaká dvojica. V tomto prípade Tomčák nedočiahol na hranici malého vápna na kapitánov polocenter - polostrelu. Po obrátke museli aj hostia vytiahnuť svoje ofenzívne zbrane. Pre Ružomberčanov veľké nebezpečenstvo neznamenali, keďže ich pokusy končili ešte pred pokutovým územím. Umare, ktorý bol na ihrisku len niekoľko minút, v 70. min z diaľky prestrelil Hajdúchovu bránku. Tomčákov polovysoký center pristál o chvíľu na nohe Zošáka, no ten len trafil nohy Perniša. Senecký gólman ratoval situáciu aj po strele Tomčáka. Ten istý hráč sa ocitol v gólovej pozícii aj v 77. min, Perniš mal však opäť navrch. Víťazstvo Liptákov napokon poistil v 86. min hlavou Žofčák, keď zužitkoval ideálny center.
František Komňacký, tréner MFK: „Skúsili sme to s tromi útočníkmi a vypracovali sme si dosť šancí. To by bolo v poriadku, v strede poľa sme však urobili veľa chýb, čo súper využíval. Kým sme neviedli o dva góly, výsledok bol stále otvorený. Vzhľadom na počet našich šancí sme si víťazstvo zaslúžili.“