Celý týždeň sa nehovorilo o ničom inom, iba o tom, či L. Kokava zastaví rozbehnuté Vavrišovo, ktoré mohlo byť už po nedeli kráľom jesene. Polovičné oslavy musia hostia o týždeň odložiť, Pozorovci sa na susedov spod kopca vytiahli.
V 7. kole sa 1. 10. o 14.30 h stretnú: Galovany - L. Kokava, L. Ondrej - P. Lehota, Hybe – Ploštín, Vavrišovo - V. Poruba.
L. Kokava – Vavrišovo 3:1 (2:0)
Góly: Ľ. Porubän, Gajdoš, L. Porubän - Gálet. V ostro sledovanom derby sa Kokavčania na dovtedy neohrozeného lídra pripravili takticky veľmi zodpovedne a zaslúžene zvíťazili.
V. Poruba – Hybe 2:3 (2:1)
Góly: Kováč, Grieš – Dorčiak, Král, Pavelica. Slabý duel, v ktorom absentovali delegovaní rozhodcovia, obrátili hostia vo svoj prospech po zmene strán.
Ploštín – L. Ondrej 2:0 (1:0)
Góly: Grajciar, Dragan. V dobrej partii sa zaslúžene z plného bodového zisku tešili hostitelia.
P. Lehota – Galovany 3:1 (1:0)
Góly: Gallo, Mažari, Bartek - Berník. Misky váh na domácu stranu prevážili dva šťastné góly v druhom polčase.