Nedeľa, 24. október, 2021 | Meniny má KvetoslavaKrížovkyKrížovky

STOLNÝ TENIS

4. LIGA
Dolnoliptovským mužstvám sa v 14. kole darilo. Vedúce trio nedalo svojim súperom žiadnu šancu. Nováčik z L. Sliačov zdolal HAKO L. Mikuláš a vrátil sa na 4. miesto. Rabča preskočila Lokcu, ktorú porazila na jej stoloch. Prekvapením je remíza Ľubele s Námestovom.
Program 15. kola, 2. februára: Lisková - ŠKST Rbk C, Hruštín – L. Sliače, HAKO L. Mikuláš – Demänová, SCP Rbk – Lokca, Rabča – Ľubeľa, Námestovo – D. Kubín B.

ŠKST Rbk C – D. Kubín B 17:1
V stretnutí tímov z rozdielnych koncov tabuľky išlo iba o výšku skóre. Domáci: J. Kupčík st; Svrčina a J. Kupčík ml. po 4,5, Budvesel 3,5, hostia: Ligas 1, Bódi, Zaťka a M. Vengrín 0.

Ľubeľa – Námestovo 9:9
Prvý zápas v Námestove skončil 13:5 pre Ľubeľu, odveta však mala iný priebeh. Domáci prehrávali už 4:8, päťbodovou šnúrou zápas otočili, ale záver patril hosťom a body sa tak napokon delili. Domáci: Kandera a Humený po 3,5, B. Oravec 2, Oško 0, hostia: Gluštík 3,5, Ptačin 3, Galčík 1,5, Náhly 1.

Demänová – SCP Rbk 4:14
Bezproblémové víťazstvo favorita. Domáci: Mažári 2, Boča 1, Jedlička 0/3 (striedal M. Jurkovič st. 1/0), Košík 0, hostia: Dlutko a Mir. Hulej po 4,5, M. Švento 3,5, Maga 1,5.

L. Sliače – HAKO L. Mikuláš 13:5
Domáci: Zezula 4, Kajúch a Mrva po 3,5, Dvorský 2, hostia: Trizna 3,5, Lukašík 1,5, Vyparina a Jakubovič 0.

Ostatné výsledky: Lokca – Rabča 8:10, Lisková – Hruštín 13:5.


5. LIGA
Vedúce Iľanovo pokračuje vo víťaznom ťažení, v sobotu porazilo B. Potok a je na najlepšej ceste k vytúženému cieľu. O týždeň však zavíta do Černovej, kde to nemusí mať ľahké. Svedčí o tom aktuálny výsledok domácich s ŠKST E. Ludrová sa po výhre nad Ľubochňou dotiahla na Z. Porubu a na Ľubochňu stráca jediný bod.
V 15. kole sa 3. februára stretnú: Černová B – Iľanovo, ŠKST Rbk E – Ľubeľa C, ŠKST Rbk D – Ludrová, Ľubochňa – Jamník, Smrečany/Žiar – Z. Poruba, Ľubeľa B – B. Potok.

Jamník - Smrečany/Žiar 13:5
Druhé mužstvo 5. ligy vrátilo húževnatému súperovi tesnú prehru z 3. kola. Spomedzi hostí zahral výborne J. Laučík. Domáci: Beňo 4,5, Slivka 3,5, Vondra a P. Veselovský po 2,5, hostia: Laučík 3, Dzúrik 2, Križian 0, P. Kováč 0/2 (striedal Žemba 0/2).

Z. Poruba - Ľubeľa B 5:13
Nešťastný zápas Porubčanov, ktorí prehrali do stavu 2:9 až päť päťsetových zápasov. Najúspešnejším bol Š. Oravec. Domáci: Betcher 2,5, Lehotský 1,5, Bukas 1, Čupka 0, hostia: Š. Oravec 4, D. Hrnčiar a Zubaj po 3,5, Švec 2.

Černová B – ŠKST Rbk E 14:4
Hráči Černovej vyhrali aj odvetný zápas, hostia nastúpili s viacerými náhradníkmi. Domáci: R. Šulík 4,5, M. Kmeť 4, Ondruška 3, Mojš 1/1 (striedal P. Šulík 1,5/1), hostia: M. Tholt ml. 2,5, Š. Hatala 1, K. Kupčíková 0,5, Guzyová 0.

Iľanovo - B. Potok 11:7
Zaujímavé stretnutie rozhodla väčšia vyrovnanosť domáceho tímu. U súpera hral veľmi dobre nestarnúci J. Jantoš. Domáci: T. Demenčík 4,5, Stankoviansky 3,5, Šuna 2,5, Blcháč 0,5, hostia: Jantoš 3, R. Haluška 2, A. Kendera a T. Kendera 1.

Ludrová – Ľubochňa 11:7
Štvorhry vyšli lepšie Ludrovčanom. Potom sa chytili hostia a vyrovnali na 4:4. Kvalitný zápas nerozhodla ani nasledujúca trojbodová šnúra domácich. Súper totiž znížil na 7:6 a 8:7, ale záver už nezvládol. Životný výkon podal J. Cibulka. Nedarilo sa jednotke hostí. Domáci: J. Cibulka 3,5, Bebjak, Večerek a Pasch po 2,5, hostia: Chyla 3, M. Roštek a Okáľ po 2, Voj. Olos ml. 0.

Ľubeľa C - ŠKST Rbk D 0:18
Skúsenejší hostia vyhrali na sety 54:7. Domáci: J. Urban, Vrbenský, D. Urban a T. Gejdoš 0, hostia: Dittrych, B. Hatala a Cheben po 4,5, striedal Hajas 2,5/0 (striedal Bystričan 2/0).


6. LIGA
Boj o druhú štvorku vrcholí. ŠKST G a Turík dosiahli mimoriadne cenné víťazstvá. Ružomberčania deklasovali nevyspytateľnú Bešeňovú a nečakala sa ani prehra Likavky v Turíku. ŠKST F sa otriaslo z nepríjemnej prehry v L. Sliačoch a pokorilo rezervu B. Potoka. L. Sliače B potvrdili rastúcu formu i na pôde rezervy SCP, kde vyhrali 10:8. Poradie na 2. až 4. mieste sa opäť zmenilo.
Program 15. kola, 3. februára: Ludrová B - ŠKST Rbk G, Lisková B – Turík, Likavka . ŠKST Rbk F, B. Potok B – SCP Rbk B, L. Sliače B – Bešeňová.

ŠKST Rbk G – Bešeňová 15:3
Zachraňujúci sa Ružomberčania nastúpili prvýkrát v tejto sezóne v plnej sile. Oklieštenému súperovi bodoval prakticky iba jeden hráč. Domáci: Bucha a P. Kmeť po 4,5, Šnauko 3,5, M. Jurkovič ml. 3,5/1 WO, hostia: J. Grenčík 2, P. Baran 1 WO/3, D. Grenčík a M. Baran 0.
SCP Rbk B – L. Sliače B 8:10
Pod prehru lídra sa podpísala aj neprítomnosť J. Drapáča. Hostia vyhrávali počas celého zápasu, domáci znížili až na 8:9. V poslednej dvojhre však mladý F. Vilga prehral so skúseným A. Hlavatým st. 1:3. Výborný výkon M. Plózera nestačil ani na remízu. Domáci: Plózer 3, Maga 2,5, Vilga 1,5, Mišura 0/2 (striedal P. Koštial 1/1), hostia: Mihulec 4,5, M. Antol 3,5, A. Hlavatý st. 2, Tvarožný 0/3 (striedal Dobrík 0/1).

Turík – Likavka 12:6
Duel bol vyrovnanejší ako konečný výsledok. Celkový vývoj ovplyvnil úvodný nápor domácich, ktorí viedli 4.0, 6:1 a 9:3. Domáci: Božek 4,5, J. Švento 3,5, Kačalka 2,5, Joz. Krakovský 1,5, hostia: Mir. Lupták 3, Krpelan 2, Bartánus 1, L. Lupták 0.

ŠKST Rbk F – B. Potok B 14:4
Stretnutie skončilo podľa papierových prognóz. Domáci: Čabák 4,5, M. Kasanický a B. Kasanický po 3,5, Uličný 2,5, hostia: Droppa a T. Kendera po 2, Mišík a J. Veselovský 0.

Ludrová B – Lisková B 9:9
V susedskom derby sa hral zásluhou oboch tímov vynikajúci stolný tenis. Odvekí rivali sa ťahali o každý bod. Prekvapením je prvá sezónna prehra J. Demka, v Ludrovej ho porazil Z. Pasch. Domáci: Močáry a Pasch po 2,5, Večerek a Kaman po 2, hostia: Klačko 3,5, J. Demko 3, Karník 1,5, T. Demko 1.


7. LIGA
V sobotňajšom ťaháku prehrala Komjatná s ambicióznym nováčikom z L. Teplej, no lídrovi to veľmi neuškodilo. Pre Komjatnú bude oveľa dôležitejší nasledujúci zápas na stoloch druhého SCP C. Súboj tretieho s druhým skončil v Likavke hladkou výhrou SCP C. Výhry SCP D a L. Sliačov C sa očakávali. V poslednom zápase podľahla rezerva Bešeňovej susedom z Ivachnovej 7:11. Sklamaní domáci niesli prehru veľmi ťažko.
V 15. kole sa 3. februára stretnú: Ludrová C - Bešeňová B, SCP D – Likavka B, SCP C – Komjatná, L. Teplá – SCP E, L. Sliače C – Ivachnová.

Komjatná – L. Teplá 7:11
Vo výbornom stretnutí vynikol J. Kačník, ktorý nezaváhal ani raz a svojím výkonom povzbudil celé mužstvo. Z domácich zahral dobre M. Kováčik. Pekný duel dokonale preveril schopnosti vedúceho celku tabuľky. Domáci: M. Kováčik 3, Z. Cibulka ml. 2,  Z. Cibulka st. 1, V. Kováčik 0/2 (striedal Kubas 1/1), hostia: J. Kačník 4,5, Šiška a Ľ. Fajta po 2,5, Šimalčík 1,5.

Likavka B – SCP Rbk C 3:15
Domáci šéf Miroslav Lupták bol s výkonmi mladých Likavčanov nespokojný: „Musia si uvedomiť, že bez tréningu sa nedá napredovať. Naopak, za starších hovoria výsledky. Súperovi mladíci Koštial a Vilga ukázali, ako sa má hrať o prvú štvorku. Poctivý prístup dokazujú v každom zápase. Hostia u nás potvrdili, že patria do 6. ligy.“ Domáci: Mil. Lupták a P. Fajta po 1, Černák 0, Bažík 0/2 (striedal Tkáč 1/1), M. Hlinka 0 (hral len štvorhru), hostia: Vilga a P. Koštial po 4,5, Maslo 3,5, Mil. Hulej 2,5/0 (striedal Ondruš 0/2).

Ludrová C - SCP Rbk D 4:14
Až do stavu 3:6 bolo stretnutie vcelku vyrovnané. V druhej časti sa už domácim nedarilo, keď získali jediný bod. Domáci: D. Macko 2, M. Milan 1,5, P. Dutka 0,5, F. Macko 0/2 (striedal P. Slimák 0/2), hostia: P. Hofman ml. 4,5, D. Gróf 4, A. Oravec 3, P. Hofman st. 2,5.

SCP Rbk E – L. Sliače C 1:17
Čestný bod SCP vybojoval za stavu 0:10 M. Koštial, ktorý zdolal striedajúceho J. Bartíka. Sympatický hráč hostí zaznamenal potom tretiu výhru v sezóne. Domáci: M. Koštial 1, Juríček a Debnár 0, Lubelan 0/2 (striedal Švidroň 0/2), hostia: Mamojka, Brezňan a A. Hlavatý ml. po 4,5, M. Gejdoš 2,5/0 (striedal Bartík 1/1).

-mš-


VI. LIGA
Štrnáste kolo prinieslo prehru tretieho Váhostavu L. Hrádok na stoloch rezervy Jamníka, a tak ich na bronzovej priečke vystriedalo béčko Iľanova, ktoré bez väčších problémov zvíťazilo v Hybiach. Odstup vedúcej dvojice sa tak zvýšil na štyri body. Zdá sa, že o postupe sa bude rozhodovať práve medzi duom na čele - SOU L. Mikulášom a L. Porúbkou. Zaujímavý je aj súboj o tretiu priečku, keď družstvá na treťom až šiestom mieste delia len dva body. V boji o záchranu získala cenný bod Dúbrava za remízu s Hybami A a upevnila si svoje šance na záchranu. Najdôležitejším stretnutím budúceho kola bude súboj dvoch posledných mužstiev tabuľky v L. Jáne, prípadné víťazstvo domácich by už pravdepodobne odsúdilo rezervu Hýb na zostup. Naopak, víťaz stretnutia P. Ľupča – Dúbrava si už takmer naisto uchráni účasť v súťaži aj v budúcom ročníku.
V 15. kole sa 3. februára stretnú: P. Ľupča – Dúbrava, L. Porúbka – Hybe B, Iľanovo B – N. Boca, Bobrovec B – Jamník B, Váhostav L. Hrádok A – SOU L. Mikuláš A, L. Ján – Hybe B.

Dúbrava – Hybe A 9:9
Domáci, ktorí potrebujú body v boji o udržanie, predčili svojim bojovným prístupom kvalitnejších hostí a zaslúžene získali v súboji s papierovým favoritom cennú remízu. Body – domáci: Slačka a Švec po 2,5, Javorek a Štrba po 2, hostia: Šmihula a Vrlík po 2,5, Marušiak st. a J. Moravčík po 2.

SOU LM A – L. Ján 15:3
Po vyrovnaných štvorhrách Jánčania znížili na 2:1, ale domáci sa ôsmimi víťaznými dvojhrami v rade dostali do prakticky nedostižného vedenia 10:1, čím rozhodli o osude celého duelu a svojej zaslúženej výhre. O ich jasnej prevahe hovorí aj pomer setov 50:15. Body – domáci: J. Kalinay a Vrábel po 4,5, Krajči 3,5, Zvolenský 2,5, hostia: Drahovský 2, Fillo 1, Čurný ml. 0, Čurný st. 0.

Jamník B – Váhostav LH A 11:7
V stretnutí plnom zvratov viedli domáci 4:0, Hrádočania piatimi víťazstvami v rade otočili na 4:5, viedli ešte 5:6, ale domáci šiestimi úspechmi otočili a rozhodli o triumfe nad súperom, ktorý svojím výkonom rozhodne nesklamal. Body – domáci: Vondra 3,5, Hlaluška ml. a Haluška st. po 2,5, Pavkovček 2, Lazár 0,5 (hral len štvorhru), hostia: Pasečiak 4, Bether 2, Bella 1, Choma 0.

N. Boca – Bobrovec B 10:8
Domáci podali vyrovnanejšie výkony a ani skutočnosť, že Bobrovčania nastúpili so Zúbekom, nestačila na zisk dôležitých bodov, potrebných na udržanie sa v súťaži. Najtesnejšie víťazstvo hostiteľov bolo vzhľadom na predvedené výkony spravodlivé. Body – domáci: Láni 3,5, Matejko 2,5, Mäsiar a I. Tréger po 2, hostia: Zúbek 4,5, Rak 2, Lisý 0,5/2 (striedal A. Kusý 1/1), R.Kusý 0.

Hybe B – Iľanovo B 6:12
Hostia sa predstavili ako skúsenejší a vyrovnanejší kolektív, nekompletní domáci nemali nádej na lepší výsledok, keďže ich mladí hráči z lavičky nedokázali bodovať. Body – domáci: M. Moravčík 3,5, M. Farbák 2,5, Harman 0, Mikušiak 0, hostia: Motrinec 4, Žiaran 3,5, Gejdoš 2,5, Ostrovský 2.

P. Ľupča – L. Porúbka 7:11
V dramatickom súboji, v ktorom sa hralo až osem päťsetových duelov, mali lepší začiatok hostia. Ujali sa vedenia 1:6, domáci ešte dokázali vyrovnať, ale potom Porubčania opäť natiahli šnúrou troch víťazstiev na 6:9 a náskok si už udržali. Body – domáci: Noge 3, M. Hán 2, Kohút a Sokol po 1, hostia: Kočtúch 4,5, J. Beňo a Voštiar po 2,5, Ondík 1,5.


VII. LIGA
Víťazstvom nad vedúcim Iľanovom C si Hybe C udržali stále nádej bojovať o postup. Je už zrejmé, že o postupujúcom sa rozhodne medzi prvými štyrmi mužstvami a veľa napovie už budúce kolo, v ktorom sa stretne teraz už druhé céčko Iľanovo s prvým L. Petrom a tretie SOU L. Mikuláš B so štvrtými Hybami C. Ostatné družstvá už len súťaž dohrávajú a väčšina dáva šancu aj hráčom, ktorí doposiaľ pravidelne nehrávali, čo sa najmarkantnejšie prejavilo na rezerve Z. Poruby, v drese ktorej proti mladým hráčom Squashu A nenastúpil ani jeden hráč základného kádra. Súťaž ešte môže zamotať aj chrípka, veď rezerva Squashu disponovala len trojicou hráčov. Výhodu tak možno budú mať tímy, ktoré majú bohatšie súpisky.
V 15. kole sa 3. februára stretnú: Squash B – Iľanovo D, SOU L. Mikuláš B – Hybe C, Iľanovo C – L.Peter, ŠKST L.Mikuláš B – Bobrovec C, Váhostav L.Hrádok B – Z.Poruba B, Squash A – voľno

Z. Poruba B – Squash A 3:15
Domáci dali príležitosť hráčom, ktorí pravidelne nehrávali, čo mladí hostia využili na zaslúžené víťazstvo, aj keď priebeh bol vyrovnanejší, ako ukazuje konečný výsledok. Body – domáci: Brtáň, Stupka a Szarka po 1, Vadovický 0, hostia: F. Betcher, M. Majerník a F. Martiak po 4,5, B.Majerník 1,5.

Bobrovec C – Váhostav LH B 7:11
Domácim hráčom nemožno uprieť bojovnosť, ale iba tá nestačila na vyrovnanejších Hrádočanov, ktori si za predvedenú hru víťazstvo zaslúžili. Body – domáci: M. Kusý 3,5, Slaninka 2,5, Machaj 1, M. Grajko 0, hostia: Šikulaj 4, Šlosár 3,5, Oláh 2, Cupra 1,5.

L. Peter – ŠKST LM B 17:1
Aktuálny líder si aj bez Lojdla, Murtina a Volfa bez problémov poradil s posledným, ktorý dokázal uhrať len jediný bod, keď M. Trizna porazil Drugaja. Body – domáci: Nemsila a Schober po 4,5, Drugaj 3, Kubica 2,5/0 (striedal Jurík 2,5/0), hostia: M. Trizna 1, F. Vozár 0, M. Vozár 0, Vozárová 0.

Hybe C – Iľanovo C 11:7
V domácom mužstve sa k Marušiakovi st. výborným výkonom priblížil mladý Dorčiak. Keďže opory hostí nepodali očakávané výkony, dosiahli domáci spravodlivé víťazstvo nad dovtedy vedúcim mužstvom celej súťaže. Body – domáci: Marušiak st. 4,5, Dorčiak 3,5, Mičev a Skaloš po 1,5, hostia: V. Šlauka 3, J. Kubo 2, D. Kubo a Wosiňski po 1.

Squash B – SOU LM B 0:18
Len trojica domácich, z ktorých v súťaži pravidelne hráva iba Dudráková, nemala proti skúsenosti hostí žiadnu šancu na lepší výsledok, dokázali uhrať len chudobné tri sety. Body – domáci: Dudráková 0, Kusý 0, Papp 0, hostia: Pilarčík 3,5, Bubelíny a Zvolenský po 3, Vlha 1/0 (striedal K.Kalinay 2,5/0), 5 x wo.

Iľanovo D – voľno

Najčítanejšie na My Liptov

Inzercia - Tlačové správy

 1. Ako sa technologické spoločnosti starajú o bezpečnosť platieb
 2. Ako na rodinný rozpočet v troch jednoduchých krokoch
 3. Oprášte cestovateľské plány, jeseň sa nesie v znamení poznávania
 4. Darujte úsmev dvakrát pre šťastie mnohých rodín
 5. Vyberte sa s nami za strašidlami. Žiadny strach, bude to zábava
 6. Kaufland otvára prvú predajňu s fotovoltaickým systémom
 7. Ako je na tom naša ekonomika? Začína sa konferencia #akonato
 8. Ako zamestnať cudzinca: Čo musíte vedieť a na čo si dať pozor
 9. Tiguan eHybrid: bežné problémy plug-in hybridov sa ho netýkajú
 10. Prichádzame o pamiatky? Obnoviť všetky by trvalo 180 rokov
 1. Prvé bezbariérové fitko vo Zvolene otvára ZŤP cestu k športu
 2. Zánovné vozidlá na slovenskom trhu za rok zdraželi až o 15 %
 3. Oprášte cestovateľské plány, jeseň sa nesie v znamení poznávania
 4. Darujte úsmev dvakrát pre šťastie mnohých rodín
 5. Ocenenie získali Innovatrics, Kellys Bicycles a Bivio
 6. Ako získať nabíjaciu kartu k novému elektromobilu?
 7. Ako sa technologické spoločnosti starajú o bezpečnosť platieb
 8. Vyberte sa s nami za strašidlami. Žiadny strach, bude to zábava
 9. Kaufland otvára prvú predajňu s fotovoltaickým systémom
 10. 5. ročník Trhu kože bude po prvý raz aj v Košiciach
 1. Ako budú tento rok vyzerať vianočné dôchodky a kedy ich vyplatia 14 893
 2. Kaufland otvára prvú predajňu s fotovoltaickým systémom 7 253
 3. Ako je na tom naša ekonomika? Začína sa konferencia #akonato 6 238
 4. Stravovacie zlozvyky Slovákov. Odborníci radia čomu sa vyvarovať 5 007
 5. Prichádzame o pamiatky? Obnoviť všetky by trvalo 180 rokov 3 559
 6. Ako na rodinný rozpočet v troch jednoduchých krokoch 3 361
 7. Výber žiarovky môže mať vplyv na celkové zdravie 3 123
 8. Oprášte cestovateľské plány, jeseň sa nesie v znamení poznávania 3 117
 9. Martinus vykupuje čítané knihy, spustil službu Knihovrátok 2 779
 10. Ako zamestnať cudzinca: Čo musíte vedieť a na čo si dať pozor 2 387

Blogy SME

 1. Július Kovács: Adrian Jenčo šéf verejnej štátnej správy poskok Kaliňáka dnes poskok Mikulca
 2. Štefan Vidlár: The Last Yesterday Evening Folk Song
 3. Peter Kollega: Súdruh Fico vnímam ťa ako vlastizradcu a vraha
 4. Anton Lisinovič: Skautík na výprave (17.diel) - Jesenná Kršlenica a Jelenia hora
 5. Miroslava Moncmanová: Exotické leto Gauguina - láska, múza, tajný život,...
 6. Štefan Vidlár: Zlyhaný politológ
 7. Miroslav Galovič: Stověžatá Praha trocha jinak aneb sedm pražských zastavení. Dnes třetí, Vyšehradský hřbitov, místo odpočinku významných českých osobností.
 8. Róbert Lelko: Cesta domov
 1. Robert Fico: Pán Kovačič z Markízy, ďakujem, vyhral som vďaka Vám 50 Eur! 32 532
 2. Matúš Lazúr: Neočkovaní dôchodcovia si vianočné príspevky nezaslúžia 15 469
 3. Věra Tepličková: Nepoškvrnené očkovanie - ďalší zázrak alebo zvrátenosť vlády neboráka Hegera? 10 964
 4. Jiří Ščobák: Paní Záborská, jste zbabělec! Dovedete cílit jen na nejsnadnější cíl - ženy 8 472
 5. Martina Hilbertová: Zomrela Gruberová, ktorú sme za komunizmu nemohli počúvať 5 913
 6. Stanislav Martinčko: Veno pre drahú nevestu z úradu práce v Pezinku?? 4 879
 7. Matúš Sarvaš: Krádeže, vlámanie a drogy u mladistvého. Verdikt súdu? Napomenutie a dohľad (Prípad prokurátora) 4 675
 8. Július Kovács: Kaliňák a Počiatek ma chcú dostať do basy pomocou justičnej a policajnej mafie, dodnes ju riadi Fico, lebo som upozornil na ich zlodejstvá. 4 647
 1. Matúš Sarvaš: Krádeže, vlámanie a drogy u mladistvého. Verdikt súdu? Napomenutie a dohľad (Prípad prokurátora)
 2. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 2: Flow, alebo ako pri práci stratiť pojem o čase
 3. Karolína Farská: Česká predvolebná kampaň vrcholí. Nastavuje trend aj pre tú budúcu na Slovensku
 4. Milota Sidorová: Ženy doplácajú na nedostupnosť bývania najviac. Takto to vyriešili vo Viedni
 5. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 1: O hrách a systémoch
 6. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí
 7. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič.
 8. Karolína Farská: Do Ficovej éry sa vraciame aj bez neho
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Liptov - aktuálne správy

Petra Vlhová skončila v úvodných pretekoch tretia.

Zatiaľ čo Rakúšankám to opäť nevyšlo, Vlhová v Söldene zopakovala tretie miesto spred roka a pripísala si do boja o veľký glóbus prvých 60 bodov.


SITA 19 h
Architekt Ladislav Nagy hovorí, že ľudia si musia povedať, či chcú mať pod horou veľké hotely.

O tom ako by mali vyzerať horské strediská, kde robíme chyby a čo čaká naše horské strediská, sme sa rozprávali s architektom Ladislavom Nagyom.


23. okt
Liptáci vyhrávali 2:0, ale napokon body nebrali.

Hokejisti HC ‘05 Banská Bystrica otočili v zápase 10. kola Tipos extraligy duel na ľade MHK 32 Liptovský Mikuláš a zvíťazili 4:2. V tretej tretine dali všetky štyri góly.


TASR 22. okt

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V nákupnom vozíku sa nachádzalo viac ako 150 položiek v hodnote takmer 500 eur.


SITA 23. okt

V chate sa nachádzalo jedenásť ľudí.


22 h

Naháňačka a skrývačka po hornooravskom regióne trvala takmer týždeň. Viacerí chlapi si pri nej museli vyhrnúť rukávy.


23. okt

Stretnutí s vlkmi sa neobáva. Nezakročili ani vo vyhrotenej situácii.


18. okt

Blogy SME

 1. Július Kovács: Adrian Jenčo šéf verejnej štátnej správy poskok Kaliňáka dnes poskok Mikulca
 2. Štefan Vidlár: The Last Yesterday Evening Folk Song
 3. Peter Kollega: Súdruh Fico vnímam ťa ako vlastizradcu a vraha
 4. Anton Lisinovič: Skautík na výprave (17.diel) - Jesenná Kršlenica a Jelenia hora
 5. Miroslava Moncmanová: Exotické leto Gauguina - láska, múza, tajný život,...
 6. Štefan Vidlár: Zlyhaný politológ
 7. Miroslav Galovič: Stověžatá Praha trocha jinak aneb sedm pražských zastavení. Dnes třetí, Vyšehradský hřbitov, místo odpočinku významných českých osobností.
 8. Róbert Lelko: Cesta domov
 1. Robert Fico: Pán Kovačič z Markízy, ďakujem, vyhral som vďaka Vám 50 Eur! 32 532
 2. Matúš Lazúr: Neočkovaní dôchodcovia si vianočné príspevky nezaslúžia 15 469
 3. Věra Tepličková: Nepoškvrnené očkovanie - ďalší zázrak alebo zvrátenosť vlády neboráka Hegera? 10 964
 4. Jiří Ščobák: Paní Záborská, jste zbabělec! Dovedete cílit jen na nejsnadnější cíl - ženy 8 472
 5. Martina Hilbertová: Zomrela Gruberová, ktorú sme za komunizmu nemohli počúvať 5 913
 6. Stanislav Martinčko: Veno pre drahú nevestu z úradu práce v Pezinku?? 4 879
 7. Matúš Sarvaš: Krádeže, vlámanie a drogy u mladistvého. Verdikt súdu? Napomenutie a dohľad (Prípad prokurátora) 4 675
 8. Július Kovács: Kaliňák a Počiatek ma chcú dostať do basy pomocou justičnej a policajnej mafie, dodnes ju riadi Fico, lebo som upozornil na ich zlodejstvá. 4 647
 1. Matúš Sarvaš: Krádeže, vlámanie a drogy u mladistvého. Verdikt súdu? Napomenutie a dohľad (Prípad prokurátora)
 2. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 2: Flow, alebo ako pri práci stratiť pojem o čase
 3. Karolína Farská: Česká predvolebná kampaň vrcholí. Nastavuje trend aj pre tú budúcu na Slovensku
 4. Milota Sidorová: Ženy doplácajú na nedostupnosť bývania najviac. Takto to vyriešili vo Viedni
 5. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 1: O hrách a systémoch
 6. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí
 7. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič.
 8. Karolína Farská: Do Ficovej éry sa vraciame aj bez neho

Už ste čítali?

Skryť Zatvoriť reklamu