Demänová v Uh. Vsi nenechala nič na náhodu a víťazstvom si udržala vedenie. Druhá Komjatná to doma s Vlachmi mala ťažšie, no nakoniec sa tešila z plného bodového zisku. Skóre i postavenie si vylepšili Jánčania, ktorí v Stankovanoch poslednému tímu nedali žiadnu šancu na zisk čo i len bodu. V 9. kole sa 30. septembra o 15.00 h stretnú: Vlachy – Východná, L. Kokava – Komjatná, L. Ján – Štiavnička, Ľubeľa – Stankovany, Demänová - P. Ľupča, Prosiek - Uh. Ves, L. Teplá – Bobrovec.
Východná - L. Teplá 2:2 (1:1)
Góly: J. Mikuš st., Halko – P. Hrbček, Bistiak.
Východná: Debnár – D. Jurík (58. M. Polóni), Roth, Sýkora, J. Mikuš st., Šeďo, Ivan (71. M. Jurík), Halko, Berešík, Poliak, Brezina.
L. Teplá: Kuriš – Turčok, Š. Hrbček, P. Hrbček, Mišík, Arbet, Bistiak, Baran, Šiška, Čefo, Macko.
Vo Východnej sa hrala vyrovnaná partia. Východná prišla o víťazstvo po individuálnej chybe.
Bobrovec – Prosiek 2:0 (1:0)
Góly: Machovec, Tomašák.
Bobrovec: Poproč – Snovák, Trizna, Janičina, Kello, Tomašák, Uhrín (80. Krajši), Chudý, Machovec, Vraňák, Sekej.
Prosiek: Urban – Črep, Škvarka, Jurík, Švárny, Pagáč, Trnovský (90. Sermek), Alman (83. Lovich), Račko, Sekej (60. Maloch), Rybovič.
Pred početnou diváckou kulisou sa hralo nezáživné stretnutie, väčšinou medzi šestnástkami. Bobrovčania išli do vedenia po nevinne vyzerajúcej akcii. Prosiečania v druhom dejstve zacítili šancu, pohrozili niekoľkými strelami. Proti bol domáci gólman Poproč, ktorého neprekonali ani z najvyloženejších príležitostí. Bobrovčania si zaslúžené víťazstvo ešte poistili.
Uh. Ves – Demänová 2:6 (1:2)
Góly: Zlejší 2 - Koreň a Laco 2, Janek, Vyskočáni.
Uh. Ves: Pavelica – Sopko, Jurák, V. Multáň, Šimovček, B. Multáň, Zlejší, Perašín, Bobrík, A. Tkáč, J. Tkáč.
Demänová: Bačík – Krajči, Perončík, Laco, Droppa, Koreň, Lisý, Praštiak, Janek, Kuchárik, Valaštiak.
Favorit z Demänovej mal herne navrch. Domácim sa podarilo vyrovnať na 2:2, Demänová však dvomi gólmi naklonila misky váh na svoju stranu. Potom už hostia svoje zaslúžené víťazstvo len prikrášľovali.
P. Ľupča – Ľubeľa 1:1 (0:0)
V derby videli diváci vyrovnaný zápas, ktorý sa skončil zaslúženou remízou.
Stankovany - L. Ján 1:6 (1:2)
Góly: Matejík – Jezný 2, Smolák, Hanis, Košč, Vrlík (z 11 m).
Stankovany: Laurinec – Straka, Gašpar, Malcho, Demikát, Junas, Matejík, Straka, Pecke, Kavický, Dauda.
L. Ján: Bartoš – Jezný, Smolák, Devečka, Oravec, Čurný, Urban, Hanis, Janovčík, Vrlík, Kutnáč (22. Košč).
Hostia boli celý zápas lepším mužstvom. Gólmi to začali potvrdzovať až po polčase.
Štiavnička - L. Kokava 0:0
Štiavnička: Kopáček – Piroh, Rom, Boroň, Ondrejka, Frič, Rázga, Oravec, Sálus, Kudlička, Bačkor.
L. Kokava: M. Šopor – P. Šopor, Kuchárik, Krajči, M. Šuňavec, J. Šuňavec, Gajdoš, Porubän, Krajč, Porubajan, Kačmarík.
V dobrom zápase si mužstvá zaslúžene podelili body. Kokavčania potvrdili svoje kvality.
Komjatná – Vlachy 1:0 (1:0)
Gól: Láclavík.
Komjatná: Buzalka – Bernolák, Fajčík, Lukáč, Socháň, Kubáň, Kubala, Klavec, Maťokar, Láclavík, Gallo.
Vlachy: Zigo – Grieš, Hric, Klubica, Švec, R. Paulíny, Rybársky, Bolibruch, Stolár, Marton, P. Paulíny.
V Komjatnej to nebolo oku lahodiace predstavenie. Domáci sa herne trápia, aj napriek vypracovaným šanciam to bolo víťazstvo z kategórie vydretých. Vlachy by si za predvedený výkon zaslúžili bod.