Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky

Poruba nezvládla záver

Dúbrava – Oščadnica 2:5 (2:2)
Po chybe obrany baníkov bolo už v 2. min 0:1. V 20. min vyrovnal hlavičkou do šibenice Mrva. V 35. min dostal domácich do nádejného vedenia po rohu Šingliar, ale ešte pred prestávkou hostia z nevinnej akcie vyrovnali. Škoda, lebo Dúbravčania dovtedy zahodili minimálne päť vyložených šancí. V podobnom duchu sa niesol aj úvod druhého polčasu. Domáci tlačili a spaľovali tutovky. Hostia hrozili brejkmi a deravú obranu súpera z nich kruto trestali.
Góly domácich: Mrva, Šingliar. Dúbrava: Mráz – Suchý, Sučák (Mrázik), Korbel, Kojš, Urbanovič, Šingliar, Mydliar, Macko (Feketík), Peterec, Mrva.

Teplička n. V. - Z. Poruba 2:2 (1:0)
V svižnom úvode domáci Repčekovu hrúbku nepotrestali. V 20. min obrana Poruby vyslovene zaspala a nezvládla zdanlivo neškodný center. Hostia pridali, Repček trafil v dobrej pozícii do brankára, napodobnil ho aj Koreň. V 40. min Kmeťovu hlavičku vytlačil z bránkovej čiary nepochopiteľne Repček. V druhom dejstve Plevovci pridali a mali hru pevne v rukách. Ideálnu Beťkovu prihrávku premenil v 55. min na vyrovnanie Droppa. Kmeť zoči-voči brankárovi minul. Necelých desať minút pred koncom to predsa len vyšlo po osi Maťko, Kmeť, Koreň – 1:2. Stalo sa však to, čo je v prípade Porubčanov už nepísaným pravidlom. Štvrtýkrát prišli o isté body v nadstavenom čase.
Góly hostí: Droppa, Koreň. Z. Poruba: Hablák - Račko, Droppa (Čajka), Kováč, Koreň (J. Jurečka), Kmeť, Bella, Repček, Beťko, Maťko, Tomek.

Ostatné výsledky 13. kola: Belá-Dulice – O. Jasenica 0:1 (0:0), K. Lieskovec – K. Lúčka 0:2 (0:2), Trebostovo – Stráňavy 3:1 (1:0), Rosina – Valča 2:3 (1:1), Turany – Tvrdošín 1:1 (1:1).
V predohrávanom 14. kole sa 4. 11. o 13.00 h stretnú: Belá/Dulice - Dúbrava, Oščadnica - Z. Poruba.

1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  2. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  3. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  4. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  7. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  8. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  9. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  10. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  1. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  2. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  5. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  8. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  9. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?

Odišla jednotka, príležitosť pre Ivana Krajčírika

Brankára Macíka nahradil v MFK Ružomberok Krajčírik.

Ivan Krajčírik v zelenom

Koronavírus: Ako sa testuje na odbernom mieste v Demänovej

Rezervácie na antigénové testovanie sa takmer zaplnili v priebehu niekoľkých hodín. Zostávajú posledné voľné miesta.

Testovanie v Demänovej na záchytnom parkovisku je rýchle, bez čakania na výter aj na výsledok testu.

Koronavírus: Odberné miesta v obciach na Liptove

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v obciach na Liptove

Z novembrového testovania vo Vavrišove.

Koronavírus: Odberné miesta v Ružomberku

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Ružomberku.