Sobota, 18. september, 2021 | Meniny má EugéniaKrížovkyKrížovky

V šlágri vo Švošove si súperi body podelili

Jamník - Smreč./Žiar 4:0 (1:0)
Domáci mali navrch počas úvodnej dvadsaťminútovky. Hostia v ďalšej fáze polčasu hru vyrovnali. Po prestávke začali lepšie, vytvorili si niekoľko šancí a ohrozili domáceho brankára. Po strelení druhého gólu po hodine hry hráči Jamníka prevzali iniciatívu a koncertovali, čo potvrdili ďalšími dvomi gólmi.
Góly: Kumančík, Porubän, Cibuľa, Handrk.
Jamník: Fronko – M. Paukovček, Matejko, M. Porubän, P. Paukovček (17. Kuchárik), P. Beňo, Dieška, J. Beňo, P. Paukovček (46. P. Cibula), Handrk, Kumančík.
Smreč./Žiar: Števko – Válek, Matejka, Čupka, Šimun (70. Mazura), Droppa, Sedliak, Kováč, Hrnčiar, Moravčík, Helebrandt (77. Števko).

Kvačany – Pribylina 3:0 (1:0)
V prvom polčase bola hra vyrovnaná. Po prestávke mali prevahu hráči Kvačian, z ktorej v rozpätí dvadsiatich minút nevyužili ani jednu príležitosť. Dvakrát po prekonaní brankára Pribyliny zabránila gólu žrď a brvno. V 79. min Florek a o tri minúty neskôr Burdel zabezpečili zaslúžené víťazstvo rozdielom triedy.
Góly: Florek 2, Burdel.
Kvačany: E. Kojš – Repa, Chudoba, Chovan, Bella, Staš (87. P. Kojš), Sásik, Kruták, Števček (28. J. Burdel), Florek (82. Baleja).
Pribylina: Gajdoš (82. Mikuš) – B. Pačan, Šimčo, Jaroslav Jurík, Holbus, Račko, Ján Jurík, Benko, M. Jurík, D. Pačan (82. S. Jurík), Taragel.

Iľanovo - L. Hrádok 4:1 (2:1)
Od začiatku predvádzali obidva celky rýchly futbal. Domáci si vytvorili viacero sľubných príležitostí, do vedenia išli v 23. min. O desať minút neskôr zvyšoval na 2:0 Devečka. Hrádočania pred polčasom znížili po chybe domáceho brankára. V druhom dejstve tempo hry pokračovalo. Iľanovo výsledok poistilo v 79. min, keď zvyšoval P. Harandza. O päť minút neskôr ten istý hráč uzavrel zápasové skóre.
Góly: P. Harandza 3, Devečka – Michalec.
Iľanovo: Stankoviansky – T. Ostrovský (46. Wosiňski), Vretenár, J. Ostrovský, Gugh (60. Erhardt), Droppa, P. Kloták, Žiaran, J. Harandza, Devečka, P. Harandza.
L. Hrádok: Novota (46. Šuňavec) – Holbus, Žufaj, M. Žiška, Janiga, Psotka, L. Žiška, Kozub, Ráchel (39. Klembara), Michalec (80. Frigmanský), Kačmarík.

Švošov – Ludrová 2:2 (2:1)
V zápase o prvé miesto tabuľky vyšiel úvod lepšie Ludrovej, ktorá išla do vedenia z priameho kopu. Švošov však do konca polčasu stihol dvomi gólmi otočiť skóre. V druhej polovici zápasu mali hostia miernu prevahu, čo využili na strelenie vyrovnávajúceho gólu. S deľbou bodov môžu byť spokojné oba mančafty.
Góly: M. Pukaj, J. Roštek - Ena Andrea, Kaman.
Švošov: R. Roštek – Ľ. Pukaj, Babec, Babala (71. Olos), Straka, L. Drdák, Carach (77. Hatala), Kútnik (77. Bielený), T. Drdák, M. Pukaj, J. Roštek.
Ludrová: Kmeť – Novák, Apolenár, Hatala, Maslo, Milan, Kaman (61. Volf), Meško, Pavol, Ena Andrea, Haspra.

V. Dubová – Beňadiková 5:1 (2:0)
Posledný tím tabuľky si jednoznačne poradil s Beňadikovou, ktorá pred štvrtkovou dohrávkou v Liptovskom Hrádku ťahala obdivuhodnú sériu víťazstiev.

L. Lúžna - Sv. Kríž 2:1
Domácim je dobrý každý bod, v zápase so Sv. Krížom by bol pre L. Lúžnu každý iný výsledok ako víťazstvo stratou.

Likavka – Podtureň 2:0 (0:0)
Likavka naplno využila výhodu domáceho prostredia a vďaka víťazstvu nad Podturňou sa naďalej pohybuje v pokojnom strede tabuľky.