Domáci podali podpriemerný výkon a hostia ich vyučovali z efektivity.
Góly: J. Mikuš st. – Láclavík, Gallo.
Východná: Debnár – Roth (71. Šeďo), Berešík, Sýkora, J. Mikuš st., M. Mikuš (46. Brezina), R. Mikuš, Halko, J. Mikuš ml., Poliak, Vechter.
Komjatná: Kuriš – Bernolák, Blana, Socháň, Kuracina, Kubala, Kubáň, Láclavík, Kútnik, Gallo.

Štiavnička – Vlachy 4:0 (2:0)
Prvý polčas snaživí hostia držali so Štiavničkou krok, aj napriek tomu dvakrát inkasovali. Potom to už bola suverénna kanonáda domácich, ktorí nepremenili šance na dva zápasy a pokutový kop. Ich víťazstvo je úplne zaslúžené.
Góly: Ondrejka 2, Čiernik, Kudlička.
Štiavnička: Bartánus – Sálus, Rom, Rázga, Piroh, Ondrejka, Oravec, Bačkor, Čiernik (82. Banáš), Zubaj, Kudlička (82. Ružička).
Vlachy: Mikyta – Kubáň, Hric, Šury, J. Bolibruch, Rybársky, M. Bolibruch (46. Smitek), Klubica, Grieš (74. Svitek), Stolár, J. Smitek.

P. Ľupča - L. Ján 2:0 (0:0)
Prvý polčas sa hralo vyrovnane medzi šestnástkami. Domáci po prestávke pridali v nasadení, L. Ján prakticky do ničoho nepustili a zaslúžene zvíťazili.
Góly: Španko, Kacian.
P. Ľupča: Milan Záborský – Španko, Garaj, Fajta, Sokol, Boháčik (Matejčík), Krížovský, Šlachta, Kacian, Adamčiak (Hegedúš), Michal Záborský.
L. Ján: Klepáč – Kiss, Devečka, Oravec, Čurný, Jančuška, Hanis, Šoltís, Ruman, Vrlík, Smolák.

Uh. Ves – Ľubeľa 0:2 (0:1)
Po viacerých nepremenených šanciach Uh. Vsi išli do vedenia hostia. V druhom polčase sa hostiteľom nepodarilo vyrovnať a Ľubeľa v závere zvýšila na 0:2 a zaslúžene zvíťazila.
Góly: Kúkol 2.
Uh. Ves: Pavelica – Sopko, Jurák, J. Baláž, V. Multáň, Šimovček, B. Multáň, Pačan, P. Baláž, Tkáč, Perašín.
Ľubeľa: Feketík – Kohút, Humený, Matejovie (Kubík), Slačka, Tomčík, P. Oško, D. Oško, Kukol, Chomistek, Feketík.

Bobrovec – Demänová 1:1 (0:0)
Pred rekordnou diváckou kulisou potvrdila Demänová svoje suverénne postavenie v tabuľke. Bola po celý zápas futbalovejšia, vypracovala si dostatok šancí. Tie však až na gól, ktorý padol v 56. min, nedokázala premeniť. Bobrovčania, vedomí si svojich možností, hrali celé stretnutie zo zabezpečenej obrany, z ktorej vychádzali do rýchlych protiútokov. Jeden z nich v 80. min využili na strelenie vyrovnávajúceho gólu. Aj napriek snahe sa ani jednému z celkov nepodarilo strhnúť víťazstvo na svoju stranu.
Góly: Chudý – Valaštiak.
Bobrovec: Poproč – Jurčo (59. Juráš), Snovák, Trizna, Krajči, Machovec (70. Sekan), Tomašák, Uhrín (76. Kello), Vraňák, Chudý, Komoráš.
Demänová: Bačík – Krajči, Perončík, Laco, Štulajter, Ručkay, Lisý (62. Hrbek), Praštiak, Vyskočáni, Kuchárik, Valaštiak.

L. Teplá – Prosiek 3:2 (1:1)
Domáci mali celý zápas prevahu, ale po prvej štyridsaťpäť minútovke to vyzeralo na deľbu bodov. Hráči L. Teplej o zisku troch bodov rozhodli v poslednej minúte.
Góly: Šiška 2, Fajta.
L. Teplá: Mazalan – Turčok (Čefo), Fajta, M. Likavec, Krajči (Bistiak), Šiška, Baran, Arbet, Macko, Šimalčík, Krakovský.

Stankovany - L. Kokava 2:3 (2:1)
Stankovany mali v prvom dejstve navrch, Kokavčanom sa však po prestávke podaril dokonalý obrat.