Prehra Švošova vytiahla na čelo súťaže Ludrovú

Smreč./Žiar - V. Dubová 4:0 (4:0)
Domáci o svojom jednoznačnom víťazstve rozhodli už v prvom polčase, keď z množstva šancí dali štyri góly. V druhom polčase umnou hrou kontrolovali jeho priebeh, hostí nepustili do vážnejšej akcie a dosiahli dôležitú výhru.
Góly: Válek 2, T. Gall, M. Matejka
Smreč.Žiar: Lizúch - Válek, Čupka, Pajerchin, Remeň, Pavlenka, T. Gall, M. Matejka (80. Suský), Labaška (82. Oško), Droppa, T. Moravčík (78. M. Gall).
V. Dubová: Maslo - Kereškéni (26. Gluch), Čižmár, Lúčan, Gruchalák, Chebeň, Jantek, Brnoliak, Krížovský, Dvorský, Žitník.

L. Lúžna – Švošov 4:2 (1:0)
Doterajšší líder prehral na pôde L. Lúžnej a prišiel o vedúcu pozíciu v súťaži.

Sv. Kríž – Iľanovo 3:0 (0:0)
Po bezgólovom prvom dejstve domáci tromi gólmi rozhodli o dôležitom víťasztve.

Beňadiková – Kvačany 1:2 (1:2)
Domáci po výbornom výkone oslabení o šiestich hráčov základnej zostavy po polčase prehrávali 1:2. Nastrelili dve žrde a rozhodca, podľa ich názoru, neuznal platný gól. Beňadiková po polčase vrhla všetky sily do útoku, no šance nevyužili a po slabom výkone rozhodcu nešťastne prehrali.

Ludrová – Likavka 2:0 (0:0)
Likavka prišla do Ludrovej odhodlaná, o čom svedčil prvý polčas a množstvo vypracovaných šancí. Druhý polčas domáci pridali na pohybe a dôraze a zaslúžene siahli na víťazstvo. Hostia sa nevzdávali ani za nepriaznivého stavu a stálymi nápormi zamestnávali obranu Ludrovej, ktorú opäť výborným výkonom podržal brankár.
Góly: Meško, Haspra (z 11 m).
Ludrová: Kmeť – Milan Matej, Kajan (Pasch), Hatala, Dutka, Kaman, Meško, Huba, Pavol (Apolenár), Ena Andrea, Haspra.
Likavka: Huba – Lukáč, Široň, Slačka, Sliacky, J. Timko, Halaš, Haluška, Špirko, Hlinka, Kendra (Bielesch).

Pribylina – Podtureň 4:2 (2:1)
Podtureň išla do vedenia po diskutabilnom ofsajde. Pribylina sa nevzdala a po vzorovej bojovnosti celého tímu do prestávky strelila dva góly. Po nej domáci dvomi gólmi rozhodli o zaslúženom víťazstve, niekoľko šancí zostalo nepremenených. K dobrej úrovni zápasu prispeli výkonom aj hosťujúci hráči.
Góly: O. Pačan, Taragel, M. Jurík, Ľ. Račko – Baxa, S. Račko.
Pribylina: Gajdoš – F. Benko, Šimčo, Jaroslav Jurík, Holbus, S. Jurík (Ľ. Račko), Ján Jurík, M. Jurík, Taragel, Pelach (B. Pačan), O. Pačan.
Podtureň: M. Mlynarčík – Kováčik, Motrinec, Baxa, Z. Mlynarčík, S. Račko, Drugáč, M. Vozárik, Lorincz (Debnár), Juráš, Ilavský.

L. Hrádok – Jamník 5:2
V derby zápase videli diváci množstvo gólov. Po konečnom hvizde mali dôvod na radosť Hrádočania.