I. TRIEDA

Sv. Kríž – Demänová 0:3 (0:2)
Domáci svoje gólové príležitosti nepremenili. Skúsení hostia boli v koncovke maximálne efektívni.
- Góly: Lysý, Kúkol, Kello.
- Sv. Kríž: Mráz - Feketík (Skubík), Podhorányi, Húlek, Kmošena, Mišovič, Moravčík, Soboňa, Frič, Papaj, Tomlák.
- Demänová: Bačík - Krajči, Debnár, Štulrajter, Hrbek (Janega), Lysý (Droppa), Laco, Tomek, Kúkol, Kello, Kuchárik.
Komjatná – Pribylina
3:3 (3:2)
Vo vyrovnanom zápase bohatom na góly si súperi body podelili.
Smreč.Žiar - L. Lúžna 3:1 (1:1)
O svojom víťazstve rozhodli domáci v druhom polčase, keď sa im podarilo prekonať výborne chytajúceho brankára hostí.
- Góly: Oško 2, Hlušák – Glemba.
- Smreč.Žiar: Mikšovský - Feketík, Pajerchin, J. Mlynarčík, Čupka, Válek (M. Matejka), Gaal, Hlušák, Droppa (Pavlenka), Oško, M. Mlynarčík (Labaška).
- L. Lúžna: O. Kajda - J. Kajda, Švanda, Bystričan, Martoš, Glemba, Staš, Husarčík, Vierik, Veselovský, Oravec.
Jamník – Švošov 2:1 (0:1)
Úvod stretnutia vyšiel Jamníku, ktorý mal do 15. min zápas vo svojich rukách. Potom až do konca polčasu prevzali iniciatívu hráči Švošova, vytvorili si šance a strelili úvodný gól. Po prestávke domáci zlepšili hru.
- Góly: Kumančík, Števček - M. Zrník.
- Jamník: Novota – Porubän, Matejko, Števček, M. Pavkovček, T. Pavkovček (Kuchárik), P. Pavkovček, J. Beňo, Mrnčo, Handrk, Kumančík.
- Švošov: Roštek – Ľ. Pukaj, Babec (P. Kútnik), M. Pukaj (Kratka), M. Drdák, Straka, L. Drdák, T. Drdák, Zrník (Olos), Cárach.
Podtureň – Iľanovo 0:1 (0:1)
Domáci začali aktívne, hostia postupne vyrovnali hru, čo využili na strelenie gólu.
- Gól: Magura.
- Iľanovo: Hvostík – P. Harandza, Kloták, Gugh, Ochodnický (Valent), Magura, Kráľ, Žiaran, Droppa, Devečka.
L. Hrádok – Kvačany 2:1 (2:0)
V prvom polčase bol líder tabuľky lepším tímom a zaslúžene vyhrával 2:0. V druhom polčase sa hra vyrovnala, zvlášť po 55. min, keď hostia znížili kontaktným gólom.
- Góly: Cibula, Kačmarík – Florek.
- L. Hrádok: Hablák – Kováč, Halahija, Koryťák (Kvasnička), Rúčka, Kozub, Cibula, Kačmarík, Psotka, Žiška.
- Kvačany: Kojš – Chudoba, Števček (Baleja), Chovan, Bella, Vigoda, Uram (Sekej), Kruták, Štefaniak, Ďuroň, Florek.
Likavka – Beňadiková
5:2 (1:1)
Domáci podali výborný výkon, Beňadiková sa prezentovala pozornosťou.
- Góly: F. Haláš a Kondra po 2, M. Halaš – Janek 2.
- Likavka: Huba – Lukáč (M. Halaš), Maliňák, Hlinka, Borek, Fula (Uličný) F. Haláš, Haluška, Sliacky, Chorvát, Kondra.
- Beňadiková: Baran – Čatloš, D. Račko, Bocko (Marko), Marek Račko, Kello, Miloš Račko, Kiss, P. Zlejší, Janek, J. Zlejší.

l V ďalšom kole sa 3. mája 2009 o 16.30 hod stretnú: Likavka - Sv. Kríž, Beňadiková - L. Hrádok, Kvačany – Podtureň, Iľanovo – Jamník, Švošov - Smreč.Žiar, L. Lúžna - Komjatná, Pribylina – Demänová.