L. Ján – Štiavnička 1:2 (0:1)
Domáci výkonom vôbec nepresvedčili a do prestávky prehrávali. Hostia aj v početnom oslabení, pri vylúčení brankára, dali druhý gól.
l Gól: M. Kašpar (za domácich).
L. Kokava – Hrboltová 0:2 (0:0)
Aj keď Kokavčania odohrali najslabší zápas v sezóne, vytvorili si šance, ktoré trestuhodne zahodili.
- Góly: Karlík, Sokol.
- L. Kokava: M. Šopor – P. Šopor, Kuchárik, Jurčo, M. Šuňavec (Krajč), J. Šuňavec, Gajdoš, Li. Porubän, Krajč, Ľ. Porubän (Fides), Krajči (Taragel).
- Hrboltová: Maslo – Fajta (Volna), Kralovenský, Kandera, Kovalčík, Sokol, Michalic, Šafranko, Eliáš, Kubinian, Karlík (Jánoš).
P. Ľupča – Hubová 0:0
Domáci mali počas celého zápasu prevahu, ktorú nedokázali využiť.
- P. Lupča: J. Adamčiak – Španko, Majláth, P. Sokol, M. Sokol, P. Smitek (Hegedúš), Krížovský, Záborský (Král), Kacian, B. Adamčiak, Frič (Šimček).
- Hubová: Pikla – S. Holík, Ondruš, Gerec, Šuša (Madera), Klenec, Lelek, Nechaj, Zubaj, V. Holík, Koreň (Drdák).
Vavrišovo - Stankovany 5:0 (3:0)
V priemernom stretnutí Vavrišovo aj napriek oklieštenej zostave rozhodlo o víťaz-stve už do prestávky.
- Góly: Galet 3, Piovarči 2.
- Vavrišovo: Hudcovič – Žiška, Majerík, Majzlík, Chlebo (Teniak ml.), Slivoš (Budaj), Susedík, Piovarči (Teniak st.), Poleč, Galet, Štrkolec.
- Stankovany: Čieško, Zrník, P. Malcho, Lacko, Straka, Pečko, Kratochvíl, Demikát, Matejík, M. Malcho, Timčo.
Bobrovec - Uh. Ves 0:0
V remízovom zápase Bobrovec nepotvrdil tri body zo Stankovian, i keď mal na to dostatok šancí.
- Bobrovec: Kuna – Grajko (Uhrín), Snovák, Jurčo, Kello (Črep), Tomašák, Machovec, Komoráš (Vraňák), Juráš, Chudý, Sekan.
- Uh. Ves: Pavelica – Sopko (M. Tomko), Zlejší, D. Tomko, Bobrík, B. Multáň, Pačan, Šimovček, Tkáč (V. Multáň), J. Tomko.
L. Teplá – Prosiek 6:0 (4:0)
Bola to jednoznačná záležitosť domácich.
- Góly: Krajči 2, Šiška, Likavec, Hrbček, Arbet.
- L. Teplá: Turčok – Fajta, Korbel, Krakovský, Žihlavník, Krajči, Arbet, Šiška, Šimalčík, Fajta.
Východná – Ľubeľa 2:3 (0:1)
Domáci doplatili na nepremenené šance.
- Góly: Halko, Karika – Tomčík 2, Mrázik.
- Východná: Debnár – Roth, Jurík (Karika), J. Mikuš st., M. Mikuš, Poliak, Brezina, Halko, J. Mikuš ml., Stano, Sýkora.
- Ľubeľa: Mráz – Kubík, Suchý, Kohút, Gejdoš, Bubniak, Feketík, Mrázik (Grečner), Oško, Tomčík, Kúkol.
MICHAL PAŠKA
- V ďalšom kole sa 3. mája 2009 o 16.30 hod stretnú: Východná - L. Ján, Ľubeľa - L. Teplá, Prosiek- Bobrovec, Uh. Ves - Vavrišovo, Stankovany - P. Ľupča, Hubová - L. Kokava, Hrboltová - Štiavnička.