Sobota, 24. júl, 2021 | Meniny má VladimírKrížovkyKrížovky

I. TRIEDA

L. Hrádok - Sv. Kríž 3:1 (0:0)
Po slabšom prvom polčase, v ktorom Hrádočania ohrozili hostí tromi dobrými šancami. V závere polčasu Rúčkova hlavička išla nad. Domáci po prestávke pridali a v 51. min išli do vedenia. V 59. min trestný kop Janigu brankár vyrazil, no na Rúčkovu dorážku už nestačil. Hostia znížili v 63. min z trestného kopu.
Góly: Halahija, Rúčka, Žiška – Maďarec.
L. Hrádok: Hablák – Holbus, Ráchel, Halahija, Rúčka, Cibula, Kačmarík, Janiga, Mydliar (Koryťák), Psotka (Kováč), Žiška.
Sv. Kríž: Mráz – Kmošena, Podhorániy, Keller, Húlek, Mišovič, Celenga, Soboňa, Mrva, Maďarec, Tomlák.
Likavka – Podtureň 3:3 (2:1)
V priemernom a v bojovnom stretnutí si súperi body spravodlivo podelili. Likavka v závere zápasu nepremenila pokutový kop.
Góly: Halaš, Borek, Kondra – Baxa, Vozárik, Mlynarčík.
Likavka: Huba (Tabačak) – Lukáč, Maliňák, Hlinka, Borek, Timko, Halaš, Haluška, Sliacky, Chorváth (Černák), Kondra.
Podtureň: Mlynarčík – Kováčik, Flóro, Baxa, Vozárik, Mlynarčík, Račko, Drugáč, Vozárik.
Beňadiková – Jamník 2:5 (2:2)
Domáci vyhrávali už 2:0, no v derby zápase Jamník do polčasu vyrovnal. Po prestávke hostia tromi gólmi rozhodli o víťazstve.
Góly: Janek, vlastný - Kumančík 3, Beňo 2.
Kvačany - Smreč. Žiar 1:0 (0:0)
V prvom polčase mali viac šancí dostať sa do vedenia hostia, ale brankár Kojš im prekazil radosť. V závere zápasu Sekej prekonal brankára hostí a jediným gólom rozhodol o osude stretnutia.
Gól: Sekej.
Kvačany: Kojš – Chudoba, Sásik, Števček, Staš, Pagáč (Uram), Baleja (Štefaniak), Kruták, Vigoda, Ďuroň, Florek (Sekej)-
Smreč.Žiar: Miškovský – Válek, J. Mlynarčík, Šimún (Labaška), Droppa, Pajerchin, Oško, Gáll, M. Moravčík (Mlynarčík), Hlušák, Feketík.
Iľanovo – Komjatná 2:0 (1:0)
Domáci začali od úvodu ako kolektív. Boli lepší, behavejší a viac kombinovali. Prvú tutovku mal Devečka, ale nastrelil iba brvno. Následne sa ten istý hráč nemýlil a bolo 1:0. Do polčasu sa predviedol dvomi jedovatými strelami Koniar, a bez gólového efektu. Po prestávke Iľanovo potvrdilo zaslúžené víťazstvo z priameho kopu. Komjatná mohla prehrať aj vyšším rozdielom.
Góly: Devečka, Magura.
Iľanovo: Stankoviansky – J. Harandza, P. Kloták, Múranica, Žiaran, Magura, Koniar (Hriadel), Gugh, P. Kloták, Droppa, Devečka.
Komjatná: Maslo – Láclavík, Gallo, Maťokar, Havčo, Kubala, Blana, Kubis, Bernolák, Bajči, Chebeň.
Švošov – Demänová 6:2 (1:0)
Vo Švošove sa v kvalitnom zápase domáci dostali do vedenia až v závere polčasu. Hneď po zmene strán Demänová vyrovnala, ale potom sa strelecky presadzovali iba domáci. Hosťom sa v závere podarilo znížiť nepriaznivý vývoj zápasu.
Góly: Zrník a T. Drdák po 2, L. Drdák, Babec – Laco, Kello.
Švošov: Roštek – Ľ. Pukaj, Dančo, M. Drdák, Straka, L. Drdák, T. Drdák, Zrník (Kútnik), Cárach (Michal Pukaj), Babala (Miroslav Pukaj).
Demänová: Bačík – Krajči (Hrbek), Debnár, Janek, Laco, Štulrajter, Koreň, Lisý, Tomek (Kuchárik), Kúkol, Kello.
L. Lúžna – Pribylina 4:2 (2:1)
Domáci základy víťazstva položili už do prestávky.
MICHAL PAŠKA

V ďalšom kole sa 24. mája 2009 o 17:00 hod stretnú: Sv. Kríž - L. Lúžna, Pribylina - Švošov, Demänová – Iľanovo, Komjatná – Kvačany, Smreč.Žiar- Beňadiková, Jamník – Likavka, Podtureň - L. Hrádok.