Pondelok, 14. jún, 2021 | Meniny má VasilKrížovkyKrížovky

Po chybe dostali vyrovnávajúci gól

Ružomberská rezerva podľahla v stretnutí 12. kola I. futbalovej ligy Michalovciam 1:3 a na predposlednej priečke stráca už štyri body na Púchov, ktorý je tretí od konca.Lepší úvod si ružomberská rezerva ani nemohla vysnívať.

RUŽOMBEROK. V 3. min stopér hostí Ziemba zahral vo „veľkom vápne" rukou a T. Chovanec nariadenú penaltu s prehľadom premenil. Zemplínčania, ktorí dovtedy nedávali vpredu veľmi o sebe vedieť, vyrovnali v 22. min, po kolmej prihrávke do šestnástky zbehol Kunca a krížnou strelou presne trafil ľavý dolný kút ružomberskej svätyne.

O štyri minúty neskôr takmer navlas v podobnej streleckej pozícii sa, po Chovancovom priťuknutí, ocitol domáci Lupták, avšak lopta z jeho pravačky išla popri žrdi do autu. V 30. min mal agilný Kunca na kopačke druhý gól, z bezprostrednej blízkosti ho však vychytal Okoličáni.

Do druhého dejstva zase lepšie vstúpili Michalovčania. Po získaní lopty v strede ihriska Serenčín zbehol pred domáce pokutové územie a z osemnástich metrov namieril po zemi presne k žrdi - 1:2. Pre Ružomberčanov to bola facka, z ktorej sa už nedokázali spamätať. Potom futbalovejší Michalovčania ovládli hru a v 65. min pridali Kuncom aj tretí úspech.

Ján Haspra, st., tréner MFK B: „Prvý polčas bol z našej strany celkom slušný. Viedli sme, žiaľ, po primitívnej chybe sme dostali vyrovnávajúci gól. Po prestávke nás však hostia herne rozhodili, naplno sa prejavili ich skúsenosti a technické prednosti. Opäť prišli lacné góly a zaslúžene Michalovce aj vyhrali. Pozor, realita je asi taká, že niektorí naši chlapci aj napriek veľkej snahe vekovo a schopnosťami na takúto súťaž nedozreli."

Ružomberok B - Michalovce 1:3 (1:1)

Góly: 3. T. Chovanec z 11 m - 22. Kunca, 53. Serečin, 65. Kunca Žltá karta: Vanák (Michalovce). Rozhodoval: Jaška - 218 divákov.

MFK B: Okoličáni, V. Kováč, T. Gejdoš, Ondrík, Janso (Jurč), Štefánik (Shaqiri), Lupták. Bielák, Greššák (Karásek), Lovás, T. Chovanec.

1. Hudbou proti holorubom.
  2. Ako sa mení dynamika firiem?
  3. Regeneračný spánok s ideálne podopretou chrbticou
  4. Ako kedysi vyzerali bratislavské mýta? Bol tam cintorín aj sady
  5. Obľubovali ste termínované vklady? Spoznajte alternatívy
  6. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame
  7. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
  8. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020?
  9. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi
  10. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť
  1. Behind every successful business lies a set of skilled people
  2. Klimatická zmena rozkývala štatistiky škôd na domoch a bytoch
  3. Ako sa mení dynamika firiem?
  4. Hudbou proti holorubom.
  5. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
  6. Pečeň je priamo zodpovedná za stav vášho imunitného systému
  7. Ako kedysi vyzerali bratislavské mýta? Bol tam cintorín aj sady
  8. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi
  9. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020?

ILUSTRAČNÉ FOTO

Bol by to prvý prípad na Slovensku, kedy medveď zabil človeka.

6 h

Ministerstvo zdravotníctva koncom mája predstavilo zámer reformy siete nemocníc. Ich presné rozdelenie do piatich kategórií zatiaľ nezverejnilo, hovorí o ňom opozičná strana Hlas.