Štvrtok, 25. február, 2021 | Meniny má Frederik(a)KrížovkyKrížovky

Zo Zemplína si doviezli tri body

Ružomberská rezerva sa postarala o senzáciu 13. kola II. ligy, keď vyhrala v Michalovciach 3:2.

RUŽOMBEROK. Druhý tím tabuľky hneď v úvode zažil šok. Prebiehala 4. min, keď Serečin zahrával priamy kop a nádherne trafil šibenicu domácej brány. V 22. min michalovský Ceesay vo „veľkom vápne“ fauloval Nagya a Pekár
z penalty zvýšil na 2:0 pre hostí. „Veľmi nám pomohol rýchly gól,“ zdôrazňoval tréner béčka spod Čebraťa Vladimír Rusnák.

Štyri minúty pred naplnením prvého polčasu Michalovce zaznamenali kontaktný gól, po faule Gejdoša vo vlastnej šestnástke, jedenástku premenil Hesek. V 64. min sa parádnou strelou zo „štandardky“ prezentoval Šmahaj a bolo 1:3. O šesť minút znovu domáci zakontrovali, keď sa pod inkasovaný gól od Ruskovského podpísal aj brankár MFK Smieška, inak v nedeľu spoľahlivá persóna medzi ružomberskými žrďami.

„V závere sa domáci snažili nakopávanými loptami ešte niečo urobiť s výsledkom. Vďaka dobrej hernej disciplíne sme ich do čistej šance nepustili a naše víťazstvo považujem za zaslúžené,“ zakončil spokojný Rusnák, ktorý zápasu dal prívlastok vynikajúci.

Michalovce – Ružomberok B 2:3 (1:2)
Góly: 40. Hesek (z 11 m), 70. Ruskovský - 4. Serečin, 22. Pekár (z 11 m), 64. Šmahaj. Žlté karty: Ceesay, Ruskovský, Jakubčo, Dargaj - Gejdoš, Janso. Rozhodoval: Fajčík - 1780 divákov. MFK B: Smieška – Kováč, Gejdoš, Bielák, Janso – Pekár, Šmahaj, Nagy, J. Chovanec – Serečin – Krbeček.

2. Dáma s pávím pierkom
  3. Slovensko zasiahla vlna nárastu dopytu po produktoch na kĺby!
  4. Spoznajte Olomouc – univerzitné mesto a svoju budúcnosť
  5. Získaj náskok pred štartom
  6. 2. ročník Social Awards Slovakia prichádza
  7. MetLife spustila online nahlasovanie poistných udalostí
  8. Minulý rok boli v priemere ukradnuté takmer tri autá denne

Ján Macík v sieni slávy LFZ

Jedným z piatich nových členov Siene slávy Liptovského futbalového zväzu (LFZ) je aj bývalý dlhoročný brankár a potom tréner, najmä mladej zmeny, Ján Macík.

48m
Peter Hoferica

Tréner Peter Hoferica nový model nepovažuje za najlepšie riešenie. Futbalistom Družstevníka Liptovská Štiavnica v III. lige po dvanástich kolách, keď mužstvá nenaplnili ani program jesennej časti, patrí desiata priečka (5 víťazstiev – 1 remíza – 6 prehier).

5 h

Odpadkové koše na vrchovine Háj Nicovô v Liptovskom Mikuláši sú v posledných týždňoch denne preplnené odpadom z objemných obalov.

10 h
Hľadaná Anna Fábryová.

Nezvestná žena odišla v utorok 23. februára z domu na neznáme miesto a doposiaľ o sebe nepodala žiadne informácie.