Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky

Moravčík je v reprezentácii už šiestykrát

Obranca Matej Moravčík z Liptovského Mikuláša si počas reprezentačnej prestávky obliekol už po šiestykrát najcennejší dres v jeho kategórii.

Obranca Matej Moravčík z Liptovského Mikuláša si počas reprezentačnej prestávky obliekol už po šiestykrát najcennejší dres v jeho kategórii.Obranca Matej Moravčík z Liptovského Mikuláša si počas reprezentačnej prestávky obliekol už po šiestykrát najcennejší dres v jeho kategórii. (Zdroj: TOMÁŠ BATIZ)

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ. Mikulášsky rodák presne takto pred rokom nastúpil do reprezentácie po prvýkrát, nebolo to inak aj minulý týždeň, keď s kategóriu U-17 odcestoval do Fínska.

Slovenskí reprezentanti sa najskôr zišli v pondelok v Bratislave, kde sa aspoň čiastočne snažili zohrať na tréningoch na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.

Vo Fínsku odohral tri zápasy

V stredu v ranných hodinách odcestovali do Fínska, kde v prvom vzájomnom stretnutí prehrali tesne 4:3, v druhom zápase im nepostačil ani hetrik Beráka, keď prehrali 5:3. Slováci sa s Fínskom rozlúčili bez gólu, keď v záverečnom poslednom zápase prehrali rozdielom
triedy 4:0.

„Vo Fínsku sme odohrali tri zápasy proti tamojšiemu výberu. Pre nás to boli všetko ťažké zápasy, ktoré sa nám, bohužiaľ nepodarilo vyhrať,” zhodnotil, prípravu vo Fínsku Matej Moravčík. O zlom výkone rozhodla únava. Matej pripísal zlú hru hlavne únave, lebo na odpočinok nebol žiaden čas.

V Liptove mali veľmi náročný týždeň

„Postupne nám odchádzali sily, ktorých súper mal dosť, keďže hral iba po jednom zápase. Čo sa týka môjho prípadu, pred zrazom sme mali veľmi náročný týždeň v Liptovskom Mikuláši, kde sme odohrali šesť ťažkých zápasov skoro po sebe. Snažil som sa rozdeliť si sily, ale doľahla na mňa únava,“ vysvetlil Vysvetlil neúspešnú trojicu zápasov vo Fínsku Moravčík.

Mikulášskemu odchovancovi sa v jeho materskom klube naozaj darí, v sezóne 2012/2013 je piatym obrancom s najvyšším počtom strelených gólov, popri tom nazbieral pätnásť plusových bodov, čo ho právom radí na priebežnú štvrtú priečku medzi obrancami najvyššej dorasteneckej súťaže.

1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  2. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  3. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  4. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  7. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  8. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  9. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  10. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  1. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  2. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  5. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  8. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  9. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?

Odišla jednotka, príležitosť pre Ivana Krajčírika

Brankára Macíka nahradil v MFK Ružomberok Krajčírik.

Ivan Krajčírik v zelenom

Koronavírus: Ako sa testuje na odbernom mieste v Demänovej

Rezervácie na antigénové testovanie sa takmer zaplnili v priebehu niekoľkých hodín. Zostávajú posledné voľné miesta.

Testovanie v Demänovej na záchytnom parkovisku je rýchle, bez čakania na výter aj na výsledok testu.

Koronavírus: Odberné miesta v obciach na Liptove

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v obciach na Liptove

Z novembrového testovania vo Vavrišove.

Koronavírus: Odberné miesta v Ružomberku

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Ružomberku.