Ulynulú nedeľu sa dohrávalo 13. kolo zápasov I. a II. triedy. Liptovský futbalový zväz ho odložil pre nespôsobilý terén.
I. TRIEDA
Lipt. Sliače - Smrečany/Žiar 2 : 0 (0:0)
Na dobrom trávniku mužstvá produkovali obojstranne svižný útočný futbal. Prvú príležitosť mali domáci už v 4. min, ale Šidovu strelu do šibenice Števko vytlačil na roh. V. 10. min Blaščík ideálne vysunul Oška, jeho strelu z ľavej strany Hadač vyrazil. Bola to najväčšia gólová príležitosť hostí v zápase. V druho polčasa otovril v 61. min skóre Lukáš Maďar 1:0. Hostia odpovedali v 65. min, keď strela Feketíka z 28 metrov obtrela žrď. V 77. min Petr Frič prudkou strelou k žrdi zvyšoval na 2:0. Po góle hostia zvýšili aktivitu, mali viac loptu, ale len po šestnástku, tam si pozorná sliačanská obrana z ich zámermi poradila. V 87. min vnikol Maďar do šestnástky, a strelu zo 7 metrov brankár zázračne vyrazil. Domáci vyhrali zaslúžene, ale nepodali excelentný výkon.
Lipt. Sliače: Hadač – B. Kelčík, M.Mrva, M. Frič, M. Likavčan, Plávka, P. Frič, Hanula, Šida (Kováčik), A. Likavčan (Maďar), Sršeň.
Smrečany/Žiar: Števko – Válek, Matejka, Falkai, Blaščík, Oško, Labaška, Mlynarčík, Moravčík, Pajerchin, Feketík (striedali: Frič, Machaj, Suský)
Ľubeľa – Beňadiková 2:2 (1:1)
V slabom stretnutí predsa len nebola núdza o góly, zaslúžene na oboch stranách. Zápas sa skončil o 5 minút skôr zásluhou rozhodcu.
Góly: domáci: M. Kúkol - 2, hostia: Šimček - 2
L. Ján – Hubová 1:0 (0:0)
Zápas priemernej úrovne. Prvých desať minút patril Bobrovcu, ale nepremenili dve isté šance. Iniciatívy sa chytili domáci a premenili troma gólmi na konečných 3:0. V druhom polčase bol už zápas vyrovnaný, o čo sa pričinili hlavne dobre chytajúci brankári.
Góly: domáci: S. Ručkay
L. Ján: Klepáč, Koniar, M. Vyskočáni, Devečka, Vrlík, Kutnár, Magura, Mrnčo, Ručkay, Jančuška, Urbanovič
Jamník – Bobrovec 3:0 (3:0)
Góly: D. Pačan, M. Kačmárik, M. Žufaj
Jamník: B. Mišovský, Pačan, J. Beňo, M. Števček, M. Poukovček, M. Choma, M. Pribilinec, D. Pačan, T. Ješka, M. Kačmárek, M. Žufaj, O. Choma
Švošov – Pribylina 3:1
Svätý Kríž – Lisková 1:3 (1:2)
Napriek prvému gólu domácich sa ďalej začali presadzovať hostia, ktorí boli technickejší. Za to si odniesli domov zaslúžené víťazstvo.
Góly: domáci: Tomák, hostia: Demko – 2, Anton Timolák
Svätý Kríž: P. Španko, Durniak, Tomák, Harandza, Rumanský, Tomčík (Z. Húlek), Kmošena, Mintál (Kubáň), Maďarec (Kubík), Feketík, Mišovič
Lisková: Mrnčo, M. Marton, Lukáč, Hančík, Mrva (Šípka), J. Marton, Lauko, Demko, Fúra, Timulák
Kvačany – Ludrová 2:0 (1:0)
Zápas bol počas oboch polčasov vyrovnaný. Ale o zábavu sa postarali domáci hráči dvoma gólmi, čím potešili domáce obecenstvo.
Góly: domáci: Kojš, Ďuroň