Ženy zdolali len béčko Nitry

V stolnotenisovej extralige mužov a žien cez víkend bolo na programe predposledné dvojkolo základnej časti.

RUŽOMBEROK. Muži ŠKST Ružomberok vycestovali za súpermi, ktorí sú v tabuľke nad nimi, do Nitry a do Banskej Štiavnice. Obe stretnutia prehrali 2:6, keď pod Zoborom mali väčšiu nádej extraligový duel zdramatizovať.

„Tajne som dúfal, že v Nitre zremizujme,“ uviedol hrajúci tréner ružomberských mužov Dalibor Jahoda. „Na prvý pohľad je výsledok jednoznačný, no bola to veľká, tri- apolhodinová bitka. Tri dvojhry sme prehrali 2:3, keď Pindura a Kovalík v piatom sete viedli nad domácim Rezotkom zhodne 9:5. No asi najviac ma škrie úvodná štvorhra. Sám si neviem vysvetliť, ako sme ju prehrali v troch setoch.“

SkryťVypnúť reklamu

Na druhý deň sa Ružomberčania predstavili za stolmi Štiavnických baní, ktoré suverénne trónia v aktuálnej tabuľke. Po bode si pripísali Pindura a Kovalík, no boli tam ešte dva duely, ktoré mohli skončiť aj opačne.

Ženy ŠKST Ružomberok vo svojej herni hostili dva tímy ŠOG Nitra, áčku podľahli 4:6 a druhú zmenu rozbili 6:1. „V prvom zápase nám nezabodovala Jantošová. Škoda, mohla to byť remíza,“ tvrdil prezident ružomberského stolnotenisového klubu Roman Cibulka. „S béčkom Nitry, ktoré je posledné, išlo o povinné´ víťazstvo. Súper našim dievčatám ale nič nedaroval a zo všetkých síl sa snažil vzdorovať.“

Extraliga – muži: Nitra – Ružomberok 6:2, Jahoda 2, Štiavnické Bane – Ružomberok 6:2, Pindura a Kovalík po 1, ženy: Ružomberok – Nitra „A“ 2:6, Ružomberok – Nitra „B“ 6:1, Belopotočanová a Púchovanová po 2, Jantošová 1, Belopotočanová – Púchovanová.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na My Liptov

Komerčné články

  1. Aká bytová architektúra dnes developerom predáva?
  2. Závod Carpathia v Prievidzi oslavuje jubileum
  3. Čo našli Strýco Filip a Miško Páleník v kuchyni Milana bez mapy?
  4. Pozitívne myslenie nie je všetko. Skutočnú silu nájdete inde
  5. Kondičný tréner: Ubolený zo sedavého zamestnania? Toto pomôže
  6. Firmu rozbiehal po maturite. Dnes má obrat vyše pol milióna
  7. Tieto chyby pri investovaní vám bránia zhodnotiť majetok
  8. Takto bude vyzerať nové námestie na začiatku Dúbravky
  1. Slovenské naj na jednom mieste. Stačí lúštiť
  2. Nový rekord v politickom terore utvorili Červení Khméri
  3. Šéf nemocníc v Šaci Sabol: Nemôžeme byť spokojní s počtom roboti
  4. Chcete dokonalé zuby? Čo vám reklamy nepovedia
  5. Čo našli Strýco Filip a Miško Páleník v kuchyni Milana bez mapy?
  6. Pozitívne myslenie nie je všetko. Skutočnú silu nájdete inde
  7. Závod Carpathia v Prievidzi oslavuje jubileum
  8. Aká bytová architektúra dnes developerom predáva?
  1. Domácnosti pozor, od júla sa mení výpočet poplatkov za elektrinu 100 410
  2. Firmu rozbiehal po maturite. Dnes má obrat vyše pol milióna 21 231
  3. Kondičný tréner: Ubolený zo sedavého zamestnania? Toto pomôže 10 972
  4. Čo robí Portugalsko jedinečným? Jedenásť typických vecí a zvykov 8 463
  5. Tieto chyby pri investovaní vám bránia zhodnotiť majetok 6 187
  6. Pili sme pivo, ktoré sa nedá ochutnať nikde inde na svete 5 134
  7. Takto bude vyzerať nové námestie na začiatku Dúbravky 4 956
  8. Inštruktorky sebaobrany: Najväčšia hrozba nie je cudzí muž v tme 4 505
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Liptov - aktuálne správy

Hlavná cesta je úzka a krajnice sú minimálne.


4
Jakubko

Nemusíte byť zdravotným klaunom, aby ste niekomu urobili krajší deň.


Medvede pri Liptovskej Kokave.

Medvedici nasadili sledovací obojok.


2

Uvažujete nad kúpou nového auta? Tak práve teraz prichádza tá pravá chvíľa premeniť svoje myšlienky na činy.


Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu