Domáci v zápasoch I. triedy väčšinou vyhrávali.

Góly:Jozef Oško 2, Pavel Labaška, hostia - Patrik Hollý, Lukáš Fajn

Žlté karty: Jozef Laučík, Jakub Suský, Jozef Oško

Smreč. Žiar: Viktor Furčák, Erik Moravčík, Ján Matejka, Jozef Laučík, Juraj Kutnár (Miroslav Števko), Jakub Suský, Miroslav Blaščík, Jozef Oško, Pavel Labaška, Andrej Pavlenka , Dominik Slodki (Peter Pajerchin)

Žlté Karty: Martin Borsík

Hubová: Peter Pikla, Miroslav Zubaj, Peter Chrenko, Miroslav Holík, Matúš Urban, Michal Olos, Ivan Bražina (Stanislav Zihlavník), Lukáš Hanko, Lukáš Chrenko (Marek Gerec), Jakub Koreň, Oliver Nechaj

Kvačany: Michal Kojš, Marek Gežík, Ivan Bella, Michal Tkáč, Ján Flórek, Ján Burdel, Andrej Uličný (Martin Lasák), Michal Kuska (Erik Kuna), Michal Uram (Slavomír Štepaniak), Miroslav Štefček, Martin Borsík

Partizánska Ľupča - Svätý Kríž 2:1 (1:1)

Zápas bol vyrovnaný. Akcie sa striedali na jedenej aj na druhej strane. Polčas sa skončil remízou, no napokon sa z víťazstva tešili domáci.

Góly: Peter Peterec, Andrej Kostroš hostia - Jakub Chriašteľ

P. Lúpča: Juraj Španko, Martin Sokol, Vladimír Peterec, Dušan Majláth, Richard Kacian, Peter Smitek (Branislav Adamčiak), Roman Kráľ, Peter Peterec, Milan Boháčik, Peter Hegedüš, Jakub Chriašteľ

Sv. Kríž: Pavel Staroň, Lukáš Kmošena (Marek Vrbenský), Peter Tomlák, Michal Urban, Štefan Dorniak, Tomáš Baďo (Zdenko Húlek), Matej Maďarec, Lukáš Feketík, Ján Mišovič, Martin Janči, Andrej Kostroš

Švošov - Bobrovec A 2:3 (1:0)

Góly: Miroslav Zrník, Dávid Žiara - hostia Martin Janičina 2, Ivan Sekan

Žltá karta: Martin Babec, Marek Grajko, Filip Danko, Ivan Sekan

Švošov: Matúš Čačo, Miroslav Pukaj, Martin Babec, Marek Žiara, Jakub Roštek (Matúš Gerec), Milan Drdák, Lukáš Drdák, Miroslav Zrník, Dávid Žiara, Pavol Kútnik, Kristián Zdenko Marcoň

Boborovec: Miroslav Poproč, Vladimír Črep, Marek Grajko, Matúš Moravčík, Jozef Krajči, Martin Kello (Július Oško), Filip Danko, Peter Kello (Peter Porubský), Ivan Sekan, Jaroslav Uhrín, Martin Janičina (Matúš Chudý)

Liptovské Sliače - Jamník 5:0 (4:0)

Góly:Marek Sršeň, Jozef Gejdoš, Dávid Hanula, Marek Sršeň, Andrej Frič

Žlté karty: Daniel Frič, Daniel Frič, Oto Choma, Michal Pribilinec,Matej Choma 2.

L. Sliače: Lukáš Kováčik, Miroslav Gejdoš, Jozef Mrva, Milan Mrva, Roman Plávka (Martin Kelčík), Dávid Hanula, Daniel Frič, Peter Frič (Andrej Frič), Marek Sršeň, Jozef Gejdoš, Tomáš Kendera (Jozef Slotka)

Jamník: Stanislav Mikšovský, Peter Kuchárik, Bohuslav Pačan, Tomáš Žiaran, Marian Pavkovček, Tomáš Dieška, Oto Choma, Lukáš Buša, Michal Pribilinec (Pavol Pavkovček), Roman Huzdrik (Viliam Vyšný), Matej Choma

Ľubeľa - Pribylina 1:0 (1:0)

V zápase priemernej úrovne sa domáci ujali vedenia v 25. min. gólom Kúkoľa. Do konca zápasu sa stav nezmenil a domáci zaslúžene vyhrali.

Gól: Michal Kúkol

Žltá karta: Andrej Suchý

Lubeĺa: Michal Martvoň, Michal Slačka, Andrej Suchý (Rastislav Droppa), Dušan Moravčík, Jozef Oško, Jakub Kúkol, Michal Kúkol, Martin Kúkol (Jozef Brtko), Miroslav Halaš, Štefan Chudoba, Vladimír Oško (Vladimír Budvesel)

Pribylina: Ján Mikuš, Peter Bolvanský, Dušan Poliak, Michal Kohút, Filip Stračiak, Juraj Harich, Ondrej Pačan, Filip Benko, Lukáš Jurík, Rudolf Jurík, Vladimír Tarageľ

Liptovský Ján - Ľubochňa 0:2

Prvý polčas bol vyrovnaný, ale do šatní odchádzali cez polčas spokojnejší hostia, ktorí viedli 0:1. V druhom polčase neodpískal rozhodca ruku v šestnástke hostí. Domáci chceli vyrovnať, otvorili hru a v závere opäť inkasovali

Góly: Tomáš Michálek, Andrej Gerec

Žlté katy: Martin Malacký, Martin Mráz, František Vrlík, Jozef Kmeť

L. Ján: Karol Klepáč, Miloš Múranica, Martin Čatloš, Peter Vyšný, Michal Devečka, Peter Kloták, Martin Malacký, Juraj Magura, Martin Smatana, Michal Vrlík, Ivan Penciak (Ferdinand Jančuška)

Ľubochňa: Jaroslav Dráb, Martin Mráz, Jozef Olos, Marek Šrámek, Branislav Vrtich, Ľuboš Žihlavník, Andrej Gerec, František Vrlík (Rastislav Žíhlavník), Tomáš Michálek, Jozef Kmeť, Tomáš Grznár

1. Vitajte v postapokalyptickom svete
  2. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  3. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  4. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  5. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?

LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY

Akcia platí pre nových aj existujúcich predplatiteľov, ktorí si ho predĺžia.

Táto akcia platí len 24 hodín a nebude sa opakovať.

Tvorba rozpočtu mesta na rok 2021 je ohrozená, tvrdí primátor

Tvorba rozpočtu mesta Liptovský Mikuláš na rok 2021 je podľa primátora Jána Blcháča ohrozená.

Ján Blcháč.

Rozbehnutý Tatran pozastavila až pandémia

Po výborne rozbehnutej 10-zápasovej futbalovej bilancii bez prehry pre druholigový MFK Tatran Liptovský Mikuláš mu dočasnú stopku vystavila koronavírusová pandémia.

Je otázne či Tatran v tohto sezónnej jesennej časti ešte zažije ligovú atmosféru.