Kokavčania, aj keď boli oslabení, vyhrali

V nedeľných zápasoch II. triedy uhrali futbalisti až tri remízy.

V nedeľných zápasoch uhrali futbalisti až tri remízy.

L. Kokava – Komjatná 3:1 (2:1)

Domácim vyšiel začiatok zápasu, keď po pekných akciách vyhrávali 2:0. Hostia ožili v 35. min, keď bol vylúčený brankár domácich za faul. Hostia zároveň z pokutového kopu znížili na 2:1. Domáci, aj keď oslabení o jedného hráča v poli, ovládli zápas, vytvorili šance, dali tretí gól a vyhrali. Domáci boli lepším mužstvom zápasu.

Góly: Gajdoš 3, Dvorský

L . Kokava: Soukup, Fronko, Matejko, M. Šuňavec, J. Šuňavec, Krajč (Tarageľ), Števček (Hodor), Gajdoš, Porubän (Fides), Hapčo, Švihra

L. Teplá – Beňadiková 1:0 (0:0)

Na ihrisku v L. Teplej dve kvalitné mužstvá predviedli vynikajúcu hru, šance sa striedali na oboch stranách. Domáci v druhom polčase nastrelili tyčku a po premenenej šanci vyhrali.

Góly: Veverica

L. Teplá: Mazalán, Šefranko, Kovalčík, Jurkulák (Kendera), Turčok,Kočík, Červeň, Fajta, Veverica,Bistiak, Kendera, (Eliáš)

Iľanovo – Lipt. Revúce 4:3 (0:2)

Domáci začali veľmi profesorsky a výsledkom bolo vedenie hostí po polčase 0:2. Do druhého polčasu nastúpili Iľanovčania ako vymenení a bojovnou hrou predčili Lipt. Revúce. Napokon sa zaslúžene radovali z tesného víťazstva 4:3. Najlepším hráčom stretnutia bol domáci kapitán Devečka, ktorý zaznamenal hetrik.

Góly: domáci – Gall, Devečka 3, hostia – Jureník 2, Hlbočan

Iľanovo: Stankoviansky, Ľ. Kráľ, An. Kašák, M. Kráľ, Knapčík, Devečka, Danihel, Poliaček, Galko, Ilavský, Gall (Boďa, Ad. Kašák, Mikušiak)

Vavrišovo – Štiavnička 3:3

Domáci boli zaskočení vývojom zápasu, keď hneď v úvode prehliadol hlavný rozhodca ruku hosťujúceho hráča a na druhej strane za ruku Žižku nariadil proti domácim už v 10. min. pokutový kop. Na prekvapenie všetkých hráča domácich aj vylúčil. Táto situácia silno ovplyvnila ďalší priebeh zápasu. Domáci, hoci hrali skoro celý zápas v oslabení, bojovali a ešte v prvom polčase dokázali vyrovnať. Veľa nechýbalo, aby sa tešili aj z prvého jesenného víťazstva.

Góly: domáci – Piovarči 2, Zázrivý, hostia – Piroh 2 , Bartánus

Vavrišovo: Benčo, Žiška, Jurák, Chlebo, Teniak, Zázrivý, Piovarči, Majerík, Majzlík, Kuna, Budaj (Galet, Tyrpák, Sajták) Lipt. Lúžna – Lúčky 2:2 (1:0)

Domáci boli v prvom polčase lepší a zo svojej prevahy vyťažili jeden gól. Začiatkom druhého polčasu pridali aj druhý a uspokojili sa s vedením. Prenechali hru hosťom a tí to využili na vyrovnanie. Pred početnou diváckou kulisou podali domáci jeden zo slabších výkonov. V predzápase zvíťazili žiaci nad Komjatnou 5:1.

Góly: domáci – Soják, Švanda, hostia – Bobček, Senko

Lipt. Lúžna: Malovec, Glemba, Husarčík, Praženica, T. Veselovský, Bulla, Staš, Beláček, Cárach, Švanda, Soják (Targoš, M. Veselovský, J. Veselovský)

Východná – Podtureň 3:3

Vo Východnej sa hral bojovný zápas bohatý na góly. Skóre sa menilo ako na hojdačke. Hostia vyrovnali na konečný výsledok 4 min. pred koncom.

Góly: domáci – Jacko, Kráľ 2, hostia – Grieš 2, Vozárik

Východná: Debnár, Hoško, Kráľ, J. Halko, Ľ. Halko, Jacko, Mikuš, Brezina, Šingliar, Ilavský, Roth (Poliak, Mikuš, Stano)

10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 311

Ďalší diel online diskusie vysielame LIVE vo štvrtok o 11:00 hod na našom Facebooku.

25. jan
Testovanie v Bojniciach.

V Liptovskom Hrádku otestovali počas trojdňového (22. - 24. 1.) skríningového testovania na ochorenie COVID-19 dokopy 1857 ľudí.

8 h
Ružomberok v oranžovom

Futbalisti MFK Ružomberok uplynulý týždeň odohrali ďalšie dve prípravné stretnutia, tiež s mužstvami II. ligy, a to s poradovým číslom dva a tri.

23 h

Hokejisti Nitry zvíťazili v nedeľnom (24. 1.) zápase 34. kola Tipos extraligy na ľade Liptovského Mikuláša hladko 7:0. O triumfe rozhodli v druhej tretine, ktorú vyhrali 4:0. Liptáci si tak uplynulý týždeň ďalšie cenné body do tabuľky nepripísali.