Štvrtok, 16. august, 2018 | Meniny má Leonard

Bobrovčania začali tradične, nesústredili sa

Futbalisti vyhrávali hlavne na domáchi ihriskách. Dvakrát aj remizovali.

Ľubochňa - L. Ján - 2 : 2 (1 : 1 )

Zápas mal dobrú úroveň a skončil sa spravodlivou remízou. Hostia boli lepší v prvom polčase. Pohrozili už v 1. min., ale domáci brankár bol pozorný. Vedenia sa ale ujali domáci v 4. min., keď situáciu využil dôrazný J. Kmeť a do prázdnej brány otvoril skóre.

Potom sa už naplno prejavila prevaha hostí a v 36. min. z penalty po faule vyrovnali na 1:1. V závere polčasu domáci brankár len s námahou vytlačil nebezpečný teč nad bránu. V 71. po zbytočnej strate domácej lopty v strede poľa sa dostali hostia do prečíslenia a ujali sa vedenia.

Domáci pridali na dôraze, viac sa tlačili pred bránu súpera. Za krátko vyrovnali gólom z hlavy Fera Vrlíka po prihrávke Ľuboša Žihľavníka. V závere sa obidve mužstva snažili strhnúť víťazstvo na svoju stranu, ale skóre sa už nemenilo.

Góly: Jozef Kmeť, Fero Vrlík, Michal Devečka z 11. m, Kloták Peter

Ludrová – Smrečany/Žiar 3:0 (1:0)

Domáci mali viac z hry, ale v prvom polčase nepremenili veľké množstvo šancí. Do polčasu sa im podarilo skórovať len raz. V druhom dejstve domáci už len kontrolovali priebeh hry a pridali ešte dva góly.

Góly: Laclavík 2, Oravec

Kvačany – Hubová 1:0 (1:0)

V prvom polčase boli lepším tímom domáci, ktorí sa dostali aj do jednogólového vedenia. Po zmene strán zvýšili svoju aktivitu aj hostia, ale gól už nepadol.

Gól: Burdel

Sv. Kríž – P. Ľupča 1:0 (1:0)

Vo vyrovnanom stretnutí rozhodli domáci vo výbornej jarnej forme už v 3. min. gólom Papaja.

Gól: Papaj

Sv. Kríž: Staroň, Janči, Košo, Dorniak, Tomlák, Húlek, Maďarec (Moravčík), Urban, Feketík, Šimko (Mišovič), Papaj, Kostroš

Part. Ľupča: Bella, Španko, V. Peterec (Pečko), Sokol, Kacian, Morava (Frič), Lisý, Boháčik, Majláth, P. Peterec, Kráľ

Bobrovec – Švošov 3:5 (0:2)

Domáci začali tradične nesústredene. Inkasovali už v 5. min. po chybe a to ovplyvnilo ich výkon. Hostia boli lepší, ale hlavne efektívnejší, a tak polčas vyhrali zaslúžene 0:2. V druhom polčase domáci ovládli hru, avšak na kolená ich položili vlastné individuálne chyby.

Góly: domáci – Janičina 2, Porubský, hostia – D. Žiara 2, L. Drdák, J. Roštek, Zrník

Bobrovec: Potroč, Črep (M. Blcha), Krajčí (P. Kello), Lisý, Janičina, Kusý (Ľ. Blcha), Uhrín, Porubský, Moravčík, Gaza, Sekan

Švošov: R. Roštek, Pukaj, Babec, Straka (Marcoň), M. Žiara, M. Drdák, Gerec (Dančo), L. Drdák, T. Drdák, D. Žiara, J. Roštek (Zrník)

Jamník – Lipt. Sliače 1:1(1:1)

Domáci sa v prvom polčase ujali vedenia gólom Greša z penalty. Hostia stihli ešte do polčasu vyrovnať J. Gejdošom. Po prestávke boli lepším mužstvom hostia, ktorí sa na konci zápasu trikrát dostali až pred domáceho brankára. Skóre však zostalo nezmenené.

Góly: domáci – Grešo, hostia – J. Gejdoš

Jamník: Macík, B. Pačan, Dieška, Beňo, Grešo, M. Choma, D. Pačan, O. Choma, Dorčiak, Žufaj, Buša, (Antol, Handrk, Thang)

Lipt. Sliače: Hadač, M. Gejdoš, Oprchal, Kendera, A. Frič, D. Frič, P. Frič, J. Gejdoš, Sršeň, Slotka, Sliacky

Pribylina – Ľubeľa 2:0 (1:0)

Domáci odohrali veľmi kvalitný prvý polčas. Vytvárali si množstvo šancí, ale podarilo sa im premeniť len jednu. Za predvedenú hru by si zaslúžili vyhrávať minimálne 4:0. Ľubeľa prišla do Pribyliny ako odovzdaný súper, ktorý sa iba bránil. Domáci potvrdili výsledok až v 80. min., keď skórovali druhýkrát.

Góly: O. Pačan, Zaťko

1. Letná ponuka: Predplatné SME.sk len za 9,90 €