Sobota, 24. júl, 2021 | Meniny má VladimírKrížovkyKrížovky

Sokol dal vlastenca, potom vyrovnal

Šláger kola odohrali futbalisti v Švošove, podobne sa darilo aj Kvačancom.

Pribylina – Ľubochňa 1:2 (0:1)

Prvý polčas bol kvalitný z oboch strán. Domáci si vytvorili tri obrovské šance, ktoré však zahodili. Hostia z ojedinelého útoku strelili gól a išli do vedenia. Po polčase domáci zvýšili tlak na súpera, ale šance sa im premieňať stále nedarilo. Napokon skórovali len raz a prehrali 1:2.

Góly: domáci – Richard Jurík hostia – Kmeť, F. Chyla

Pribylina: L. Jurík, Onger, Michal Harich, Richard Jurík, Sochor, Ondrej Pačan, Ján Jurík, Benko, Miroslav Jurík, Rudolf Jurík, Tarageľ

Ľubochňa: Dráb, O. Chyla, Vrtich, Gerec, A. Chyla, Kmeť, Šrámek, F. Chyla, Paulíny, Vrlík, Mráz

Ľubeľa – Jamník 2:0

Góly: Oško, Kúkol

Ľubeľa: Huba, Slačka, Halaš, Chudoba, Hlavatý, J. Kúkol, Janči, Oško, M. Kúkol, Suchý, Badzík

Jamník: Fronko, Dieška, Beňo, Pavkovček, Grešo, Choma, Pačan, Choma, Dorčiak, Žufaj, Buša

Lipt. Sliače – Bobrovec 2:1

Góly: domáci – Sršeň (pen,), Bruk , hostia - Janičina

Lipt. Sliače: Hadač, M. Gejdoš, Oprchal, Kendera, D. Frič, P. Frič, Plávka, Sršeň, Maďar, Mrva, Bruk

Bobrovec: Poproč, S. Danko, Trizna, Janičina, Kello, F. Danko, Porubský, Moravčík, Gazda, Blcha, Sekan

Švošov – Sv. Kríž 6:0 (5:0)

Od začiatku domáci jednoznačne ovládali hru a darilo sa im aj strelecky. Po polčase sa obraz hry nezmenil a Švošov mohol streliť ešte viac gólov. Pre hostí bola teda prehra 6:0 prijateľná.

Góly: D. Žiara 3, M. Žiara, Gerec, T. Drdák

Švošov: R. Roštek, Pukaj, Babec, Straka, M. Žiara, M. Drdák, Gerec, L. Drdák, T. Drdák, D. Žiara, J.Roštek

Sv. Kríž: Staroň, Janči, Dorniak, Tomlák, Húlek, Maďarec, Urban, Feketík, Baďo, Moravčík, Mišovič

Part. Ľupča – Kvačany 1:5

Zaujímavosťou zápasu bolo, že domáci hráč M. Sokol dal v 3. min. dva góly do dvoch rôznych brán. Najprv si dal vlastný a vzápätí vyrovnal.

Góly: domáci – M. Sokol, hostia – M. Sokol (vl.), Uram, Štefček, Ďuroň

Part. Ľupča: Bella, Smitek, Sokol, Majláth, Španko, Lisý, Boháčik, Peterec, Kacian, Kráľ, Frič

Kvačany: Kojš, Tkáč, Bella, Ďuroň, Uličný, Uram, Flórek, Lasák, Štefček, Fiačan, Ogorek

Hubová – Ludrová 0:0

Hubová: Pavol Pikla, Peter Pikla, Peter Chrenko, Holík, Anton Chrenko, Lopeň, Gerec, Lukáš Chrenko, Hanko, Žihlavník, Koreň

Ludrová: Kmeť, Lazík, Kajan, Petro, Oravec, Laclavík, Drozd, Chmela, Fain, Múdry, Hollý

Smrečany/Žiar – Lipt. Ján 0:0

Vo vyrovnanom zápase dobrej úrovne nepremenili obidve mužstvá viacero šancí. Hostia viac kombinovali a domáci boli nakoniec s bodom spokojní, lebo v posledných minútach nevyužil veľkú šancu jeden z hosťujúcich hráčov.

Smrečany/Žiar: Števko, Laučík, Erik Moravčík, Martin Moravčík, Oško, Feketík, Iľanovský, Suský, Mlynarčík, Labaška, Kutnár

Lipt. Ján: Klepáč, Devečka, Urbanovič, Smatana, Penciak, Zlejší, Magura, Múranica, Malacký, Vrlík, Čatloš